מחפש המלצה לקורא ספרים אלקטרוני - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לקורא ספרים אלקטרוני

IG

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש קורא ספרים כמו הקינדל - משהו פשוט (לא מכיר מחירים... עד 100$ זה סביר?)

אני מעוניין במכשיר שיודע לקרוא גם PDF.

אזור ה-7 אינצ', לא רוצה משהו גדול מידי

רצוי צבעוני אבל לא חייב

ממשק באנגלית מספיק

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מזמן קניתי מח"ול Nook בסיסי עם מסך Eink ב70$ בערך.

המכשיר לא רע,

לא תומך בעברית מ"הקופסא", רק באנגלית, רוסית. קורא קבצי epub כמובן וגם pdf.

המכשיר מריץ אנדרויד, עשיתי לו root, התקנתי פונטים בעברית, אפשר להתקין עליו הרבה שמיועדות לגרסאות הישנות של אנדרויד.

התקנתי moon+reader באחת הגרסאות הישנות, מציד ספרי epub בעברית ללא בעיה.

הגרסאות החדשות של moon+ reader לא פועלות עליו.

יש לי פה עוד מכשיר לקרוב משפחה שאני צריך לעשות לו root, אני יכול לבדוק איך הוא מסתדר עם קבצי pdf בעברית לפני root, אם אתה מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היתה לרכישה של ספרים מהחנות בעת שימוש שוטף.

אני קניתי כמה ספרים באמאזון והייתי צריך להמיר אותם לנוק - כי אי אפשר לקנות ישר מ B&N. חסרון משמעותי לדעתי (בהתחשב בכך שאתה באמת קונה את הספרים שאתה קורא ואתה קורא ספרים רבים באנגלית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היתה לרכישה של ספרים מהחנות בעת שימוש שוטף.

אני קניתי כמה ספרים באמאזון והייתי צריך להמיר אותם לנוק - כי אי אפשר לקנות ישר מ B&N. חסרון משמעותי לדעתי (בהתחשב בכך שאתה באמת קונה את הספרים שאתה קורא ואתה קורא ספרים רבים באנגלית).

אם אני אתקל בספר שיעשה לי בעיות, במיקרה הגרוע אני אקנה אותו בTPB...

אני רוצה מכשיר שקורא גם PDF כי אני צריך לפעמים לקרוא מאמרים שרובם באים ב PDF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, תודה!

יש הצעות נוספות?

אפשר קישור למוצר (גם הנוק... לא כל כך מתמצא בדגמים הרלוונטיים, מה חדש, מה ישן יותר, מה עובד...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mike, לדעתי אתה מטעה אותו (לא בכוונה רעה, כמובן).

אתה אומר לו שהקובץ "עובד בסדר" - ולדעתי מזה הוא מבין שהוא יכול לקרוא בכיף מסמכי PDF על הנוק. אני לא חושב שזה נכון ומהנסיון שלי - זה מאוד לא נוח. הרזולוציה נמוכה, הדברים קטנים ולא קריאים. מה גם שכן יש בעיות עם מסמכים מסויימים בעברית (שוב, מנסיון).

אני מעריך שבמסך EINK עם רז' גבוהה יותר יהיה שיפור בנושא, אבל אני לא יודע בוודאות כי לא ניסיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני מצטער.

אני אדגיש שבדקתי קובץ PDF אחד בלבד, שהכתב בעברית הופיע ללא בעיה (עברית הפוכה, חוסר בפונט וכו').

הכתב היה באמת קטן ולא ראיתי אפשרות לזום או אופציות גלישת טקסט מתקדמות באפלקצית בררת המחדל, כמובן התקנת אחרת דורש root והתעסקות עם המכשיר, ושוב אף אחד לא מבטיח תוצאות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסרון המשמעותי של קינדל הוא שהוא נעול. לפי מיטב הבנתי, לקרוא שם ספרים דיגיטליים שהמקור שלהם הוא לא , זה דיי בעיה. צריך לבדוק שוב על הקטע הזה, אעשה את זה בהמשך היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...