סדרות טלוויזיה - עמוד 39 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרות טלוויזיה

Googleness

Recommended Posts

אין שאלה בכלל שהסדרה הכי טובה שאי פעם ראיתי או שצפויה להיות בעתיד הקרוב או הרחוק היא משחקי הכס.

סדרות אחרות מגרדות את הקרסוליים שלה. 99% אחוז הן בדיחה לעומתה.

אני לא מאמין שאף סדרה אחרת מגיעה למעמד שלה. אפילו להתקרב יהיה קשה. פשוט לא אותו level של הפקה.

צריך לתת לה סקאלה אחרת ב-IMDB. סדרה אפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משחקי הכס סדרה צפויה, כל מהלך שם צפוי אחרי העונה הראשונה. אפשר לראות שהסופר של הסדרה (ספרים) היה אדם שעבר התעללות כלשהי ושאמא שלו שנאה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BS. מצחיקול אתה.

נו, תנבא לי את העונה הרביעית חכמולוג גדול, אני מת לשמוע את נבואות הזעם.

אם הייתה אי פעם סדרה שההתלהבות ממנה היא לגמרי מוצדקת - זו היא.

פרשתי מ-HELIX. ככל שהתקדמה הסדרה נהיית יותר ויותר מפגרת שזה כבר כואב.

וויקינגים חזרה לעונה 2, אבל האמת נמאס לי ממנה. סדרה לא מספיק חזקה. צריכים להשקיע יותר בהפקה. כנראה לא אמשיך מעבר.

RAKE עדיין שומרת על עניין.

אני חייב להשלים את גריי אנטומי. כבר חסרה לי עונה+ שלמה.

יאלה שיגמרו כבר! כמה עונות?!! למה כל סדרת חייבת להמשך בלי סוף? אני עייף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גריי אנטומי סדרה טובה ומהנה מאוד. הרבה יותר טובה מהמון סדרות אחרות.

קאסט טוב, הומור טוב, דמויות מעניינות, דרמה, כתובה היטב.

אין מה להתבייש בלראות אותה. בין סדרות הרפואה הטובות שיש.

ואף פעם לא הייתי חובב גדול של ER... אני מעדיף את גריי בהרבה.

כן, זה קצת אופרת סבון, אבל במינון סביר שאפשר לבלוע.

הבעיה שלה היא בעיקר שהיא ארוכה מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמויה סדרה מצויינת, בין הסדרות היחידות שמאלצות אותך לחשוב תוך כדי צפייה (המגן גם באותה קטגוריה אבל זה פחות רציני שם).

את הפרקים הראשונים שנאתי ואז התחברתי ממש לסדרה ואז העונה השנייה התחילה ממש משעמם אבל שוב - הכל מתפתח שם לסיפור אחד גדול ומורכב שמשאיר אותך עם הידיעה שיצא לך לראות את אחת הסדרות היותר חשובות שנעשו אי פעם.

יש שם גם מלא סצנות ענקיות מבחינת הכתיבה שלהן, לא סתם אובמה היה מפנה זמן בשביל לראות את הסדרה הזאת.

https://www.youtube.com/watch?v=BPS9YKGaKQE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמויה זאת סדרת פשע/משטרה, וצריך לשפוט אותה בקטגוריה הזו.

זה טיפשי לומר שזאת הסדרה הכי טובה שאי פעם ראיתם, אלא אם כן זה באמת הז'אנר המועדף עליכם.

בז'אנרים אחרים שאני מחבב הרבה יותר כמו מד"ב, היסטוריה, פנטזיה וכו' היא תמיד תפסיד אצלי. אין מה לעשות.

אין גם סיכוי שהיא יותר טובה משובר שורות למשל. גם אימפריית הטיילת טובה יותר לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לומר שסדרה מסויימת היא הכי טובה, זה כמו להשוות תפוזים לאשכוליות, אפשר רק לדרג סדרה כרעה-טובה-מצויינת.

הסמויה יוצאת דופן וראויה לציון מיוחד, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם האמירה הזאת, אבל אין לך מושג כמה אנשים אומרים שזאת הסדרה הכי טובה שהם ראו שזה פשוט לא רציני.

זאת באמת סדרה טובה וכדאי לצפות בה.

from dusk till dawn - פיילוט מעולה. נראה מבטיח מאוד.

מזכירה את האווירה והסגנון של סרטו של טרנטינו באותו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BS. מצחיקול אתה.

נו, תנבא לי את העונה הרביעית חכמולוג גדול, אני מת לשמוע את נבואות הזעם.

אם הייתה אי פעם סדרה שההתלהבות ממנה היא לגמרי מוצדקת - זו היא.

לא קראתי את הספרים אז תזרום איתי פה...

------------- ספוילרים פוטנציאלים ---------------------------

העונה הראשונה הייתה נחמדה מאוד והפתיעה פה ושם אבל נתנה לך את הקו של התסריט והעלילה הכללי של הסדרה...

- כולם מנוולים, כולם אינפנטילים ברמה גזאת או אחרת והתוכניות של כולם נדפקות -.

אני מנחש שבעונה 4 ירצחו את ג'ופרי, יפילו את זה על דוד שלו שכולם שונאים למרות שזאת מזימה של כלתו הטרייה מרג'רי.

איכשהו הגמד יגיע ליבשת השנייה ויצטרף לבלונדינית עם הדרקונים, שהיא אגב כל כך אהבלה שזה מדהים ובטח תגרום לכך שכל הערים שהיא משחררת ימרדו נגדה בגלל שעכשיו הם לא עבדים אבל אין להם תעסוקה יותר.

אני מנחש שהילדה הקטנה של סטארק תצטרף למסדר הרוצחים ולא תיהיה התפתחות גדולה בעונה הזאת.

הודור ימות כי אני לא יכול לסבול יותר את הציטוטי HODOR בכל חור.

אני מנחש שאמא סטארק שנרצחה תחזור לחיים בתור אחד הזומבים המהלכים האלה ותהרוג מישהו כנקמה...

אני מנחש שת'יאון ג'ייג'ויי שעכשיו הוא גברת ישוחרר מהכלא על ידי אחותו וישמש דיפלומט מסוג כלשהו.

אני מנחש שג'ון בלק הוא הבן של המלך השמוגע ואחות של נד סטארק ובשלב מסוים הוא יהפוך למנהיג של המסדר הזה במבצר בצפון וגם אותו ינסו לרצוח מספר פעמים אבל בגלל שהוא לא באמת סטארק הוא לא ימות.

העונה תסתיים בזה שכמה מבני משפחת סטארק יוצאו להורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שיש הבדל בין "ניחוש פרוע שלא מבוסס על כלום" לבין "צפוי".... אתה סתם מתאר תרחישים אפשריים.

באמת שאין לי מושג על מה אתה מדבר ומה הבעיה שלך איתה. נראה שיש אנשים שסתם אוהבים להיות contentious.

כבר עדיף שלא תראה את הסדרה, אם זה מה שאתה באמת חושב על יצירת מופת כזאת שבפעם הראשונה נראית במסך הקטן.

אין לי מושג מה יקרה בעונה הרביעית, אז נצטרך להמתין ביחד להתגשמות נבואותיך, או שאם יש פה מישהו שכבר קרא הוא מוזמן להפריך או לאשש אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...