Nexus 4 VS SGS4 - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nexus 4 VS SGS4

shlomishlomi

Recommended Posts

Kalen, בעקרון אני מסכים. תפקידה של היצרנית לספק רום נורמלי עם המכשיר וזה בהחלט חלק בלתי נפרד מהחבילה. פלאפון הוא ממש לא רק חומרה.

אם אני לא טועה, ה HD2 עדיין זמין ובועט למי שחושב אחרת. :smile1:

ספציפית לגבי ה SGS (הראשון), הרום המקורי שלו כ"כ מעפן כך שגם אם CM לא יציב לחלוטין, הוא עדיף. גם הרום המקורי לא יציב. זה מהנסיון המועט יחסית שלי (המכשיר הוא של אבא שלי, אני פשוט משחק איתו). ה SGS הוא יוצא דופן בקטע הזה גם בגלל שהוא מעיין clone של ה s שיש לו ונילה, כך שקל לעשות פורטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

segev22 זה שה nexus 4 עם חומרה חזקה יותר משל הs3 זה ידוע,אבל להגיד שהnexus 4 רמה מעל הs3 לא וודאי נכון,החומרה זה לא העיקר אצל כל אחד,ויש הרבה דברים עדיפים בs3 על הnexus4 ,כגון:סוללה נשלפת (שהסוללה של הnexus תחלש לא תוכל להחליף אותה) .כרטיס הרחבה sd (למי שצורך הרבה מקום ואגב גם למשחקים כבדים זה מומלץ).usb otg .

חיבור hdmi .

הנה השוואה : http://smartphones.techcrunch.com/compare/245-386/Samsung-Galaxy-S3-vs-LG-Nexus-4

נתי לקחתי את כל אלה בחשבון לפני שקניתי את הנקסוס 4. זה ממש לא קריטי עבורי אבל אני מוכרח להודות שדי התבאסתי על חריץ ההרחבה אבל זה מידי נשכח שהחזקתי את המכשיר ביד-ואתה מרגיש שאתה מחזיק מכשיר ולא חתיכת פלסטיק זולה.

הוא רמה מעל כי באותו מחיר אתה מקבל משהו שנראה ומרגיש יותר יוקרתי..

לסיכום אני יכול לומר שהמכשיר הזה הולך לספק את צרכיי למשך כמה שנים טובות, באמת אני לא מרגיש שאני צריך משהו מעבר למה שקיים כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה הNEXUS 4 אצלי וביינתים אני הרבה יותר ממרוצה ממנו.

מהיר הרבה יותר מהSGS3. באמת מרגישים את ההבדל בין הפלסטיק של .

הייתה רק בעיה אחת בזמן שיחות שנכבה המסך ולא נדלק עד הניתוק.

אבל אחרי חיתוך קל בצד השמאלי העליון של המגן מסך (חיישן קרבה) עובד מעולה.

מה שהכריע בשיבילי בסוף זה התוכנה הנקייה של שבסופו של דבר מבחינתי

בתור אדם שלא משחק יותר מידי אם הרבה יור חשוב ממעבד יותר מהיר אבל ממשק איטי

שיסבול מבעיות בהמשך (אחרי ניסיון עם SE ו )

תודה לכולם מאוד עזרתם לי עם הבחירה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי, הטלפון הטוב ביותר שהיה לי by far.

לפחות עד שיגיע one :) )---לפחות עד שיגיע הנקסוס הבא חחחח

ולשלומי פותח השרשור .. תתחדש, ביצעת אחלה של רכישה :yelclap: אפילו שפה בארץ לא קונים הרבה נקסוס.. בארץ יש מה שנקרא אפקט העדר שזה או או ... כמו במכוניות או מאזדה 3 או טויוטה קורולה... לא בודקים אופציות נוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום זה כבר לא מזדה או טויוטה , אלא יונדאי...

ובתור מישהו שנהג על הרבה מכוניות , המכוניות של יונדאי אפילו לא בחמישייה הראשונה בשום קטגוריה , אז אולי זה אומר משהו על קבלת ההחלטות של הישראלי הממוצע...

לי אישית לא משנה החומר שממנו עשוי הטלפון , כי אני תמיד עם כיסוי , וככה גם רוב האנשים...

במקרה של האייפון , באמת שבארץ אין הרבה הגיון לקנות אותו , המחיר שלו מוגזם , ואפל קצת נתקעו במקום. אבל המגוון מכשירים של סמסונג , והעובדה שהם משאירים את האופציה לכרטיס זיכרון ולהחלפת הבטריה ,בזמן שהמחיר של המכשירים שלהם והמפרט זהים לחברות אחרות (הנקסוס הוא יוצא דופן...), הופכים את הטלפונים שלהם למושכים לרוב האוכלוסיה , ופה העדר בהחלט צודק...

אני לא מבין למה אתם מעדיפים בצורה כל כך גורפת את התוכנה הנקייה של , כי חוץ מהעניין של עדכוני תוכנה , הגרסה של בהחלט טובה (4.1.2) , וממש לא נתקעת או איטית , וסך הכל חווית השימוש היא בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדברים על דגם אז זה דווקא הפוקוס שהיא באמת אחת המוצלחות ביותר.

הדור הראשון והשני.

אלו שהחלו להגיע מ 2012 (בעולם מ 2010), עם הגיר הרובוטי, זוועת עולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה זה יותר עניין של העדפה אישית, אני הייתי הולך על ה כי הוא בעל חומרה מעולה וכמעט פי 2 זול יותר, לפרטים הקטנים לא אכנס דנו בהם מספיק כאן בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...