זיר"ה מכים שוב - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיר"ה מכים שוב

klayton

Recommended Posts

אם הם מעוניינים לבזבז כסף על לתקוע את הראש בקיר , אז שיהיה להם בכיף...

דרך אגב ,אני לא משתמש באתרים המדוברים או בכלל באתרי שיתוף ישראלים , אבל האתרים האלה עובדים אצלי כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים האלה חיים לפני 30 שנה. מה כל כך קשה להם לקלוט שהם לא יכולים לנצח במלחמה הזו?!

אנשים שעושים מנוי לכבלים עושים את המנוי כי זה נוח להם. יש כאלה שמודעים לאתרי הורדות ומעדיפים לא להתעסק עם זה, מסיבות שונות, ויש כאלה שאינם מודעים לזה. בכל אחד מן המקרים, חסימת האתר לא תשנה דבר.

אנשים שמורידים מאתרי הורדות ואינם מנויים לכבלים לא פתאום יתחילו לעשות מנוי.

נ"ב

בית המשפט צריך לשלוח את החברות האלה לשפר את השירות שלהן - ועל ידי כך להתחרות באתרי ההורדות. אנשים מוכנים לשלם כאשר יש סיבה טובה לשלם וזו עובדה. אם אנשים לא רוצים לשלם להן, כנראה שאין סיבה טובה מספיק לשלם להן. בית המשפט מוציא (לא בפעם הראשונה ולא בפעם האחרונה כאשר מדובר בנושאים הללו) אצבע משולשת לצרכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסבתא שלי בת ה80 פלוס יש כבלים של יס , ובלי קשר ל250 שקל שהיא משלמת , היא כל הזמן מתלוננת לי על זה שהם מורידים לה ערוצים , על זה שיש לה תקלות , וצריך להתווכח איתם בשביל שלט מסכן ובשביל ממיר חדיש יותר.

היא משלמת להם 3000 שקל בשנה , והם מתייחסים אליה כמובן מאליו , וצריך כל כמה זמן להתקשר אליהם בגלל בעיה כלשהי , אז למה שבן אדם שיש לו אפשרות אחרת ירצה להתעסק עם חברה כזאת?! ואני לא חושב שהוט טובים יותר , במיוחד עם כל הטריק\חמדנות\גניבה , שהם קוראים לזה vod , וריכוז התכנים הטובים בתשלום נוסף ל vod.

אז אני אישית מעדיף להיות מנוי לכמה שפחות חברות ישראליות , ואני מנוי לבזק רק בגלל שאין לי ברירה יותר טובה ואני חייב , אבל אם לא הייתי חייב , אז גם מהם הייתי מתנתק , בגלל שהם חוצפנים וחמדנים.

הבעיה של החברות הישראליות זה לא רק התשלום החודשי , אלא מה מקבלים בתשלום הזה וההתנהגות של החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זיר״א לא מתעניינים באתרי הימורים אלא באתרי הורדות, וכפי שמצויין זה בכלל גוף פרטי שאין לו בכלל קשר לממשלה או לאיזשהו משרד ששייך לממשלה או לעירייה. במילים פשוטות, הממשלה לא עשתה יוזמה בחסימת תכנים ולכן גוף פרטי החליט על דעת עצמי לכתוב חוקים בעצמו ולחסום תכנים.

אין ספק שזיר״א הם פשוט חברה שרק מחפשת לפגוע, וזה עוד בזמן שהם לא מבינים שזאת מלחמה שאין להם סיכוי לנצח בה.

בכל מקרה, אני השתמשתי בנאקו בגלל שהכל שם היה מסודר ומאוגד בצורה נוחה. יש להם ממשק מצויין.

אבל הגיע הזמן לעבור לטורנטים. יש אתרים מומלצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...