Galaxy S3 vs Galaxy S2 ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Galaxy S3 vs Galaxy S2 ?

natan805

Recommended Posts

^ אתה טועה. המכשיר עולה בפלאפון 3600 שח ב 36 תשלומים, או 3070 שח ב 6 תשלומים. ובשום מקרה הוא לא כולל שום חבילה - חבילת unlimited לדוגמה, תעלה עוד 99 שח בחודש.

אלו מכשירים מחודשים!!!

איך הגעת למסקנה הזו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו מכשירים מחודשים!!! , למרות המחיר המפתיע !

KSP לעומת זאת מוכרת מכשיר חדש ולא מחודש !

באמת מעניין איך הגעת למסקנה הזאת כמו שאמר כבר Kalen בכל מקרה זה מזכיר לי כששאלתי את adiz בנושא: ירידת מחירים בעקבות השקת GALAXY S4? וכנראה הוא בחר להתעלם מאחר ולא באמת הייתה לו תשובה(או לפחות ככה אני רואה את זה)

מאיזה אתרים אירופאים אתה לוקח את המחירים? ושוב מה מבטיח קנייה של מכשיר חדש ולא מחודש? ואיך אפשר לדעת אם הוא מחודש לפני הקנייה?

זה אומר שאם בן אדם כלשהו יקנה את המכשיר בסביבות ה24xx מחנות פרטית מבטיח 100% שהוא קיבל מכשיר חדש ולא מחודש?

ואז Nosh ענה לו על זה

תוסיף מיסים...

בכל מקרה המחירים מול אירופה, היות והיבוא נעשה מאירופה.

^זה היה מופנה אליי, כאילו שלא עשיתי את זה לפני כן(למרות שלא ציינתי) .

1+

תראו את המחירים בחו"ל. לא יתכן שמכשיר חדש ימכר בארץ במחיר נמוך מחו"ל. בנוסף המחירים של הרשתות עדיין סביב ה- 2,500ש"ח שזה יותר הגיוני.

S3 עולה פה (בגרמניה) כ1850 שקל, המחירים פה בניגוד לארה"ב כוללים מס מכירות (שעומד על 19%).

לשם השוואה הXperia Z עולה 2700, הONE עולה 2770 ואת הS4 אפשר להזמין ב3080 שקל.

בכל מקרה גם פה אין שום טעם להזמין אף אחד ממכשירי הדגל החדשים במחירים האלה בגלל שתוך חודשיים המחרים שלהם ירדו בעוד 500~ שקל.

וזה בעצם מבטל את מה שהוא אמר ואת זה שבכלל פתאום כל אחד זורק שהמכשיר מחודש בלי שום דרך להוכיח כי אפשר לחשוב שמי שקונה ביוקר מובטח לו מכשיר חדש ב100% וכבר שמענו רבות(או שעלי לומר רבוטה) על KSP והשרות ה"נפלא" שלהם כמו הסיפור הזה לדוגמא

נושא: להתרחק מ-KSP כמו מאש!!!! (נקרא 5338 פעמים)

^אז מה אתה אומר עכשיו מר סוכן חשאי בKGB(סליחה KAssP) אדון bagetrek?

חוץ מזה עדיף לחכות להשקה של הS4 ב26 לחודש ואז נראה לאן המחיר של הS3 נופל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ויקח זמן עד שיגיע.

בכל מקרה המחיר של הs3 לא ירד עוד הרבה..

הs2 עמד על 2000 בערך הרבה זמן.

אז מה זה הלינק הזה?(תעתיק את הלינק למטה לשורת הכתובת,פשוט העתק הדבק אפילו שהלינק הזה נראה הפוך ומבולבל).

http://כיסוילגלקסיארבע.blogspot.co.il/p/4_19.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו פה יכל להמליץ לי על חנות אמינה?עדיף במרכז.

לפי כמות חוות הדעת(615 כרגע) ותו אמון הציבור(לא בטוח עד כמה אפשר לסמוך על התו הזה) יש את אי-ליין (Eline) ויש להם סניף בתל אביב.

או שפשוט תבחר חנות זולה עם התכונה של הקנייה החכמה לפי זאפ(למרות שגם על זה אני לא בטוח עד כמה אפשר לסמוך)

קניה חכמה

"קנייה חכמה" - חיווי הניתן על ידי אתר זאפ לחנויות בהן הקנייה כדאית ומומלצת.

חיווי זה יכול להופיע עד 3 פעמים בדף דגם ספציפי, והוא ניתן לחנויות אשר עומדות בתנאים הבאים:

- ציון 4.5 לפחות בדירוג הגולשים

- המחיר הזול למוצר בדגם הספציפי

- לחנות למעלה מ-15 חוות דעת בזאפ

- לחנות ותק של מעל שנה בזאפ

- החנות חתמה ועומדת בתנאי אמנת השירות

חיווי "קניה חכמה" יוסר מהחנות במידה ולא תעמוד באחד מהקריטריונים הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...