XIAOMI MI-2S או NEXUS 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XIAOMI MI-2S או NEXUS 4

vlasha83

Recommended Posts

בהתעלם מהמחיר

האם הדגם החדש של

XIAOMI

מתחרה בכבוד בנקסוס 4 ?

למה הנקסוס 4 כה מומלץ ?

הכל עניין של מותג או שיש משהו מהותי שעומד מאחורי זה כמו קהילת משתמשים (המספקת פתרונות לתקלות שונות) או ידע ונגישות לתיקון בארץ ?

מבחינת עמידות המכשיר , רגישות לאבק, רגישות לנפילות , האם לנקסוס יתרון על המכשיר הסיני ?

הסמרטפון המיועד לכשיירכש, יגיע ללא אחריות , אסור לשכוח זאת

צריך לבדוק את עניין התיקונים בארץ

אם יש למישהו מידע בעניין ,זה מאוד יעזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אישית יש לי העדפה לאקסיומי, אני מאוד אוהב את המערכת MIUI בהשוואה לאנדרואיד האורגינל בנקסוס 4.

אומנם ניתן להתקין גם MIUI על הנקסוס 4, אבל מנסיון בטבלט, מקשים וירטואלים על המסך מגע לא נוחים במיוחד לטעמי ואני מעדיף אותם בתצורה הקלאסית.

לאקסיומי יש נשלפת, וזיכרון בתצורות 32/16 בהשוואה לנקסוס 4 עם 8/16. בנוסף המסך באקסיומי 4.3 בגודל נהדר אל מול 4.7 בנקסוס שמבחינת גודל יוצא בסוף דומה ל-4.3 עם קרופ של הבר התחתון.

הנקסוס 4 הרבה יותר פגיע, הוא מכיל זכוכית גם בגב שלו ויש כבר הרבה מקרים על יוזרים שהוא נשבר להם. מגן פשוט יעשה את העבודה לכן ולכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Mi2S זה נקסוס 4 עם נתונים יבשים קצת יותר טובים, מצלמה טובה יותר, סוללה גדולה יותר, (הרבה) יותר טובה, והכי חשוב באותו מחיר (350-400$).

אם אתה מתחבר ללוק האפליסטי של MIUI, אין פה מה לחשוב יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהו לוק אפליסטי ?

המגן לא תורם לצמצום השברים בנקסוס ?

שמתי לב (אצל החברים) שהמשתמשים מתחלקים ל-2 קבוצות

הראשונים שמים מגנים ומקווים לטוב

השניים לא שמים מגן

אם ה MI2S תומך בכל התדרים של המפעילים הסלולריים השונים בארץ , אז כנראה שהוא יהיה הבחירה שלי

העניין הוא שכרגע אני באורנג' ויכל להיות שאבחר מפעיל אחר, במידה ואעשה זאת אני רוצה מכשיר שלא יגביל אותי למפעיל מסוים.

המחיר באמת דומה והוא לא מהווה שיקול השוואה .

מבחינת ה ROM-לשניהם כמות זהה

מבחינת - שניהם דומים

אני רוצה לקנות מכשיר שיחזיק כמה שיותר כי לא נראה לי שתהיה לי היכולת הכלכלית או הרצון להתעסק עם מכשיר חדש לפחות לא בשנתיים-שלוש הקרובות ולכן עניין החומרה די מכריע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנקסוס יש מסך יותר גדול, אם שמים עליו CM או רום אחר אפשר בקלות לכבות את מקשי הניווט שלו מתפריט הכיבוי אם אתה רוצה מסך מלא, ואז להפעיל אותם בחזרה באותה קלות. גם אם מקשי הניווט פועלים, הגודל הזמין למשתמש הוא בסביבות ה 4.57" שזה עדיין יותר גדול.

יש לו סוללה קצת יותר חזקה, והכי חשוב זה שהוא תמיד הראשון שיקבל עדכונים לאנדרואיד, יש לו קהילת פיתוח מאוד גדולה. אפשר להתקין עליו רום שדומה בעיצוב ל MIUI.

