מה אתם הולכים לעשות ביום האהבה (14\2) וכיצד תפתיעו את בת\בן זוגכם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם הולכים לעשות ביום האהבה (14\2) וכיצד תפתיעו את בת\בן זוגכם?

B0necrack3R

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לצערי החברה שלי סוגרת שבת שמירות אני שונא את הצבא הזה גם שנתיים אחרי שהשתחררתי הוא הורס לי את החיים

מה אתה עצוב לפחות יש לך אם לי להיפגש חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיהיו מעפנים.. לכו למסיבה!! קחו איזה חברה משמה לשירותים תגידו לה יום אהבה שמח,

ותעשו לה מה שלבכם (או כל איבר אחר בגוף) חפץ! אם ניכנסתם לקטע ממש ואתם אנשים שלא מוציאים את המיניות שלהם הרבה אז תחזרו על זה כמה פעמים עם בנות שונות. והסיכויים שהנקבה תירצה לקיים איתכם יחסים הרבה יותר גבוהים מכל יום אחר בשנה, אחרי הכל, זה חג האהבה!! אחרי שהתפרקתם שמה תחזרו הבייתה (רצוי עם חברים, זה מאוד כיף) תוציאו תפרלמט לייט שלכם, גם את הבריזרים והוודקות (אל תתביישו) תעשנו ותישתו בריזרים בסטייל.

זה יום אהבה כמו שצריך!! :cwm38:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיהיו מעפנים.. לכו למסיבה!! קחו איזה חברה משמה לשירותים תגידו לה יום אהבה שמח,

ותעשו לה מה שלבכם (או כל איבר אחר בגוף) חפץ! אם ניכנסתם לקטע ממש ואתם אנשים שלא מוציאים את המיניות שלהם הרבה אז תחזרו על זה כמה פעמים עם בנות שונות. והסיכויים שהנקבה תירצה לקיים איתכם יחסים הרבה יותר גבוהים מכל יום אחר בשנה, אחרי הכל, זה חג האהבה!! אחרי שהתפרקתם שמה תחזרו הבייתה (רצוי עם חברים, זה מאוד כיף) תוציאו תפרלמט לייט שלכם, גם את הבריזרים והוודקות (אל תתביישו) תעשנו ותישתו בריזרים בסטייל.

זה יום אהבה כמו שצריך!! :cwm38:

רגע, רגע... את זה עושים לפני שקמרון דיאז מורידה את המסכה ומגלה שהיא חייזר או אחרי? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Armageddon, spoiling parties since 1986.

הרשו לי להצטרף קודם כל: PARTY POOPER

אוקיי, משהו כמו זר פרחים, דובי ענקי (ענננקקק) כרטיס ברכה עם שיר שנכתב במיוחד לגברת המיוחלת והרבה "מצב רוח טוב" (המבין יבין :)) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי בסוף לעשות כזה דבר:

ארוחה רומנטית בבית,נרות,מוזקיה טובה,עלים של וורדים מפוזרים על הריצפה.. ומזרון מתנפח בחדר ;D

הא וכמובן איזה בובה רכה חמודה.. ;)

נשמעי נחמד, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...