כמה שווה 7950 his? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שווה 7950 his?

Eyal-Style

Recommended Posts

קניתי בתאילנד במטבע באט, אני מוכר כי עכשיו שידרגתי את רוב המחשב וחסר לי רק כרטיס מתקדם יותר, שוקל לעבור ל nvidia.

לגביהאחריות אין כי הכרטיס נקנה בחו״ל, שמתי לו את הביוס האחרון שיצא לכרטיס הנ״ל מה שאומר שהוא עובד בתדר גבוה יותר(לא זוכר תדר מדוייק)

http://www.hisdigital.com/un/product2-679.shtml

קניתי שילוש חדש אבל אני לא בטוח שמשתלם לי להחליף את הכרטיס הזה בגלל זה פתחתי כאן תראד כדי שאוכל להעריך כספית אם זה כדאי לי למכור אותו כרגע או להמתין איתו עוד טיפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתכלתי בksp ראיתי שכרטיס חדש נמכר ב 1590 ש״ח.

יש סיבה מיוחדת של הפסד של בערך 600 שקלים? על הכרטיס אמנם אין אחריות והוא יד 2 אבל הוא כמעט לא נשם משחקים. אשמח לעוד תגובות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.. או קיי סבבה הבנתי בכללי מה קורה, אני במילואים כרגע ולכן מגיב כשאני יכול.אני כרגע רוצה כרטיס טוב יותר ורוצה למכור את המערכת הישנה שלי כדי שאוכל באמצעות הכסף של המכירה לקנות כרטיס מסך חדש..

ליאור אם אתה מעוניין בכרטיס תגיד כדי שאני אדע לדבר איתך במידת הצורך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת די מרתיע אותי העניין שללא האחריות .

אבל זה כרטיס די טוב , האמת מעולה , היחידים שטובים ממנו הם 7970 ו 7990 . כאשר ההבדל מהראשון הוא זניח והאחרון מיועד לשוק המקצועי , ועולה כ 5000 ש"ח ..

תשקול את כל עניין השדרוג עוד פעם ותוודא שכדאי לך למכור , כי אין משחק שהכרטיס לא יריץ בהגדרות גבוהות .

עידן נא תקן אותי אם אני טועה . (בהקשר להגדרות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני מניח שאז גם 7970 לא יריץ אותם ..

לצורך הרצה על אולטרא צריך CF ?

כן .. זה כרטיס מעולה . בכל אופן אם תדבק בהחלטתך למכור , תברר בעניין האחריות שוב , ותקפיץ את השרשור הזה .

בהצלחה , בכל אופן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...