תקיעות סאונד בזמן גלישה בדפדפן - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעות סאונד בזמן גלישה בדפדפן

idanyow

Recommended Posts

היי אנשים.

קודם כל, חיפשתי קצת נושאים דומים לא מצאתי משהו קרוב - ויש רשימה של דברים שניסיתי. אז נא עזרתכם.

נתונים:

------------

יש לי מחשב נייח, לא הכי סוס או חדש אבל עובד כמה שנים מצוין, גלישה פייסבוק וכאלה. לא משחקים. רואה בו סרטים ב HD. אלה השימושים. נתונים:

מע' הפעלה WIN7

מעבד 2 DUO 7200

זכרון 2GB (כן יודע שלא הרבה, אבל לא תמיד הספיק ואני לא מגיע לניצול של חצי אפילו בזמן עבודה במחשב)

כרטיס מסך 210 , דרייבר עודכן לאחרון במהלך הבדיקות.

הבעיה:

--------------

כאשר אני שומע מוזיקה, בין אם יוטיוב ובין אם או כסרט HD של הופעה,

ובו זמנית גולש בדפדפן (בד"כ , ניסיתי גם FF וגם אקספלורר), יש תקיעות קטנות של הסאונד. מן צקצוקים כאלה מעצבנים.

אם אני לא גולש באתרים - זה לא קורה.

אם אני גולש באתר וזה "תוקע" את המוזיקה, אחרי שהדפים נטענים וזה במצב סטטי , אין הפרעות במוזיקה.

מה ניסיתי:

--------------

התקנתי מחדש כרטיס קול REALTEK און בורד.

עדכנתי את דרייבר כרטיס הקול

בדקתי בשלושת הדפדפנים FF ואקספלורר.

התקנתי מחדש את .

בדקתי מה ניצול ה- CPU בזמן שאני מנגן מקובץ סרט ובמקביל נכנס לאתרים (נכנסתי למשל ל ONE וספורט5 שיש בהם הרבה באנרים פלאש שנטענים, ראו איך נראה הגרף כשפותחים את האתרים ניצול מעבד מגיע ל 60-100 אחוז.

בזמן שכאשר רק המוזיקה מתנגנת בלי גלישה, זה נמוך משמעותית - מצורפת תמונה.

בקיצור - אני בסה"כ רוצה לשמוע ולגלוש באתרים בלי הפרעות למוזיקה השוטפת.

אודה להצעות מה עוד ניתן לבדוק / לעשות

תודה רבה

עידן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

ראיתי פוסטים בהם תיארו בעיה דומה וחשבו שרכיב הפלאש בדפדפן (במהלך גלישה) לוקח המון CPU.

הסרתי אותו, ריסטרט, שוב מוזיקה + בלי ... ועדיין יש קירטועים בסאונד.

ממתין לתגובות :/

גם כשאני גולש בפייסבוק, גולל למטה במהירות כדי שיטען עוד ועוד פיד, זה עושה תקיעות קטנות בסאונד ובמקביל רואים בגרף הביצועים ב TASKMANAGER את המעבד קופץ. בזמן כתיבת ההודעה הזאת לצורך העניין הגרף של המעבד נמוך ויציב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למרוות שלא היו תגובות, אני מעדכן - עדכון 2#

הבעיה נפתרה בינתיים!

קשה לי להצביע מה מבין הדברים הנוספים שעשיתי פתר את זה, אבל לאחר שעשיתי גם בדיקות עם תוכנות וקראתי עוד פורומים מחול, ביצעתי:

1. עדכון דרייבר של הכרטיס רשת

2. בכרטיס מסך שלי יש יציאת HD שהולכת לטלוויזיה. ניתקתי את הכבל גם מקצה המחשב וגם מהקצה של הטלוויזיה - וחיברתי מחדש

3. עשיתי DISABLE על רכיב PLAYBACK בתוך CONTROL PANEL SOUNDS --> שנקרא DIGITAL AUDIO - שיש מצב שבטעות מופיע שם

מההתקנה המחודשת של הכרטיס קול שעשיתי בהתחלה בהתחלה

לדעתי זה היה משהו חשמלי - וקשור לסעיף 2

מחזיק אצבעות שזה לא יחזור פתאום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...