טסים לחו"ל בפסח? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טסים לחו"ל בפסח?

נעמה וילדו

Recommended Posts

חופשה גדולה מתקרבת :yelclap:

מישהו מתכנן איזה טיול מגניב? אני והבנזוג חושבים אולי לנסוע לפריז (פעם ראשונה בשביל שנינו) ואולי לשלב עוד נסיעה קצרה לעיר אחרת בצרפת. למישהו יש הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמסטרדם נחמדה.

פריז זה סתם בורגנים משועממים שאין להם שום דבר לעשות חוץ מלשבת בבתי קפה ולאכול קרואסון עם חמאה.

מה?!? כמובן שלפי התגובה לא היית בפריז וגם אין לך שום עניין בתרבות.

פריז יפהיפיה ויש המון מה לראות! מוזיאון הלובר, מגדל אייפל, ארמון ורסאי, המולן רוז' וכמובן איך אפשר בלי השאנז אליזה.

אנחנו גם השכרנו בדולר טריפטי דרך אלבר, עוד מהארץ ויצאנו לעמק הלואר, פרובאנס ועוד - זה רק משדרג את הטיול כי מספיקים לראות הרבה יותר. בכל אופן ממליץ לכם לחפש מקומות אטרקטיבים בפריז ומחוצה לה ולבנות מסלול עוד לפני שתגיעו, מה שכן - אתם בעיקר תהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמסטרדם היא הרבה יותר מרק סמים.

אם את לא יודעת , באירופה אנשים נוסעים (או טסים) לאמסטרדם כל הזמן בשביל לבלות.

זאת גם עיר רומנטית מאד , וחבל שאנשים בארץ לא מכירים את העיר הזאת מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לרוב החברים כאן, אני בעד פריז. זוג, עיר רומנטית, עם המון קסם, מה רע...? זה מה שאנחנו מתכננים לעצמנו, אבל אחרי פסח, כי מצאנו איזשהו דיל שמזרחי טפחות מציעים שאם אתה פותח אצלם חשבון אתה מקבל כרטיס לאלעל. לא רע. גם האותיות הקטנות הוגנות לגמרי, אבל זה לא תקף בפסח., אז טסים אחריי. בכל אופן, אנחנו בילינו שם לא מזמן ויש את כל האטרקציות התרבותיות כמו הלובר, מגדל אייפל, שיט וכו', אבל אני מודה שהכי כיף היה לצאת לעיר אמנים שנקראת מונאכטר (לא סגורה על זה שאני כותבת או מבטאת את זה נכון) וועד יותר כיף היה פשוט לטייל בלי מטרה, לבחור בית קפה ולשבת בו, יחד, בשקט. עם כל האווירה הפריזאית. תהנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה זה מתנות של בנקים

בנק זה אחד שמחלק מטריות בקיץ ורוצה אותם בחזרה בחורף.

אני בכל מקרה מתכנן במאי לנסוע שטוקהולם-טאלין-סנט פטרסבורג

הייתי פעם בסטוקהולם והתרשמתי שהיא יפה יותר מונציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...