שיחה מזוהה ב - adsl - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיחה מזוהה ב - adsl

dolang

Recommended Posts

שאלה פשוטה...

האם יש תוכנה למחשב שנותנת לי מספר טלפון של שיחה מזוהה ב - adsl?

תודה מראש

ה-ADSL הוא רק קו מהיר לתקשורת נתונים (אינטרנט), שיחות טלפון לא עוברות בערוץ ה-ADSL וגם פקס ושיחה מזוהה לא. אלה שירותי VOICE של קו הטלפון האנלוגי הרגיל. אם אתה רוצה שאותו קו שאליו מחובר מודם ה-ADSL שלך יתן לך גם זיהוי של שיחות נכנסות ואתה חייב שזה יהיה במחשב אז אתה צריך תוכנה כמו ID Commander (חינם, מתאימה לכל מערכות ההפעלה של מיקרוסופט) ואתה גם חייב מודם שיפעל עם פורמט השיחה המזוהה של בזק וכזה לא פשוט להשיג. לי יש מודם V92 של SMARTLINK עם דרייברים שהיו באתר שלהם עבור XP לפני חודשיים-שלושה וזה עובד. כשהורדתי דרייברים מה- UPDATE השיחה המזוהה לא פעלה יותר אז שים לב שאולי תצטרך לנסות שונים למודם שתקנה כדי שהעסק הזה יפעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

שאלה פשוטה...

האם יש תוכנה למחשב שנותנת לי מספר טלפון של שיחה מזוהה ב - adsl?

תודה מראש

ה-ADSL הוא רק קו מהיר לתקשורת נתונים (אינטרנט), שיחות טלפון לא עוברות בערוץ ה-ADSL וגם פקס ושיחה מזוהה לא. אלה שירותי VOICE של קו הטלפון האנלוגי הרגיל. אם אתה רוצה שאותו קו שאליו מחובר מודם ה-ADSL שלך יתן לך גם זיהוי של שיחות נכנסות ואתה חייב שזה יהיה במחשב אז אתה צריך תוכנה כמו ID Commander (חינם, מתאימה לכל מערכות ההפעלה של מיקרוסופט) ואתה גם חייב מודם שיפעל עם פורמט השיחה המזוהה של בזק וכזה לא פשוט להשיג. לי יש מודם V92 של SMARTLINK עם דרייברים שהיו באתר שלהם עבור XP לפני חודשיים-שלושה וזה עובד. כשהורדתי דרייברים מה- UPDATE השיחה המזוהה לא פעלה יותר אז שים לב שאולי תצטרך לנסות שונים למודם שתקנה כדי שהעסק הזה יפעל.

אהה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא יהיה, אתם שניכם כותבים בקצב מטורף(לפחות גיל... ::) ),

למשל אני, תבדקו את תאריך ההצטרפות שלי(מה שגם לא נכון, אנקודר שינה לי אותו, כי הוא התעצבן עלי ;D) הוא אמור להיות יותר מוקדם.

בכל אופן הוא איזה חודש לפני התאריך שלכם, תסתכלו על מס' ההודעות שלי, ואח"כ על שלכם, ואז תעשו חשבון מי ספאמר ומי לא...

אז מספיק לדבר על זה, זה מתחיל להימאס!

WizMaster

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

זה סתם היה עוד קטע "הומוריסטי" ואתם האטומים, לא מבינים אותו.

ו Tiger כמו Ghost Dogg, שופט משתמשים לפי הודעה אחת.

ואני כותב מספיק מהר... יש עדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...