הישראלי המכוער והישראלי הבלתי אחראי. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הישראלי המכוער והישראלי הבלתי אחראי.

udicol

Recommended Posts

אני בטוח שכבר דיברנו על זה מספיק, ודרושה עוד תזכורת נוספת לאידיוטיזים הישראלי שדורש התייחסות בפורום זה.

לפני 3 שבועות נעלם בחור בן 31 בשם גיא גבאי באחד מאתרי הטרקים שבדרום אמריקה. אז יצאו פוסטרים גדולים ומסע התרמות ענק באוניברסיטת בן גוריון שבבאר שבע. אימיילים התרוצצו בין חברי המחלקה (שם אני עובד) והתכונה הייתה גדולה.

במודעות ובתכנים שהופצו לקהל הרחב נמסר כי גיא נעלם וכי הוא בחור רציני וקצין בגבעתי (נו אז?!).

למזלינו ולשמחת כולם (כמובן גם משפחתו) נמצאה האבדה באחד מהקרחונים בארץ האש (אתר בדרום אמריקה).

http://news.walla.co.il/?w=//500748

מתחיל להמאס עליי מחוסר האחריות המגעיל של אזרחי מדינת המטיילים כלפי האזרחים של מדינתו וכמובן בני ביתו.

ההתנהגות ה "מוסרית" הזו כבר עולה על כל גבול ואין שום הצדקה לה.

מצידי שיפסיקו מטיילים אידיוטים לפקוד מדינות כאילו ואחרות וימותו משיעמום בארץ.

על כל ישראלי טיפש שחושב שמותר לו הכל בחו"ל לחתום על מסמך מיוחד שיסיר אחריות מעל המדינה וכמובן יאסור כל פעולות התרמה למענו בארץ.

יש גבול לחוצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם טעו בניווט,מצאו אותם תשושים אבל חיים תודה לאל.

אני לא מבין מה הבעיה,ארץ חדשה,טיול והם הלכו לאיבוד,לא הייתי קורה להם לא אחראיים.

ומה הקשר לישראלי המכוער??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה אתה מתרעם? הם נאבדו... מה הקשר לישראלי המכוער?

Ushuaia זה דיי סוף העולם (מתגאה בכך שהיא העיר הדרומית ביותר בעולם), השילוט בטרקים האלה לא תמיד הכי ברור..

למרות שקשה לי להבין איך הם הצליחו להעלם פשוט ל-3 שבועות בלי שימצאו אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצין בגבעתי (בעיתון כתבו מ"פ בצנחנים, אגב) זה בנאדם שעבר מסלול קרבי, עבר קורס מפקדי כיתות, עבר קורס קציני יבשה והשלמה חיילית... בקיצור, בנאדם עם הכשרה דיי רצינית בתחום הניווטים וההישרדות. לא עניין של תועלת, עניין של מיומנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לזה, התכוונתי לכך שיותר חשוב למצוא קצין קרבי מאשר טבח צבאי :) וזה היה בצחוק...

עכשיו חבל שאתה חושף כאן בפורום פומבי כזה את כל המסלול של הקצין הקרבי :( על בטחון שדה שמעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי לזה, התכוונתי לכך שיותר חשוב למצוא קצין קרבי מאשר טבח צבאי :) וזה היה בצחוק...

עכשיו חבל שאתה חושף כאן בפורום פומבי כזה את כל המסלול של הקצין הקרבי :( על בטחון שדה שמעת?

מה הפגיעה בב"ש פה בדיוק? מסלולי קצונה בחטיבות חי"ר זה משהו סודי? ממתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...