HP 1330EJ - המחשב רותח, המלצה למשטח קירור טוב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HP 1330EJ - המחשב רותח, המלצה למשטח קירור טוב?

liav12

Recommended Posts

המחשב שלי מגיע במאמץ משחקים וכדומה לטמ"פ של 75 מעלות.

ניקיתי את המחשב מאבק וכדומה, אבל הקירור של המחשב אינו מספיק אף פעם, אני מחפש משטח טוב שאני אוכל להניח או להושיב עליו את המחשב הנייד שיתקרר, לא מזמן היתי משתמש בפתרון זמני בספר, אבל הוא חוסם פתחי איוורור בתחתית.

נ.ב אם אתם מכירים משטח שהוא ישר ולא בצורה של "עליה" או רמפה כלשהי, אני לא אוהב כשהמחשב נדחף כלפי מטה כבר קרה לי עם משטח אחר שהוא פשוט החליק ונפל על הרגלים שלי..

למשל משטח שהוא פשוט ישר וגבוה מהשולחן

תודה רבה חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברצינות? זה לוהט בידיים, במיוחד שאני לא יכול לגעת בצד השמאלי ממנו יוצא האיוורור.

בתחתית בכלל חם באיזור ה HDD והמעבד.

השאלה היא לא כדאי לקנות איזה משטח שיגביה את המחשב קצת מעל השולחן תוך כדי שמירה על סירקולציה נקיה לפתחי האוורור? אחד כזה שלא יחסום לי אותם (כמו ספר שאני שם לדוגמא).

תודה על התשובה CHEVY :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משטחי הקירור הללו לרוב מיותרים ולא באמת מועילים. למעשה, הם יותר מפריעים מאשר מועילים.

אין מה לעשות, לא בדיוק נועדו למשחקים על גבי הברכיים. באופן כללי, מומלץ להימנע מלהניח את הלפטופ קרוב ל"אזור הרגיש"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר רק על הרגליים, אלא גם כשהוא על השולחן, בכלל הטמפ תגיע לאיזור ה 80, רק כשאני מניח על ספר הוא סביר ובאיזור ה 75..

על הרגליים אני משתדל שלא להניח כלל, החום יכול לעשות כוויה בכלל באיזור השמאלי, פחדתי שמשהו לבסוף יותך מרוב החום שם.

מפתיע אותי ש 75 מעלות מעבד זה תקין.

אין טעם למרוח משחה תרמית חדשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

אז בעקרון אתה לא ממליץ על משטח קירור.

אבל מה עושים עם הנושא שהמחשב יושב (אני בטוח שזה כמעט כל מחשב נייד) על השולחן ומתחמם יותר מאשר על משטח מוגבה?

יש פיתרון טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות משטח מוגבה כזה, אף אחד לא מונע ממך.

זה סה"כ משטח להגבהה - אין פה מומלץ או לא, כמו שאין מזלג מומלץ או לא מומלץ. תיקח אחד שמתאים לך מבחינת המחיר והמראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

אז בעקרון אתה לא ממליץ על משטח קירור.

אבל מה עושים עם הנושא שהמחשב יושב (אני בטוח שזה כמעט כל מחשב נייד) על השולחן ומתחמם יותר מאשר על משטח מוגבה?

יש פיתרון טוב?

שיתחמם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...