who is the better? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

who is the better?

saarxee

Recommended Posts

אתה צריך להבין שיש הבדל קטן בהחלפת מסך בנוקיה N82 ,לבין החלפת מסך במכשיר שכולו מחובר בעזרת דבק וכמה ברגים ,להחליף מסך בS3 זה תהליך נורא מספיק ,אני משער שבS4 זה גרוע לא פחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי הפידבקים שקיבלתי, עדיף ה-ONE כי המערכת הדיפולטיבית שמותקנת הרבה יותר טובה מסמסונג.

סמסונג זה רק אם יש לך כוח להתעסק עם רומים, כי מה שבא איתו בדיפולט לא טוב, בלשון המעטה... (יש לי S3 עם רום AOKP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף מסך ל4S לדוגמא, הרבה יותר מסובך מלהחליף מסך בטלפונים של פעם.

גם לי קרה פעם באייפון 4 שתיקנתי שנתפס לי פלט כבל של הדיגיטייזר וכשמשכתי בלי לשים לב הוא נקרע, המזל שהיו לי עוד כמה מסכים ספייר, חוץ מזה באייפון 4 ו4s המסך נגיעה מודבק לזכוכית ככה שהרבה אנשים הזמינו רק את הזכוכית הקדמית(דיגיטייזר) שנשברה להם, אך לא יכלו לעשות איתה כלום, בהמון סמרטפונים היום הlcd מודבר לזכוכית הקדמית ולכן גם המסכים היום יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה של הS3 הבנתי שלא רק שהמסך מודבק לזכוכית הקדמית(הדיג'יטייזר) אלה גם לגוף המכשיר ,אני לא יודע במקרה של הS4 ,אבל זה פשוט סיוט להחליף מסך שם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיוט למי שעושה את זה פעם ראשונה, באייפון 4 בפעם הראשונה לקח לי שעתיים להבין לבד עם סרטוני הדרכה איך להחליף מסך, לפני כמה חודשים כשכבר לא היה לי כח לעסק הזה שאני חוזר מהעבודה ויושב לטפל במכשירים, הייתי מחליף מסך ב20 דקות בפול גז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הפידבקים שקיבלתי, עדיף ה-ONE כי המערכת הדיפולטיבית שמותקנת הרבה יותר טובה מסמסונג.

סמסונג זה רק אם יש לך כוח להתעסק עם רומים, כי מה שבא איתו בדיפולט לא טוב, בלשון המעטה... (יש לי S3 עם רום AOKP)

דווקא כעת כשהוכרז ה s4 edition, אמור להיות פשוט מאוד להחליף לרום הנקי של גם ל s4 "רגיל". זה בהנחה שקונים את הגרסה האמריקאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו ברצינות?

הפאדיחה היא שלכם, לא שלי... לכל פורום יש ייצוג משלו בעניינים האלו, וחבל מאוד שאתם עושים צחוק מהשאלות שלי.

קודם כל אתה חוצפן.

מבחינתי אני סיימתי לבזבז את זמני על לענות לטרול.

מי שעושה צחוק זה אתה.

בשביל לכתוב לך אנשים צריכים לבזבז את זמנם, במקום לתרום אותם לאנשים באמת שצריכים לצערי בזבזו על טרול.

בבקשה סדר כרונולוגי מהיר לא יודע אם יש חורים בו או לא אבל זה אחרי חיפוש מהיר בפורום.

פורסם: 06-10-12

דיון על הספק שלך למשך 12 עמודים.

הספק שלי הוא ABPOWER 500W

איך הוא? שמעתי שהוא ידוע כמאוד ג'נרי ושמדובר בחברה עלומת שם..

כרגע יש לי עליו GT430

I3 2100

4GB RAM

הוא יצליח לפעול עם GTS450? חלק אמרו לי שכן.

תודה.

פורסם: 13-10-12

עברה על חוקי הפורום והדיון נסגר.

יש ברשותי ספק כוח ABPOWER 500W .

המערכת שלי היא:

I3 2100

4GB RAM

PEGATRON IPMSB-H61

GT430

אני רוצה המלצה לכרטיס מסך חדש.

אני יודע שהספק הזה לא הכי איכותי שיש, מהו הכרטיס החזק ביותר אשר יוכל להשתלב איתו ללא בעיות?

תודה.

פורסם: 21-01-13

דיון על הספק ל4 עמודים.

שלום לכם.

המחשב שלי בן כשנה, ולפי הזכור לי, אף פעם הוא לא היה יציב כ"כ.

לפי דעתי הספק הג'נרי שלי עומד לשבוק חיים.. בדרך כלל זה התחיל כאשר לעיתים רחוקות לאחר שהפעלתי את המחשב, הוא היה מעט איטי, והאיטיות השפיעה גם במשחקים, ולאחר ריסטרט - הכל הסתדר.

בחודש האחרון, באמצע גלישה באינטרנט, פתאום צבע המסך השתנה לורוד, ופעם אחרת לכחול, לבן, וכו'. (הצבעים לא התחלפו, למשל, אחרי 5 ימים הבעיה התרחשה, והצבע שונה)

היה צריך לבצע ריסטרט במצב הזה, ולא ראו את מערכת ההפעלה.

