הקלדה עיוורת, יש המלצות ללמידה או תוכנה טובה ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלדה עיוורת, יש המלצות ללמידה או תוכנה טובה ?

LazyCat

Recommended Posts

אני כבר תקופה של כמה שנים עם מקלדת ללא עברית, אבל משום מה אני לא מצליח להגיע לרמה סבירה של הקלדה עיוורת (אני גם לא מקליד יותר מידי, אולי זו הסיבה).

מי יודע הקלדה עיוורת, ויכול להמליץ על שיטת למידה מוצלחת או תוכנה טובה כדי שאוכל לסגור את הפינה הזו ?

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד בעל הספק של 120~ מילים לדקה (ייתכן שיותר, לפני דפיקת אחד המפרקים מלפני מס' שנים), כל מה שאני יכול לומר הוא שזה נרכש - ככל שתמקלד יותר, תשתפר, כשהמגמה היא לפזול כמה שפחות לכיוון המקלדת, גם כשעשית טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם שני מקשים שעליהם פס בולט.

תשתמש באלו כדי למקם את עצמך בלי להסתכל.

ומשם המרחק לכל השאר נרכש ע"י אימון.

אין שום סיבה וצורך להסתכל על המקלדת.

כל פעם שאתה עושה זאת אתה מחבל בתהליך ההקלדה העיוורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מקלידים לפי החוקים? כאילו כל אצבע מקלידה על המקש הנכון?

יש לי הקלדה עיוורת גם בעברית וגם באנגלית אבל אני משתמש רק בשתי אצבעות ביד ימין ובשמאל אני משתמש בשלוש אצבעות.

כמה פעמים שלא ניסיתי ללכת לפי ההקלדה הנכונה מעולם לא הצלחתי להתמיד בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

adiz, הצטיידת כבר במקלדת מכנית?

במסגרת ההתנסות שלך, אם הלכת על סוויצ'ים טקטליים (חומים/כחולים וכיוצ"ב), אתה יכול לנסות לאמץ את המתודה של להמנע מלחיצת המקש עד סוף המהלך - אני מודה, זה לא כזה פשוט בהתחלה, אך יש לזה פוטנציאל לא מבוטל להאיץ עוד יותר את תהליך המקלוד.

אתה יכול להיעזר גם בסט ה 40/50A-R למקשים בכדי למנוע את המהלך המלא של המקש. סוג של "רמאות", בייחוד אם הלכת על הסוויצ'ים הכחולים, אבל האפקט שרבים אחרים מייחסים לו חשיבות הוא ההשקטה של הלחיצות. בתקווה שהתגובה שלי לא תהפוך את הת'ראד לת'ראד נוסף... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כן, קניתי את ה- Max NightHawk X8, מתגים חומים. תענוג. אם היה לי את הזמן הייתי כותב התרשמות ארוכה.

כבר עכשיו לרוב אני לא לוחץ על המקשים עד הסוף. בינתיים אני לא אוסיף טבעות, לא רואה בזה צורך, אולי בעתיד.

המקלדת הקודמת שלי הייתה G15v2, גם ללא עברית. בעבר הייתי מקליד די מהר, אבל הפסקתי להקליד הרבה בעברית, ועכשיו שוב זה הולך לאט עם הרבה טעויות הקלדה, ואני בד"כ מתעצל להשתמש בשתי הידיים כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...