24 - העונה השלישית חוזרת היום! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

24 - העונה השלישית חוזרת היום!

frenzy

Recommended Posts

אני מופתע שאף אחד לא פתח ת'רד על הנושא הזה,

היום, פחות משעה, הפרק הראשון של העונה השלישית של 24 ישודר בערוץ 10!

אחרי 7 שבועות של המתנה מצד הצופים, ערוץ 10 החליט להתחיל לשדר את העונה השלישית החל מהיום, בהפרשים קצרים מארה"ב.

אז מי מתכוון לצפות?

full_28012004_72.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כל כך שונא את זה! >:(

ראיתי את כל העונה הראשונה בלי להפסיד אף פרק, היתי מטורף על זה עד בערך 2\3 מהסדרה....שם זה נעשה ממש מפגר.

קודם כל נעזוב את העובדה שזה הרבה יותר מדי דברים בשביל יום אחד (זה פשוט מוגזם),

בפרקים האחרונים כל 5 דקות מגלים משהו חדש על כל אחד, הוא בגד בו, הוא רצח אות,ו זה לא היה הוא, הוא אח שלו, זה שילם לזה, היא זה בעצם הוא...ממש נמאס לי מזה זה היה כל כך מיותר.

עוד דבר שעיצבן אותי זה שחוץ מבואר לא היה שחקן אחד שאהבתי במיוחד לא הילדה הטיפשה והאמה היותר טיפשה שלה.

לדעתי בסוף הם סתם נסחפו עם הסדרה הרבה יותר מדי (ממש הרבה), יכל היה להיות יותר טוב.

על העונה השניה כבר וויתרתי (שמעתי שבאוור מציל את העיר מפצצת אטום או משהו כזה, והכל ב24 שעות כמובן.. :-\).

את העונה השלישית, כמו שהבנתם, אני לא יראה.

נב:תזכרו שזאת רק דעתי. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן.. ובתחילת הפרק השני ואילך יש בהתחלה את תקציר הפרקים הקודמים..

DAMN! הרסת לי את כל החוויה

העונה הזאת נראית הזויה יותר מקודמותיה. נתחיל בכך שקים עובדת בCTU. קים!!! הבלונדינית הטיפשה שכל עונה הצליחה להחטף 5 פעמים, לברוח מפומה, לגנוב אוטו עם גופה בתוכו ולהצית אש בתוך מוכנית משטרה עכשיו עובדת ביחידה ללחימה בטרוריסטים... המשפט היחיד שאפשר להגיד על זה רק bitch please

עוד דבר הוא האיום הביולוגי שיהיה שוב על לוס אנג'לס (הטרוריסטים לא חשבו לעשות קצת טרור בערים בהם ג'ק באוור לא גר?). איך בדיוק הם מתכננים לעשות את זה, במיוחד כשהמחלה נמצאת בתוך סם (מממ... אולי בעצם ג'ק "יטפל" בזה כפי שלמדנו בסוף הפרק 8) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שתי עונות וחצי הרמה נראית נמוכה יותר מבתחילה והסידרה פחות מרתקת אך זה פשוט כיוון שהגימיק שהסידרה הביאה עימה חדשנותו פג, אך עדיין יחסית לשאר סדרות האקשן שמסתובבות בשטח אין כמו 24, או 48 או אולי 72?

מישהו אמר 96?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...