מס' שאלות קטנטנות על הכבלים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס' שאלות קטנטנות על הכבלים

someone

Recommended Posts

קודם כל, מישהו פה כבר מחובר לאחת מהחבילות של ערוצי זהב לא בניסוי?

שתיים, מתי לעזעאל תבל תתחיל לשווק כבר, או לפחות תגלה את המחירים?... הם אמרו מספר ימים ועבר כבר כמעט שבוע מאז שהם קיבלו את הרשיון...

ושלוש, אני לא מבין, באיזה מהירות הכבלים יורידו בחבילה של ה750? יותר מ100KB? (בהנחה שאין עומס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.קודם כל, מישהו פה כבר מחובר לאחת מהחבילות של ערוצי זהב לא בניסוי?

שתיים, מתי לעזעאל תבל תתחיל לשווק כבר, או לפחות תגלה את המחירים?... הם אמרו מספר ימים ועבר כבר כמעט שבוע מאז שהם קיבלו את הרשיון...

ושלוש, אני לא מבין, באיזה מהירות הכבלים יורידו בחבילה של ה750? יותר מ100KB? (בהנחה שאין עומס)

תשובות לפי הסדר : ;D

1. אני לא מחובר אליהם אבל לחברה שלי התקינו אתמול והיא לא מתלוננת למרות שהמהירות ממש לא מדהימה (בחבילה של ה-150Kbps ועוד לא שמעתי שהיא הצליחה להוריד קובץ ב-10-17KBps). זה נחמד שזה מחובר כל הזמן אבל מעבר לזה אין כרגע שום יתרון על פני ה-ADSL (כי גם זה לא סימטרי, ה-UPLOAD בחבילה הזו הוא 64Kbps).

2. לתבל יש בעיות כלכליות קשות וממה שאני קורא במוספי הכלכלה בעיתונים לא כל כך ברור מה יהיה עם האינטרנט המהיר שלהם. המחירים שלהם בטח לא יהיו שונים משל החברות האחרות כי בסופו של דבר חברות הכבלים אמורות להתמזג לחברה אחת גדולה.

3. אם בחבילה של ה-150Kbps לא מקבלים כרגע מהירות שאפילו דומה למקסימום (שזה אמור להיות 16-18KBps) אז לך תדע מה יהיה בחבילה של ה-750Kbps....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מודאג

יש לי תבל ואני ברגע שהם יוציאו ת'חבילות אני מתקשר אליהם...

אבל אני ממש פוחד שזה יהיה כמו בערוצי זהב ואז זה יהיה לא מהיר משהו..... (750 קילוביט זה כמעט כלום)

לדעתכם בתבל ומתב יהיו אותך קצבי הורדה והעלאה כמו בערוצי זהב? או שיש סיכוי שיהיה יותר מהר אצל תבל ומתב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה? תקשיב לחברות הכבלים האנטרנט יוריד בסביבות ה-500 קילו ביט לשניה במקרה הטוב.... , אבל כמו שאנחנו יודעים עם התשתית

ה"טובה" שלנו בארץ לא יהיו הרבה כאלו רגעים .... אבל עדיין הוא יהיה מהיר יותר מה- ADSL. בתקופה הכבלים יחברו הרבה מאוד לקחוקות על פס אחד אז יהיו כנראה עומסים רבים וכתוצאה מכן המהירות תרד בהתאם, אבל כעבור אולי חצי שנה או שנה הם יקטינו את מספר הגולשים על פס אחד ואז המיהרות תגדל .... ואז אולי השם אנטרנט בכבלים יהיה משהו יותר הגיוני

האתר של תבל דיגיטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה וגיליתי שבחיבור האיטי ביותר של ערוצי זהב במהירות 150Kbps אפשר להוריד מאתרים בארץ כמו TUCOWS במהירות ממוצעת של 15-17 קילובייט לשניה. מאתרים בחו"ל כמו האתר של ATI (הדרייברים שלהם) שמשם עם חבילה בסיסית של ADSL אני מוריד ב-60-65 קילובייט לשניה דרך אותה ספקית -012 נט, האינטרנט כבלים מוריד רק ב 7-10 קילובייט לשניה וזה מוזר ועלוב. לי אין הסבר הגיוני למה זה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוחב הפס של הכבלים לחו"ל הוא הרבה יותר קטן מרוחב הפס שלהם לאתרים בארץ, אפשר היה לראות את זה כבר בתקופת הניסוי.

זה לא תלוי ברוחב הפס של ספקית האינטרנט, במקרה זה 012 נט ? ב-ADSL אני מגיע למהירויות ממש יפות, בכבלים זה זוחל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...