כמו כן, בנוגע לתיקונים, ככל שהמכשיר יותר נפוץ ככה הזמינות של חלקי חילוף יותר גדולה (בד"כ).

אבל מצד שני, ה קצת יותר חזק, ויש לו את היתרונות של סוללה נשלפת ואפשרות להרחבת זיכרון.

מבחינת תדרים אני רואה שה לא תומך בתדר 900MHz ברשת ה 3G. לפי מה שאני יודע, רק אורנג' משתמשת בתדר זה ברשת ה 3G שלה. כמובן שזה ישפיע על מפעילים וירטואליים על אורנג', כמו יופון ו- 012.

אני אישית הייתי לוקח את הנקסוס במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנקסוס יתרון גדול בתחום התוכנה. הנקסוסים הם המכשירים היחידים עם מערכת 4.2.2 ובקרוב בגרסה 5 הולכת לצאת. עם המון שיפורים ושינויים.

הנקסוס יקבל את העדכון באותו היום ואילו ה-MI2 כנראה רק יקבל את 4.2.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי החיסרון הגדול של הנקסוס הוא הזיכרון הפנימי - עד 16GB, מתוכם יש 12-13 פנויים.

מי שמשחק במשחקים כבדים או שמצלם הרבה תמונות וסרטונים יגלה שזה נגמר די מהר.

ל-, מצד שני, יש דגם עם 32GB.

כאמור, לאף אחד מהם אין אפשרות לכרטיס הרחבה (כמו שתיקנתי למעלה את אחד המגיבים), לכן הזיכרון שמגיע עם הטלפון זה מה שיש.

אלמלא מגבלת הזיכרון בנקסוס, הוא היה לדעתי קנייה טובה יותר מה-, למרות היתרון בתדרי המעבד שיש ל-. עניין הזיכרון הפנימי הוא סיבה טובה להתלבטות. מי שלא צריך הרבה פנימי - שילך על הנקסוס ויהנה מכל היתרונות שלו (עדכוני רום וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המקשים על המסך שתופסים מקום - יש דבר שנקרא PIE.

זה גם כן מקשים לא פיזיים, מעט פחות נוח אבל מתרגלים וזה אדיר.

אני אישית משלב בין שניהם כפי שכתבתי בתגובה הקודמת - מפעיל pie רק כשאני רוצה מסך מלא ובשאר הזמן משתמש במקשים הרגילים.

אין ל- אפשרות להוספת כרטיס SD חיצוני.

צודק, טעות שלי. אבל בכל מקרה יש לו ייתרון בכך שיש דגם של 32GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המגיבים על התגובות המפורטות.

משחקים לא ממש מעניינים אותי ובטוח שלא סרטים.

סרטונים מYOUTUBE כנראה יעבדו ללא קושי .

חשוב לי שהמסך יהיה ברור בזמן שאשתמש ב - השימוש לא יהיה יומיומי אך אני רוצה ליהנות מתמונה ברורה לכשאשתמש בניווט.

MUI אם הבנתי נכון זה ממשק המשתמש או סידור הכפתורים והנקסוס מאפשר שילוב של הMUI שלו עם הMUI שהמכשיר הסיני מציע .

אם הבנתי נכון , למכשיר הסיני יותר וזה היתרון היחסי שלו על פני נקסוס

כנראה שהנקסוס ישרת אותי טוב יותר גם בזכות התמיכה בתדרי המפעילים השונים וגם בזכות זמינות גדולה יותר של חלקים במידה ואצטרך לגשת בעתיד למעבדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

חבל"ז, ממש דיון מקיף ומקצועי ומשכנע ,אני שוכנעתי לכיוון הנקסוס

אתם אומרים כי המחיר כמעט זהה 350-400 $ ואם רוצים את הנקסוס 4 היכן ניתן להזמין במחירים האלה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...