מחפש רום חדש לI9100 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש רום חדש לI9100

gkman

Recommended Posts

שלום.

קניתי את הI9100 יחד עם רום ICS של PILOTX. (עם רוט של CMW) ורציתי להחליף רום כי מה שיש לי עכשיו עושה קצת בעיות וגם כי רציתי לשדרג לJB.

אף פעם לא החלפתי רום או התנסתי ברומים שונים. אז התחלתי לחפש רום להתקין ו...הלכתי לאיבוד- יש כ"כ הרבה רומים, הורדות ומושגים שאני לא מוצא את עצמי.

אז אולי תועלו לעזור לי:

אני מחפש רום פשוט בלי כל הפיצרים ואפליקציות המיותרות האלו, מעודכן כמה שיותר מהיר והכי חשוב- יציב. אני לא מעוניין להחליף רום כל שבועיים.

אני דווקא די אהבתי את הממשק של הרום הקודם שלי- לא שחשוב לי שיהיה בדיוק אותו ממשק- אני פשוט אוהב את הרעיון שאני יכול למיין את האפליקציות שלי לתוך תיקיות במסך התפריט ולא רק במסך הוויג'יטים.

אני דיי מודאג מכל הנושא של תמיכה בעיברית- לא כ"כ אכפת לי מתמיכה בתפריטים (אם כי זה יכול להיות נחמד) אבל כל היישורים לימין וכו' בכתיבה של SMSים מאוד חשוב..

תודה על העזרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרום שלו בגרסת בטא כבר מלא זמן. והוא גם מפוצץ בזבל. למה אני צריך את האפליקציות של סמסונג?

אין רום שאתם התנסתם בו ואהבתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי אני אנסה את AOKP...

איך התמיכה שם בעברית?

איזה גרסה להוריד? איך אני מתקין? יש דברים שאני צריך לדעת?.. אני רוצה שיהיה לי עדיין ROOT..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסא הכי חדשה למכשיר שלך (MILESTONE 1)

התקנה-

1.תעביר את הקובץ ZIP לכרטיס שלך

2.כנס למצב recovery ע"י

א.כיבוי מכשיר

ב.לחיצה על ווליום למעלה+כפתור הבית+כפתור ההדלקה

ג.שאתה רואה את המסך נדלק עם כיתוב תעזוב את כפתור ההדלקה (השאר נשארים לחוצים)

ד.אתה תגיע למצב RECOVERY ומשם אתה מנווט בתפריט עם ווליום למעלה/למטה וכפתור הכיבוי/הדלקה

3.דברים שצריך לדעת- בגלל שאתה עובר בין גרסאות שונות 4.0 ל4.1 מומלץ מאוד לעשות מחיקה לחלוטין של המכשיר

הוראות התקנה

הורידו את הרום המתאים למכשירכם מכאן.

הורידו את gapps מכאן.

העתיקו אותם למכשירכם.

היכנסו לריקוברי.

בצעו גיבוי nandroid.

בצעו Full Wipe.

מחקו את ה-cache.

הכינסו להגדרות מתקדמות ומחקו את ה-dalvik Cache.

התקינו את הרום.

התקינו gapps.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל יש שתי גרסאות MILSTONE 1 אחד JB והשני JB-MR1 , מה אני מוריד?

ושנית- איך עושה מחיקה מלאה של המכשיר? יש מדריך יותר מפורט? מה זה GAPPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון באתר יש לך תאריכים אז אין לך שום בעיה לדעת מה הגרסא הכי חדשה גם בלי לדעת מה זה JB-MR1

אגב, JB-MR1 זה 4.2 וJB זה 4.1

דבר שני,יש לך את כל השלבים של ההתקנה כולל השלבים של מחיקה (אל תשכח לגבות לכרטיס זיכרון החיצוני שלך ולא הפנימי)

GAPPS זו חבילת האפליקציות של גוגל שלא מגיעות עם רוב הרומים

כל הקישורים שאני מוצא להורדה של GAPPS לא עובדים כרגע אבל בעיקרון חיפוש "GAPPS" בגוגל התוצאה הראשונה תהיה של האתר goo.im ושם יש את חבילות הGAPPS מסודרות לפי גרסאות (אתה צריך את ההכי חדשה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי -2 שאלות אחרונות (אני מקווה)

לאן אני מעביר את הקבצי התקנה? לזכרון הפנימי או החיצוני?

והאתר GOO.IM בדיוק חזר אונליין- איזה קובץ של GAPPS אני בדיוק מוריד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלות מסוג שאתה שואל מראה שמעולם לא עשית את זה, לשאול פה "על הדרך", זה טוב ונחמד, אבל כשתשאר בלי ROM, מה תעשה?

אני חושב שכדאי לך לבקר בפורום של XDA ולקרוא טוב טוב לפני שאתה הולך לעשות פעולה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק זה אלה שאלות שכבר עניתי לך עליהם

אם לא תקרא דברים כמו שצריך אתה תדפוק את ההתקנה ואז תצטרך לעשות שמיניות באוויר כדי להחזיר את המכשיר למצב עובד

שים לב-

גיבויים וקבצי התקנה בזיכרון החיצוני בלבד

גרסאת הGAPPS צריכה להתאים לגרסאת האנדרואיד של הרום במקרה שלך 4.2.2 בנוסף בGOO.IM למשל הGAPPS מסודרים לפי הגרסא של הרום cyanogenmod שהם מתאימים אליה (לכן אתה רואה שם CM10.1 שהוא גרסא 4.2.2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם אתה מסתבך.

המלצה שלי: Wanamlite. אומנם התפריטים באנגלית אך יש תמיכה מלאה בעברית ובישור מימין לשמאל.

4.1.2 יציב, לא כבד, אחלה חיי בטריה ופיצ'רים חביבים.

http://wanamlite.com/2013/02/23/wanamlite-lse-v14-3-android-4-1-2-aroma-installer-smooth-rock-stable/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי בסופו של דבר את הרום של aokp בהצלחה. ואני מאוד מרוצה ממנו. תודה על העזרה.

יש לי רק בעיה עם הסיבוב האוטומטי. (Auto rotate) כל פרק זמן מסוים הוא מפסיק לעבוד. ואני צריך לאתחל את המכשיר כדי שזה יתחיל לעבוד שוב. חיפשתי באינטרנט על זה ואמרו שאו באג במערכת או . לא נראה לי שזה . והבאג הייתי מצפה שיתקנו כי התרד שקראתי דיבר על ics.

מישהו מכיר/ שמע ויש לו פתרון/הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...