איך הקוסמים מעקמים כפיות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הקוסמים מעקמים כפיות?

love-its-my-name

Recommended Posts

ואיך לעזעזל הקוסם הצליח לנחש על מה חשבתי... ואיך... מה? אני היתי המום... חשבתי על ידידה שלי והוא אמר לי ביוק מי היא איזה צבע שער יש לה והכול... ואחרי זה חשבתי על מגדל איפל והוא ידעעעעעעעעע איך?????

ואיך הוא עיקם את הכפית ואחרי זה ניסיתי להעקם בחזרה ולא הצלחתי!

ושלא תבינו אותי לא נכון אני בן 15 וסתם הביאו לנו אחד כי היה יום אומנויות... לא זה עם טריקים אלה זה עם דברים שמשאירים אותה המום!

וגם היה קטע ששמו לו מגבת ובתוכנה משהו והוא ידע מה היה! וכשחבר שלי רצה לשים את הפלטה שלו בפנים בלי שהוא ידע אז הוא בא לשים והוא אמר אתה שב [העיניים שלו היו מכוסות בדבק שחור מכול הצצים מטבעות מתחת לדבק ועל זה את מסכה שחורה שממש אין מצב שהוא רואה!!!! והוא אמר אתה שב לא שמים דברים כאלה. ואחר כך מישהו הביא פירסינג והוא אמר זה שיך לאיפשהו בגבה ואז הוא אמר פירסינג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה קשור? אני סתם חשבתי על דבר שבחיים שלי לא חשבתי עליו ואף אחד לא ידע את זה...

מש אף אחד! וזה בכלל לא קשור אלי ואין מצב שזה קשור אלי... כאילו ממש... אני בחים שלי לא סיפרתי לאף אחד על המילה מגדל איפל... תסם לא יודע מאיפה הקרצתי אותה...

ואיך אתם מסבירים את זה שהוא העביר את היד מעל היד שלי [בערך 40 ס"מ] מהגוף שלי ואני עצמתי עיניים וכשפתחתי את העיניים הרגשתי כאילו מישהו לוחץ לי על היד אבל הוא בכלל לא נגע! פשוט קסם!

הוא עיקם כפית למעגלים מול העיניים שלנו והוא נתן לילדים לנסות להחזיר את זה לקדמותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היינו יודעים איך הוא עשה את זה אז הוא היה מחוסר פרנסה אתה לא חושב

בטוח שהוא עשה איזשהו טריק שעכשיו אתה אומר זה בלתי אפשרי ואם היית שומע מה זה הייתי יש אומר איך לא חשבתי על זה

דרך אגב התגלה שכשאנחנו חושבים על צורה מסויימת האישונים שלנו זזים בצורה הזאת וככה הרבה שנים קוסמים הצליחו לעבוד על אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה חחח רק חבר של אבא שלי מספר לו והוא מכיר הרבה קוסמים...

דנדי

ארז בויום

ועוד כמה...

כל ום הולדת ארז בויום ודנדי או בשמו הפרטי שמוליק באים אליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי היה יום אומנויות כזה לפני כמה שנים..

מה שאתה מתאר זאת טלפתיה, כוח המחשבה.

ואל תגידו לי בולשיט, הבן אדם נוהג עם סרט שחור על העיניים, והוא רואה הכל, הוא נתן לי כפה ממרחק של 5 מטר, והוא ידע על מה אני חושב, הוא עיקם כפית, ושבר נורה מכוח המחשבה, וזה בלי שיט, 2 ילדים שם התעלפו אחד הלך לבית חולים ועוד 5 בכו... וזה לא ילדים קטנים... כתה ז' ח' היינו

המורים כולם נהיו חיוורים מה שהלך שם לא יאומן...

