ccpxysvc.exe - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ccpxysvc.exe

MoRtZkInG

Recommended Posts

לא ידעתי אם זה שייך לכאן או לפורום תוכנה, אבל אני מניח שלכאן.

בכל מקרה, שמתי לב כבר פעמיים, שהמחשב שלי עמד על אחוז ממש גבווה של ניצול מעבד כשהוא היה סתם על הדסקטופ ולא עישתי כלום (וזה לא הגיוני כל כך ל2.6C שלי...) , וכשניכנסתי לטסקמנג'ר לראות מה לוקח את כל המשאבים הופיע שם בכרטיסייה תהליכים (השניה) תהליך בשם ccpxysvc.exe תחת משתמש system. מישהו יודע מה זה, ומה זה עושה???

אם אני מסיים את התהליך הזה (סוגר אותו), אז ממשיכה לפעול, אבל אני לא יכול יותר להתחבר לשום אתר באינטרנט עד שאני מפעיל מחדש את המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קובץ של Norton Personal Firewall או Norton Security.

CCPxySvc = Common Client Proxy Service

זה לא קובץ מסוכן.

הגיוני שאם תסגור אותו, לא תוכל לגשת לאינטרנט בכלל, כמו ב-99% מהמקרים עם פיירוול של נורטון.

הייתי מציע לך להשיג פיירוול אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המממממ.....

מה רע בנורטון?.....

בוא נראה... כבד מאוד (תופס משאבים יותר מכל תוכנה אחרת), חוסם דברים רצויים, לא חוסם דברים לא רצויים, לא תמיד אפשר לשלוט על מה הוא חוסם ומה הוא לא, ולפעמים הפרוססים שלו תופסים 100% ניצול מעבד ללא סיבה... ;)

יש את Sygate או ZoneAlarm (אבל אני כבר לא זוכר אם הוא חינמי), Kiero, כל דבר אחר יהיה טוב יותר (חוץ מהפיירוול של כמובן).

ה-NIS הוא פיירוול למתחילים, שרוצים להגן על המחשב אבל בלי להתעסק עם הגדרות והרשאות יותר מידי. למי שמבין בזה קצת עדיף פיירוול יותר חופשי למשתמש וחזק באותה מידה.

(היו הרבה דיונים, בפורום תוכנה, על פיירוולים מומלצים. אחד לא מזמן. חפש שם.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...