סדרות טלוויזיה - עמוד 42 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

^ ראיתי רק 20 דק' ממנה ועוד דקה מהסיום. הקפצתי את כל השאר.

כבר אין לי סבלנות לזבלונים האלה... זה BELIEVE ו- STAR CROSSED כולם :cwm8:

קומיוניטי נראית מהקומדיות הדביליות שאני בדרך כלל לא רואה, אבל ניתן לה הזדמנות מתישהו... אני לא אוהב לפסול סדרות מהר מדי.

הסדרה הגרועה Da Vincis Demons חזרה לעונה 2.

גם על חניבעל אני לא ממליץ, או המזוכיסטים שצופים ב- THE FOLLOWING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קומיוניטי נראית מהקומדיות הדביליות שאני בדרך כלל לא רואה, אבל ניתן לה הזדמנות מתישהו... אני לא אוהב לפסול סדרות מהר מדי.

תחשוב על community כסדרה שנראת כמו משהו אחד, אבל בסופו של דבר היא כר גידול לרעיונות משעשעים מגניבים מבריקים ולפעמים גם גאוניים.

המגוון של ההברקות בסדרה הזאת עם הזמן תפתיע אותך כמו שהיא הפתיעה אותי.

אל תנסה לצמצם את מה שנדמה לך שהסדרה עושה, כי אין סיכוי שתצליח לצפות מראש לאן היא הולכת להידרדר(במובן החיובי).

מובטחות לך שעות רבות של הנאה צרופה.

תקרא קצת ביקורות על הסדרה ותבין שיש דברים בגו.

עונה 1 אולי קצת ירוקה.

עונה 4 קצת איכזבה כי החליפו את המפיק/תסריטאי, שחזר בעונה 5 והביא כמה פרקים מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום היחס שלי לסדרות חדשות שונה בהרבה מהיחס שלי לסדרות הישנות שאהבתי בנעורי.

כשאני צופה היום בסדרה אני מצפה שכל פרק יהיה טוב ושהסדרה תשמור על קצב ורמה ורק תשתפר או לכל הפחות לא תדעך...

הדרישות עלו והצפיות נסקו. פעם הספיק שסדרה העבירה את הזמן, ומדי פעם היו פרקים מוצלחים - כבר לא.

אין להם יותר ימי חסד מרובים, והסבלנות שהיית צריך לגלות בעבר עבור פרקים חלשים רבים גם בסדרות טובות כמו: בבילון 5, גולשים בזמן, תיקים באפלה - דהתה.

אם הייתי צריך לצפות היום בעונה הראשונה של בבילון 5, יש מצב שהייתי פורש לפני שהיינו מגיעים לכל החלקים הטובים (מזל שלא קרה).

מה שכן, שכשרואים עונות שלמות ברצף כל הפרקים החלשים הרבה פחות מורגשים.

בסדרות שאתה חי משבוע לשבוע, כבר אין מקום לבינוניות בכלל. כל הסדרות צריכות לשאוף למצויינות בכל פרק נתון ובכל עונה.

יש שפע של סדרות וקל לאבד עניין. אני שונא כשסדרות מתחילות סתם לדשדש במים ונכנסות לסטגנציה.

הפרקים האחרונים של כמעט אנושי היו בדיוק כאלה. פרקים סתמיים שלא מקדמים לשום מקום. הסדרה צריכה להתפכח ומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

almost human באמת פיספוס גדול.

הפרק בו דוריאן עבר הערכה ע"י הוועדה(לפני כמה שבועות) חשבתי שהיה מוצלח.

אולי זה היה האלכוהול.

- - - תגובה אוחדה: - - -

community סדרה שבIMDB מתוך 102000 מצביעים 41% מדרגים 10.

27% מדרגים 9.

16% מדרגים 8.

7.5% מדרגים 7.

ופחות מ10% חושבים שזה בינוני ומטה.

וזה במהלך 5 עונות.

כשהרביעית היתה ירידה ברמה.

בשנים הראשונות של הסדרה שמעתי על community וזה נראה לי בדיוק כמו שאתה אמרת "סוג הסדרות שאני לא צופה בהם", למרות הציון הגבוה.

אחרי כמה עונות שזה קיים ואפילו לא חשבתי לנסות, היו כמה כתבות שמדברות על צבי צ'ייס וכל הסיפורים בינו להפקה ולשחקנים ולצופים ולאלוהים, ורק אז בדקתי את הסדרה.

אחרי 4.5 עונות אני זוכר אותה לטובה וממשיך לצפות ולהינות מכל פרק.

ומדי פעם גם נהנה מאוד מפרקים מבריקים במיוחד שממש נחקקים לי בזיכרון והופכים לאושיה תרבותית.

היא אחת הקומדיות הכי טובות ומקוריות שיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר ממזמן משתמש ב-IMDB בעיקר כמדד גס להחלטות מהירות כגון:

ציון 6 ומעלה - אפשרי (כשציון גבוהה יותר עדיף יותר אבל לא מחייב).

5 - אם אין שום דבר בכלל לראות, ואתה מרגיש נואש.. או נועז! איך שתרצה להסתכל על זה...

מתחת ל-5 - NEVER! או אם אתה מחפש סרט גרוע מראש.

אלימינציה טבעית חח.

זה לא אומר שמה שעם ציון גבוה יותר בהכרח טוב יותר (קיימים גם הרבה אינטרסנטים שמטים ציונים), אבל מה שלא הצליח אפילו לגרד את ה-5 הוא מיותר לכל הדעות (אפילו היוצרים חושבים כך).

לכן, עיקר השימוש שאני מפיג והמשקל שאני נותן לציון IMDB נמצא, למרבה ההפתעה, דווקא בציונים הנמוכים חח.

אם תשים לב, סדרות ישנות גם מרוויחות מקבלת ציונים גבוהים יותר ממה שהיו מקבלים היום, כי עיקר המסה של אנשים שצפו בהן היה בתקופות מוקדמות יותר עם פרספקטיבה אחרת. מדד הזמן משחק לטובתן.

אה.. ואם דיברנו על קומדיות, אני מחזיק את פילדלפיה זורחת ב- high regard. לא יודע אם יצא לך לצפות.

גם קומדיה משוגעת לפנתיאון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה CRAPים גם עם ציונים 8+, אבל החלק התחתון תמיד נשאר נכון חח.

סדרות שעוברות את ה-9 הן יחסית מעטות, ולכן זאת אינדקציה טובה לסדרה טובה.

מצד שני, דקסטר שם... ושרלוק ואוז. סדרות שהשתרברבו קצת גבוהה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נהג מונית מבנגלדש עושה במרתף ניתוח לא חוקי להשתלת כבד שבסופו גונב לו את הכלייה ומשאיר אותו עם הכבד הרקוב חחח.

גם "התורם" התחרט באמצע, אז הרדימו אותו מהר. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...