הוא טוען שהוא יכול לדעת את המספרים בלוטו וכו' אבל זה נוגד את חוקי הטבע

הוא גם טוען שבכל אחד מאיתנו יש את הכוח הזה, רק צריך ללמוד להשתמש בו.. הוא למשל אמר שכדי לעקם כפית צריך להתרכז ולחשוב על מחזוריות כזאת שתעקם את הכפית.. צריך לעבוד שנים על ריכוז בשביל זה...

אני אומר לכם.. הוא נוהג עם עיניים עצומות, הוא ידע על מה חשבתי, הוא אמר לנו לקחת חתיכה של עיתון מאיזה ערימה ולגזור ממנה כמה מילים שאנחנו בוחרים.. הוא אמר לנו מה היו המילים של כל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיתי לשבור כוס...לא הצלחתי (פחדתי לשבור את המסך).

נראה לי מוזר ששום מחקר או ניסוי מדעי בוצע על האנשים האלו, לדעתי הסיבה היא שזה בול שיט.

לשבור ולעקם דברים זה לא בעיה (עם טריקים) אבל מצד שני איך הוא קורא מחשבות?

ד"א

למה תמיד שהם מעקמים את הכפית הם מסתירים אותה בתוך היד? אף פעם לא ראיתי כפית מתעקמת כשהיא על השולחן או מוחזרת רק מהקצה שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיתי לשבור כוס...לא הצלחתי (פחדתי לשבור את המסך).

למה תמיד שהם מעקמים את הכפית הם מסתירים אותה בתוך היד? אף פעם לא ראיתי כפית מתעקמת כשהיא על השולחן או מוחזרת רק מהקצה שלה.

אה, בקשר לזה, צר לי לבאס אותך אבל היה קטע שהוא נתן את הכפית לידלה מהכתה שלי והיא פשוט החזיקה אותו בקצה וזה התעקם זה ביד

גם היא בכתה שעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לא קשור אבל קצת כן קשור בכללי כזה..השכנה שלי, פעם לאמא שלי כאב מזה חזק הראש (לא מזמן) והיא שאלה את השכנה אם יש לה אוליאיזה רעיון או משהו כי היא מוזרה כזאתי..קיצר אמא שלי הלכה אליה יחד איתי, ובמשך רבע שעה אולי השכנה עשתה תנועות מוזרות עם הידיים מול הפנים של אמא שלי והידיים שלה התחילו לפלוט חום בצורה מפחידה...כמו תנור! זה היה מוזר לאללה......

היא סתם ישבה מולה עם תנועות ידיים מוזרות ועיניים עצומות התרכזה או משהו לא יודע, ופתאום התחיל להפלט לה מהידיים חום בצורה בלתי רגילה עד שהיא הפסיקה ואז אחרי כמה דקות אחרי שהיא הפסיקה זה נפסק.

:-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים אדירים..... כמה שזה מעורר רחמים..... חבורת שרלטנים עושה כסף בעזרת להטוטים ותכסיסים עלובים.... באמת אין לכם משהו יותר טוב לעשות? עוד מעט תגידו לי שסיאנסים זה אמיתי ושהרוח של סבא שלכם התגלגלה באוגר של השכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לא קשור אבל קצת כן קשור בכללי כזה..השכנה שלי, פעם לאמא שלי כאב מזה חזק הראש (לא מזמן) והיא שאלה את השכנה אם יש לה אוליאיזה רעיון או משהו כי היא מוזרה כזאתי..קיצר אמא שלי הלכה אליה יחד איתי, ובמשך רבע שעה אולי השכנה עשתה תנועות מוזרות עם הידיים מול הפנים של אמא שלי והידיים שלה התחילו לפלוט חום בצורה מפחידה...כמו תנור! זה היה מוזר לאללה......

היא סתם ישבה מולה עם תנועות ידיים מוזרות ועיניים עצומות התרכזה או משהו לא יודע, ופתאום התחיל להפלט לה מהידיים חום בצורה בלתי רגילה עד שהיא הפסיקה ואז אחרי כמה דקות אחרי שהיא הפסיקה זה נפסק.

:-X

על רייקי שמעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...