חשבון הפייסבוק נפרץ, מנסה לשחזר אותו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבון הפייסבוק נפרץ, מנסה לשחזר אותו

assaf181

Recommended Posts

שבוע טוב!

לפני כמה ימים, כנראה בהתקפת הסייבר של אנונימוס, נפרצו חשבונות ההוטמייל והפייסבוק של אחותי. את ההוטמייל הצלחנו לשחזר, אבל הפייסבוק זה קצת יותר בעייתי.

הפורצים שינו גם את שאלת האבטחה וגם את כתובת המייל של החשבון, וכמובן את הסיסמה. היא לא הכניסה את מספר הטלפון שלה לחשבון.

כאשר ניסינו להתחבר דרך הuser name, זה זיהה את החשבון שלה וכתב שהכנסנו סיסמה ישנה והיא שונתה. לחצנו שכחתי סיסמה וזה מראה שם כתובת מייל אחרת ממה שהיה תמיד, וכאשר לוחצים על האופציה שאין איך להכנס למייל הזה, לא נותנים שום פתרון.

ניסינו גם את האופציה לזהות את הפרופיל בעזרת השם ושם של אחד החברים, וזה לא עזר.

היא שלחה מייל עם דיווח על הפריצה, וקיבלה תשובה אוטומטית שמפנה ל-help center של , שלא עוזר.

למישהו יש רעיון מה אפשר לעשות? יש תקווה לשחזר את הפרופיל הזה?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :xyxthumbs:

לירן, אני אנסה למצוא מישהו שמתעסק בזה, למרות שאני מניח שהם את הסיסמה למשהו שיהיה מאוד קשה לפרוץ.

לגבי ה- Help Center, עברתי עליו כמה פעמים ולא מצאתי שם פתרון, כיוון שהם תמיד מסתמכים על כתובת המייל, והפורצים שינו אותה. אני אנסה שוב בכל אופן.

למישהו יש עוד רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם זה לא עוזר כי בסופו של דבר זה שולח אותי לדף של שחזור הסיסמה, שמתבסס על זה שיש לי גישה למייל.

בינתיים שלחנו Report בערך בכל דרך אפשרית לפייסבוק, אנחנו מחכים לתשובה מהם..

עריכה: הצלחתי להגיע למקום שהם מבקשים לתת להם מייל אחר שכן יש לי גישה אליו. אני כותב מייל, ואז זה מביא אותי לאופציה של לבחור שלושה חברים שזה ישלח אליהם קוד, אבל כשאני לוחץ המשך הוא כותב שאין גישה לחברים כיוון שהחשבון נעול (כחלק מהניסיונות לשחזר אותו נתנו אופציה לנעול את החשבון כדי שלא יהיה אפשר להשתמש במידע שבפנים).

עריכה 2: הגעתי לטופס שהם מבקשים לשלוח להם את תעודת הזהות (אני לא מבין מה קורה עם , כל פעם אני עושה אותו דבר וכל פעם הם שולחים אותי לטופס אחר..), נשלח אותו בערב ואני מקווה שזה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...