השמאל ההזוי בשפל חדש - קורא לכלואים הערבים (רובם מחבלים\סיענים) "אסירים פוליטים" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השמאל ההזוי בשפל חדש - קורא לכלואים הערבים (רובם מחבלים\סיענים) "אסירים פוליטים"

vic07

Recommended Posts

ומפגין בדרישה לשחררם:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4350319,00.html

אגב, אני מודע היטב לכך שלא מדובר בפעילי "שמאל" אלא במיעוט קיצוני ובזוי. עם זאת, YNET בחרו לקרוא להם "פעילי שמאל" וזהו, אז זה השם שאני אשתמש בו. האם יש גבול?

ועוד פנינה מהכתבה:

"באנו להפגין כתמיכה באסירים הפלסטינים. כל גבר שלישי יושב בכלא. המדינה שלי כובשת מיליוני אנשים. אלה מהם שעומדים למשפט, עומדים למשפט צבאי ונשפטים על-ידי חיילים - אותם חיילים שנכנסים לכפרים שלהם בטנקים".

כמה שאלות קטנות:

1. כמה עצורים ערבים יש בכלא? מעל 200,000? מעניין, כי אם כל גבר ערבי "פלסטינאי" שלישי היה בכלא, זה המספר שהיינו מקבלים.

2. מתי בפעם האחרונה נכנסו לאיזשהו כפר ערבי עם טנקים?

3. מה זה "פלסטיני"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אני חושב שיש בערך 4500 אסירים ביטחוניים.

ולא כל אסיר שהוא פלסטיני הוא ביטחוני , יש כאלה שעשו עבירה בשטח ויושבים בכלא רגיל עם ישראלים.

2.לא נכנסים עם טנקים , אבל כן נכנסים עם מנופים עם כדור ברזל בשביל להכניס פחד אלוהים במחבלים שמתחבאים בבתים. אם הם יוצאים מהבית בשקט , יופי להם , אבל אם לא , אז הם יפלו עם הבית.(ומגיע להם).

3.האמת היא שאני חושב שכל ישראלי מוגדר כפלסטיני , בגלל שהרי לישראל קראו פלסטין , אז אזרחיה הם פלסטינים...

אז בואו נלך להפגנות שיחזירו לנו את השטח שהם כבשו לנו בכוח כמו שכם , ואם נקרא לעצמנו פלסטינים , אז אולי גם נקבל אהדה מהתקשורת ומהעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אני חושב שיש בערך 4500 אסירים ביטחוניים.

ולא כל אסיר שהוא פלסטיני הוא ביטחוני , יש כאלה שעשו עבירה בשטח ויושבים בכלא רגיל עם ישראלים.

2.לא נכנסים עם טנקים , אבל כן נכנסים עם מנופים עם כדור ברזל בשביל להכניס פחד אלוהים במחבלים שמתחבאים בבתים. אם הם יוצאים מהבית בשקט , יופי להם , אבל אם לא , אז הם יפלו עם הבית.(ומגיע להם).

3.האמת היא שאני חושב שכל ישראלי מוגדר כפלסטיני , בגלל שהרי לישראל קראו פלסטין , אז אזרחיה הם פלסטינים...

אז בואו נלך להפגנות שיחזירו לנו את השטח שהם כבשו לנו בכוח כמו שכם , ואם נקרא לעצמנו פלסטינים , אז אולי גם נקבל אהדה מהתקשורת ומהעולם.

1. רוב הפלסטינים שיושבים בכלא יושבים על פלילי

2. שלוש שנים בשטחים ולא ראיתי כניסה אחת עם המנוף שאתה מדבר עליו חוץ מבמקרה שאושר הריסה של בית ואז בדרך כלל D9 שובר לו את הצורה (נדיר בהחלט שזה קורה בזכות בג"צ למרות שלפי דעתי כל מחבל צריך לאבד את הבית שלו לפחות)

3.ישראל הייתה הרבה לפני שאיזה בריטי (או לא יודע מי) החליט לקרוא לה פלסטין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם באמת לא מבינים ציניות...

לפי מה שידוע היסטורית , הייתה בהתחלה כנען , אז אנחנו כנענים...(כמובן שאני צוחק...).

וברור שזה פלילי , זה לא שהם עברו על חוקי המס....

אבל הכוונה שלי היא שלא כל אסיר פלסטיני מוגדר כאסיר ביטחוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...