שדרוג המחשב או קנית מחשב חדש? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג המחשב או קנית מחשב חדש?

ranranran

Recommended Posts

תקציב מקסימלי 1500K

שימוש: משחקים-צפייה בסרטים/סדרות ועבודה משרדית

גודל המסך 37 אינץ', משחק וצופה בעיקר בHD

אין צורך בציוד היקפי

אין חשיבות לשקט של המערכת

לא מתוכנן OC

אין צורך במערכת הפעלה כלשהי

חומרה:

מעבד E8400

לוח אם P5Q

זכרון מהיר 2X2GB GEIL DDR2

כרטיס מסך 4850 HD 512MB

דיסק קשיח WD500GB AAKS 16MB

ספק כח Seasonic S12IIbronze 520W

אז המחשב נרכש לפני 4-5 ואני מעוניין לשדרג, אז איך אני יכול לשדרג וכמה יעלה לי או שעדיף להשקיע במחשב חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורום :welcomeani:

לא ניתן לעזור לך ללא מידע על אופן השימוש.

תענה על השאלון שבחוקי הפורום, כך נדע את השימושים שלך והדרישות שלך בצורה טובה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לשדרג, אבל צריך לשדרג גם את השילוש וגם את כרטיס המסך.

לעשות את זה בתקציב של 1500K יהיה מאוד דחוק. אתה מתכנן להרכיב את החלקים לבד או ללכת לחנות שתעשה זו? (ואז צריך שכל החלקים יהיו מאותה החנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני משחק, בדיאבלו 3 למשל. יש גם בעיה עם הכרטיס מסך שלפעמים הוא לא מעביר את התמונה אל המסך, כנראה מעודף חום. ועכשיו אני רוצה לשחק במשחקים אחרים, החדש, מורטאל קומבט קומפליט. אני לא רואה איך זה קורה. זה לא שיש לי דרישות מסוימות או צריכים מיוחדים. אני לא עושה עריכות וידאו ולא מתכנת ולא משתמש במחשב מלבד ביישומי או או משחקים להעביר את הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין טעם לשדרג חלק בודד. מומלץ להחליף שילוש וגם כרטיס מסך. ספק, מארז והרד דיסק תסחוב הלאה.

אני היום משדרג (תכף אתחיל להרכיב...) ממעבד דומה לשלך (E5200 מומהר) למעבד חזק יותר - II 760K. אני נשאר כרגע עם אותו כרטיס מסך, שהוא זהה לשלך. בחודשים הקרובים אחליף את הכרטיס גם. אם אתה רוצה, אני אביא לך חוות דעת לגבי השיפור בעוד כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כיוון שהתקציב די מוגבל, לשדרג פלטפורמה לא בא בחשבון. אפשר להשיג q9550 יד שנייה באיזה 300 ש"ח, ובשאר לקנות כרטיס מסך כמו gtx 660 / HD 7870 חדש שיתנו לך אחלה ביצועים יחסית למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...