ירידת מחירים בעקבות השקת GALAXY S4? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ירידת מחירים בעקבות השקת GALAXY S4?

jorylit

Recommended Posts

הS3 בפלקום הוד השרון נמכר ב2400 ש"ח, ו-2500 עם תמיכה בעיברית. איך אני יכול לוודא שהמוצר חדש ולא מחודש? והאם השדרוג לעברית נחוץ או שאפשר לעשות כבר את כל העדכונים דרך האינטרנט באופן עצמאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"השדרוג" לעברית זה בלוף. המכשיר מגיע עם עברית מובנת במערכת ההפעלה וגם אם לא מוגדר לך אפשר בחינם להוסיף את זה.

זה בדיוק כמו שחנויות מפרסמות מחיר נמוך בזאפ למכשיר חום ומבקשות עוד 100 ש"ח על מכשיר לבן.

מי שמוכר מכשיר מחודש כחדש עובר עבירה על החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שנאמר לי ע"י בעל עסק בתחום, ה-S3 שנמכרים באזור ב-2200 ש"ח הם מוצרים מחודשים ולא חדשים לגמרי. היזהרו מהטעייה.

מה ההבדל בין חדש למחודש ? ומה הסיכונים במחודש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+

תראו את המחירים בחו"ל. לא יתכן שמכשיר חדש ימכר בארץ במחיר נמוך מחו"ל. בנוסף המחירים של הרשתות עדיין סביב ה- 2,500ש"ח שזה יותר הגיוני.

שאתה אומר חו"ל אתה מתכוון לארה"ב אני מניח וגם לא בדיוק ציינת אתר ספציפי אז בדקתי בNewegg וAmazon והמחירים שם לS3 פתוח(Unlocked) וחדש בגרסת ה16GB הם מ$478.94 עד $519.99 שזה בסביבות ה1761ש"ח עד ל1913ש"ח ככה שהמחירים פה עדיין גבוהים יותר.

בכל מקרה מה מבטיח קנייה של מכשיר חדש ולא מחודש? ואיך אפשר לדעת אם הוא מחודש לפני הקנייה?

דרך אגב הS2 ירד ל1648ש"ח והS3 ל2163ש"ח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף מיסים...

בכל מקרה המחירים מול אירופה, היות והיבוא נעשה מאירופה.

מאיזה אתרים אירופאים אתה לוקח את המחירים? ושוב מה מבטיח קנייה של מכשיר חדש ולא מחודש? ואיך אפשר לדעת אם הוא מחודש לפני הקנייה?

זה אומר שאם בן אדם כלשהו יקנה את המכשיר בסביבות ה24xx מחנות פרטית מבטיח 100% שהוא קיבל מכשיר חדש ולא מחודש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף מיסים...

בכל מקרה המחירים מול אירופה, היות והיבוא נעשה מאירופה.

S3 עולה פה (בגרמניה) כ1850 שקל, המחירים פה בניגוד לארה"ב כוללים מס מכירות (שעומד על 19%).

לשם השוואה הXperia Z עולה 2700, הONE עולה 2770 ואת הS4 אפשר להזמין ב3080 שקל.

בכל מקרה גם פה אין שום טעם להזמין אף אחד ממכשירי הדגל החדשים במחירים האלה בגלל שתוך חודשיים המחרים שלהם ירדו בעוד 500~ שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...