הצעת חוק חדשה: קנאביס באישור רופא משפחה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצעת חוק חדשה: קנאביס באישור רופא משפחה

benor

Recommended Posts

לכתבה המלאה

על אף שעוד לא מדובר במה שנוגע ישירות ללגליזציה אמיתית של קנאביס, השינוי אותו מבקש פייגלין להביא יוביל לכך שלמעשה יוכל כל מי שסובל מכאבים, מחלות ותופעות בריאותיות שונות, לגשת לרופא המשפחה או לרופא מומחה ולקבל אישור לשימוש בקנאביס רפואי, בדומה לתהליך המקובל למשל בקליפורניה, ארה"ב.

משה פייגלין על לגליזציה נוסח הצעת החוק החדשה דומה שתי טיפות מים להצעת החוק שהציע וקידם שלומי סנדק במהלך השנים האחרונות. סנדק מוביל את מאבק המטופלים בקנאביס רפואי מזה שנים רבות והפעיל המוכר ביותר למען לגליזציה בישראל.

תיקון סעיף 7 בסעיף 7 לפקודה, אחרי סעיף קטן (א) יבוא:

(א1) המנהל ייתן רישיון לגידול, החזקה ולשימוש בצמח הקנבוס לאדם במינון שקבע לו רופא מומחה או רופא משפחה, וזאת ולא יאוחר מ 10 ימים מיום הגשת הבקשה למנהל.

אני מקווה שסוף סוף משהו יזוז, זה משהו שהיה צריך לקרות כבר ממזמן. יש לי הרגשה שחברות התרופות וכמה מחברי הכנסת ימנעו מהצעת החוק הזו לעבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חכה, חבל לחרוץ את הגורל מראש...

יש דווקא לא מעט חברי כנסת שעשויים לתמוך בחוק החדש. רק מה אני מניח שלא מעט חברי כנסת יבחרו להיעדר מההצבעה או שיגיעו כי הלוביסטים שלהם שלחו אותם להצביע נגד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר היום קנאביס חוקי לאנשים מסוימים , ומעלימים עין בכל הקשור למשתמשים.

אם שוטר תופס אותך מעשן ואין לו אינטרס סתם לדפוק אותך , אז סביר להניח שהוא ישחרר אותך.

קנאביס נפוץ בארץ בכל חלקי האוכלוסיה , זה פחות מזיק מאלכוהול והנזק שנגרם מזה שזה לא חוקי גרוע בהרבה מההשפעה שעלולה להגרם מהפיכת הסם לחוקי.

אם תשימו לב אנשים ממש לא מפחדים מעישון קנאביס בציבור והציבור מבין טוב מאד את ההשפעה של הסם , הסם צריך לקבל מעמד של אלכוהול וסיגריות , חוקי , אבל עלול להזיק מאד במינונים גבוהים.

ומי שלא ניסה קנאביס , אז שלא יגיד לי שזה דופק את המוח , כי זה ממש לא.

זה מסוכן במיוחד "רק" לאנשים שיש להם נטיות למחלות נפש , אבל להם גם אלכוהול מסוכן.

בקיצור , צריך להפוך את הקנאביס לחוקי במדינה לכל האוכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפוך לחוקי ?, יש אינטרסנטים שלא יתנו לזה לקרות. חוק הסמים משרת דווקא את סוחרי הסמים אשר מאפשר להם לשמור על מחירים גבוהים.

שלא לדבר על חברות התרופות שגם להם אינטרס לא קטן שזה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...