לפני יומיים, כשהדלקתי את המחשב, הוא כתב RECOREY ERROR, ולחצתי על START NORMALLY, ולפני כן כיבתי את המחשב בצורה מסודרת, הוא לא נותק מהחשמל או משהו בסגנון, לא יודע למה.. מוזר לי.

היום, לראשונה, כששיחקתי במשחק, המחשב ביצע ריסטרט באמצע, ולאחר שהגיע לשולחן העבודה, שוב ריסטרט. כיביתי את המחשב דרך הכפתור למשך 10 דק', ולאחר שהדלקתי הכל היה בסדר, ובינתיים לא בוצע שוב ריסטרט, גם כששיחקתי שוב במשחק.

אני לא יודע למה המחשב לא יציב, בשורה התחתונה הוא מהיר מאוד, טמפ' נמוכות, וכו'.

מפרט:

I3 2100

PEGATRON IPMSB-H61 (אולי זה הלוח? הוא לא מוכר)

4GB RAM

GT430...

ספק כוח ABPOWER. (הוא החשש הגדול שלי, אך רוצה לדעת בוודאות לפני שרוכש ספק חדש)

פורסם: 11-03-13

דיון על סתם ספק

מה אתם אומרים על איכותו של הספק הזה:

SEASONIC ECO 500W?

הוא איכותי ושקט? תודה.

פורסם: 30-03-13

WOW שוב דיון 5 עמודים על הספק שלך.

יש לי ג'נרי וגרוע מאוד, אני יודע.. ABPOWER 500W..

יחזיק HD6750 לדעתכם? קיבלתי הצעה במחיר משתלם שלו..

כרגע יש לי עליו I3 2100 GT430..

והמחשב מתפקד טוב אבל לא הכי יציב שבעולם, לא יודע אם זה קשור לזה..

כדאי?

פורסם: 15-04-13

ממשיכים לדון בספק

אני יודע שלמערכת שלי יספיק גם SS S12II 430W, אבל אני חושב בכל זאת, האם כדאי לקנות איכותי יותר כדוגמת סדרת ה-GOLD X של SEASONIC ומודולארי בעלות של 600 שקלים ו-7 שנים? אני מחפש איכות רבה בספק, או שה-S12II או ה-M12II איכותיות מספיק? מעדיף מודולארי בשביל הסדר.. תקציב לא הכרחי כרגע, מהי דעתכם?

פורסם: 28-04-13

עוד דיון בעל 9 עמודים, תנחש על מה?.... כן ידידי הספק שלך.

הספק הזה: SEASONIC ECO 500W באמת איכותי וטוב? משום מה אין לו את ה-SLEEVE כמו שיש ב-S12II 430W.

אך האם באמת מדובר בספק טוב?

האם שווה להוסיף עשרות שקלים בודדים עבור ה-ECO 500W, או שעדיף ללכת דווקא על האיכות ובכך לבחור ב-430W אבל ההספק נמוך יותר?

תודה.

פורסם: 10-05-13

ועוד דיון על הספק שלך

שלום, יש ברשותי מסוג ABPOWER 500W. (אני יודע שמדובר בספק כוח זוועתי, אך בכל זאת)

המחשב נמצא ברשותי כשנה ומס' חודשים לערך, וארצה לבצע את הבדיקה הזו.

מה היא עושה בעצם? מאמצת את ספק הכוח?

האם הבדיקה הזו תוכל לשרוף אותו?

זהו המפרט:

I3 2100

1X4GB RAM

GT430

אז מכל זה עולה לי שאלה אחת.

למה, למה האנשים פה כל כך תמימים ורוצים לעזור לאנשים:

ששמים פס אחד גדול על מה שנאמר להם.

שפותחים דיון על גבי דיון על אותו נושא.

ששואלים אותה שאלה פעם אחרי פעם אחרי קבלת כל המידע האפשרי.

אני לא מבין את זה.

תגידו לא לטרולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, והדיון הנוכחי שייך לנושאי הספקים? אני לא חושב... אולי כן משתייך לתחום הספקים ואני לא יודע, תועיל בטובך להסביר לי?

לא חייב לעזור כבר אמרתי? אתה מוזמן לעזור לאנשים אחרים שיצרו 2 אשכולות במשך שהייתם בפורום זה ולא כמות רבה של אשכולות, כרצונך.

אני מעריך יותר את אלו שבאמת ירצו לעזור.

טרול? זהו לא שמי, אולי הוא שלך... אני לא יודע. (אני לא בכוונה לפגוע, פשוט כדאי לך לחשוב על המילים שאתה רושם)

ובבקשה, בוא ולא נכנס לוויכוח על ההודעה הזו שרשמתי כרגע, אני אחכה לתגובות אחרות שיוכלו לסייע לי יותר, אתה באמת שלא חייב לעזור לי באשכולות, גם אם זמן ההמתנה יהיה מעט ארוך יותר - לפחות התשובה תהיה איכותית יותר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...