הזמנה קבוצתית נוספת מJAB - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית נוספת מJAB

vner@

Recommended Posts

שימו לב - לאחר שהגיע המשלוח האחרון מ JAB, אני פותח מחדש קניה קבוצתית;

דמי המשלוח הבסיסיים הם 15$, והם יחולקו שווה בשווה בין כל המשתתפים בקניה (קחו דוגמא ל-5 משתתפים - המשלוח יעלה 3$ בלבד לכל אחד).

ההזמנות יהיו של דברים בסיסיים, כמו סליבים, כבלים, גרילים, מאווררים, וכו'... העלות הכוללת מוגבלת למספר עשרות דולרים, לכן כל הקודם זוכה !!!

התשלום יתבצע מראש ע"י המחאת דואר.

פניות יתבצעו אלי ב ICQ 142741672

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה ולפי מה שאני יודע יש כבר שניים אני ועוד מישהו אז המחיר למשלוח עומד עכשיו על 7.5 דולר אז כל מי שרוצה שייכנס כי זה ממש חשוב כי אז המחיר יירד מאוד וזה יעלה פחות,אז כל מי שרוצה לקנות מג'ב טק שיקנה עכשיו ויפרסם לחברים וזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אבנר אני מבקש ממך אם תוכל לרשום פה כמה נרשמו אצלך (וכן את חבר שלי תחשיב כי גם הוא משלם על משלוח אז גם הוא מתחלק עם כולם) ותחתוב מתוך כמה מקומות ואז נחליט אם אנחנו סוגרים את הקנייה ומתחילים להעביר כסף.

ואם יש פה מישהו עם ניסיון בקניות כאלו,אני מצכוון לא מהצד של אבנר שהוא המארגן אלא מהצד של הקונים אז איך ניתן להעביר לאבנר כסף???

והעיקר לא להעביר בויזיה או צ'ק או משהו(הכוונה שישלד בן 13 וחצי יוכל לשלוחו את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פעם העברתי אליו דרך המחאת דואר.

אתה הולך לדואר, מסקש המחאת דואר, משלם 3 שקל על זה ומביא להם את הסכום של ההמחאה.

הם מתקתקים שם כמה דברים ובסוך אתה מקבל דף שזה ההמחאה.

את זה אתה שולח לבנאדם (אבנר יעני) והוא מקבל את הכסף בסניף הדואר.

אם הוא לא פודה את ההמחאה אז הכסף חוזר אליך תוך איזה חודשיים...

אתה יכול גם לשלוח שטר סתם ככה במעטפה, אבל מומלץ לעטוף אותו בנייר או משהו כדי שלא יראו שזה שטר.

אם אתה רוצה לוודא שהנמען קיבל את זה אז תשלח בדואר רשום, ככה אי אפשר להגיד לך "לא קיבלתי" למרות שכן קיבלו...

זהו בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב,

כדי לשלוח המחאות אין דרישה בזיהוי, כדי לקבל, זה משהו אחר :)

שימו לב !!!

מחיר המשלוח לכל משתתף הוא 5$ - סופי וקבוע

התשלום מתבצע דרך המחאת דואר מראש

אתם מוזמנים לצור איתי קשר ולהזמין, אנחנו רוצים לסגור בקרוב.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...