כמה שאלות על גלקסי s3 לגבי חיבור אינטרנט . - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על גלקסי s3 לגבי חיבור אינטרנט .

natan805

Recommended Posts

התחדשתי לפני 3 ימים בגלסי,עד לפני כן לא היה לי סמארטפון וגם לא היה לי מושג מה הולך בדיוק בסמארטפונים.

רציתי לשאול :האם יש דרך לקלוט את האנטרנט שיש לי בבית ללא ראוטר?אולי דרך הusb ?.

והשאלה גם הפוכה:האם אני יכל לקלוט מהמחשב את האינטרנט של הפלאפון ללא קולט ראוטר? (אני מתכוון לחלק הקטן שמכניסים לusb והוא קולט וואיפי"גם אולי דרך .

אולי השאלה שלי קצת טיפשית,אבל תבינו שלפני כן היה לי מכשיר סאמסונג מיושן ועלוב שמעבר אליו לא ידעתי כלום מהטכנוליוגיות המתקדמות של הסמארטפונים..בכל מקרה אם זה אפשרי,זה ממש יעזור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להתחבר לאינטרנט הביתי דרך הטלפון אתה צריך ראוטר. בלי ראוטר, אתה יכול להשתמש במחשב עם כרטיס רשת ובתוכנה connectify.

בשביל לגלוש במחשב עם האינטרנט הסלולארי, אתה יכול לבצע Tethering. מה שנקרא "נקודה חמה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרה נקודה חמה (hotspot), מפעילים את זה דרך:

הגדרות, אפשרויות נוספות (תחת רשת), נתב , הפעל וזהו.

בכל אופן כל עוד יש לך ראוטר בבית אתה יכול להתחבר עם ה-S3 לרשת האלחוטית בבית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אני חושב שהבנתי.

עוד שאלה:האם יש אפשרות לבטל פרסומות?פשוט יש שאני לא מצליח להשתמש בהם מרוב פרסומות,פשוט כל לחיצה הכי קטנה קופצת לי פרסומות וממזערת את הישום,זה לא נראה הגיוני להנות מהאפליקציה כשהפרסומות לא נותנות לך לנשום, ואני חייב לעשות לזה סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכל לתת לי סיבה אחת למה כדאי שאני ארכוש את האפלקציה\המשחק ,אם אפילו לא נתנו לי לנסות לשחק בו כדי לראות אם הוא בכלל מתאים לי.

שאמרתי "כל שניה קופצת פרסומות"התכוונתי ללא הגזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא מוכרת,החתול שחוזר אחרי מה שאתה אומר(tolking tom 2).לאחי יש גלקסי אחד והוא אמר לי שבחיים לא היה לו כזאת שמקפיצה פרסומות בתדירות כזאת גבוה.

אולי זה איזה בעיה,וירוס מסוים?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...