הזמנת חבילה מחו"ל, ברור הגבלות מבחינת המכס? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנת חבילה מחו"ל, ברור הגבלות מבחינת המכס?

Tov_Tov

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעוניין להזמין חבילה מVITACOST דרך DHL, המוצר הוא תוסף תזונה במשקל של 5.5 קילו

המחיר למוצר הוא 40 דולר + 43 דולר למשלוח ..

אני מודע לזה שקיימות הגבלות על חבילה מבחינת המחיר והמשקל וגודל וכו'..

איך ואיפה אני מברר את ההגבלות הנ"ל לגבי החבילה הספציפית הזו והאם צפוי לי תשלום נוסף בעת הגעה החבילה לארץ ?

חבר שלי אמר לי שיש בעיה עם חבילות אשר תכולתן שהן מעל 5 קילו, האם זה נכון ?

ומה היא העלות הנוספת לחבילה בגודל שמעל ל5 קילו?

האם מבחינת המחיר קיימות הגבלות גם כן ? והאם מסתכלים על המחיר של החבילה עצמה בלבד או החבילה והמשלוח כאחד?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מעוניין להזמין חבילה מVITACOST דרך DHL, המוצר הוא תוסף תזונה במשקל של 5.5 קילו

המחיר למוצר הוא 40 דולר + 43 דולר למשלוח ..

אני מודע לזה שקיימות הגבלות על חבילה מבחינת המחיר והמשקל וגודל וכו'..

איך ואיפה אני מברר את ההגבלות הנ"ל לגבי החבילה הספציפית הזו והאם צפוי לי תשלום נוסף בעת הגעה החבילה לארץ ?

חבר שלי אמר לי שיש בעיה עם חבילות אשר תכולתן שהן מעל 5 קילו, האם זה נכון ?

ומה היא העלות הנוספת לחבילה בגודל שמעל ל5 קילו?

האם מבחינת המחיר קיימות הגבלות גם כן ? והאם מסתכלים על המחיר של החבילה עצמה בלבד או החבילה והמשלוח כאחד?

תודה לעוזרים.

מניסיון שלי עם VITACOST של כמה חבילות הם לא כותבים בכלל את הסכום של המשלוח,

רק את הערך של המוצרים.

ואין שוב הגבלות מבחינת משקל וכו'..

מה אתה מזמין ששוקל 5.5 ק"ג ועולה 40 דולר ? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי הזמין בעבר משהו בסביבות 6 קילו והחבילה נעצרה במכס בבן גוריון והוא היה צריך לנסוע עד לשם לשלם קנס של איזה 200-300 שקל כדי לשחרר את זה .. אני רציתי לוודא אם הדבר הזה עדיין קיים ומה המגבלה המדויקת למשקל.

ומה שאני מזמין זה גיינר, הבדל קיצוני מהמחיר בארץ, אין שום סיבה לקנות בארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון זה עד סניף הדואר (מנסיון) וכל חבילה מעל משקל מסוים עוברת בידוק ועל הבידוק עצמו משלמים עמלה כלשהי למכס בערך 200 - 300 שקל, זה מה שקרה לחבר שלי, וזה מה שהסבירו לו שם, אני לא מצליח למצוא אזכור לדבר באינטרנט לצערי ..

ודרך אגב Abyss3 לקישור שהבאת אין קשר למה שאני מחפש מכיוון שמדובר במשולח מחול שעובר במכס ובקישור עצמו מדובר על העמלה שאתה משלם על המשלוח עצמו בדואר לא מצוין שם כלום לגבי המכס עצמו אלא רק שצריך לבדוק את זה באתר המכס.. .. ולכן אם כבר זה צריך להיות מידע מהאתר של המכס, שאישית הפכתי ועדיין אני לא מוצא אזכור לעניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...