קניית סמראטפון ראשון מארה"ב - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית סמראטפון ראשון מארה"ב

pini k

Recommended Posts

שלום לכולם

אני עם אותו מכשיר פלאפון כבר כמעט 9 שנים (נוקיה 6230i). עבור הוצאת וקבלת שיחות וסמסים הוא עושה את העבודה כמו שצריך.

בזמן האחרון התחלתי להרהר ברגישת סמארטפון ראשון, אך עדיין לא התחלתי ללמוד את הנושא לעומק.

השבוע נודע לי כי מכרה של המשפחה חוזרת מארה"ב בעוד כ3 שבועות, וחשבתי לנצל את ההזדמנות ולרכוש משם מכשיר.

אני מקבל את הרושם כי מגוון הסמארטפונים הולך וגדל, אך בסביבתי לכולם יש את האייפון על דגמיו השונים את הגלקסי S2 ו3, וHTC מדורות ישנים, כך שאין באפשרותי להתרשם אישית מההיצע הקיים.

זהו סמארטפון ראשון, כך שקשה לי להגדיר במדוייק את הצרכים שלי ממנו.

כן חשוב לי שהוא לא יהיה אייפון.

מסגרת התקציב היא כ2000-2500 ש"ח או לחילופין 550-700$. אם אפשר משהו טוב בפחות אז מה טוב.

זמן סוללה ארוך הוא גם פרמטר חשוב.

אם מבחינת תדרים יש מכשירים שנתמכים ברשת סלולרית כזו אך לא אחרת, אז כרגע אני ברשת .

ממשק נוח וידידותי הוא יתרון.

מבחינת גדול, ה- S2 מרגיש לי נוח, בעוד שהS3 נראה קצת גדול. אבל יכול להיות שזה משהו שאפשר להתרגל אליו בקלות?

מבחינת שאר הדברים (איכות מצלמה, רמקולים, מסך גודל וכו') כל דבר יהווה שידרוג לקיים, לכן אין צורך מצד אחד לדבר הטוב ביותר בתחום, מצד שני אני אשמח למכשיר שאיננו מפגר בהרבה אחרי השוק.

בתודה מראש לממליצים

פיני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

האם יש תתי דגמים שונים למכשיר (מלבד ה8 או 16 גיגה זיכרון)?

מהם זמני ההמתנה דרך הגוגל פליי? האם לקנות מהם או שאולי יש חנויות עדיפות?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

האם יש תתי דגמים שונים למכשיר (מלבד ה8 או 16 גיגה זיכרון)?

מהם זמני ההמתנה דרך הגוגל פליי? האם לקנות מהם או שאולי יש חנויות עדיפות?

תודה

אין תתי דגמים כמו שגיל אמר.

זמן ההמתנה הוא בין שבועיים לשלושה שבועות לפי מה שרשום בגוגל פליי. כמובן שזה יכל להיות יותר ויכל להיות פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם יש חנות בירושלים שאפשר לראות את המכשיר? לבדוק איך הוא מרגיש ביד?

האם מלבד מדבקה למסך ומגן יש דברים נוספים שרצוי לקנות? או שיתר הדברים מגיעים עם המכשיר (מטען, וכו')?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אותו בשתי חנויות הבוקר.

בשתיהן המוכרים אמרו שהסוללה שלו היא חיסרון לעומת מכשירים אחרים.

אותו דבר נאמר גם בשירשור הארוך של ה80+ עמודים לגביו (מודה, לא קראתי את כולו ולא הגעתי לסופו).

האם הבעיה הזו נפתרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי קצת את העניין, ועד כמה שאני מבין, אני כנראה אלך עם ההמלצה שלכם.

רק עניין הסוללה מטריד אותי. האם אורך חיי הסוללה בין הטעינות הוא אכן קצר ביחס למכשירים אחרים? או שיש עדכון\פתרון לבעייה זו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני החלפתי קרנל. אני מגיע בכיף ל-4 שעות מסך כאשר ה-WIFI דלוק קבוע.

בשימוש ממוצע הטלפון מספיק לי ליום וחצי (אבל גם ככה מטעין אותו כל לילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, kernel זו הליבה של המכשיר. זו השכבה התחתונה של התוכנה שיוצרת את האינטראקציה עם החומרה.

רום זה כל מה שקשור לממשק הגרפי, ממשק משתמש וכולי.

כמו שלינוקס זה הליבה של מערכת ההפעלה וההפצות השונות (אובונטו, דביאן, רד האט וכולי) הם הרומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...