מחשב לגיימינג חובבנים עד 2500 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לגיימינג חובבנים עד 2500 ש"ח

MeniAdam

Recommended Posts

במשחקים כבדים אתה כן תרגיש הבדל.

משום מה בזמן האחרון כולם חיים בסרט שמעבד כמו G640 לא יוצר צוואר בקבוק כלל, גם לא לכרטיסים חזקים ברמה של HD7870/GTX660- ובכן זה לא נכון. המעבד הזה כן יוצר צוואר בקבוק אך הוא לרוב קרוב לאפסי ואינו מורגש, כאשר במשחקים כבדים מאוד ו/או בכאלו שדורשים כח עיבוד נוסף מצד המעבד, כן מורגש צוואר בקבוק משמעותי יותר. אין שום ספק שהמעבד הזה משתלם יותר מה-i3 בגלל מחירו המצויין, אך עדיין אותו הפרש ביצועים בין המעבדים הללו כן יגרום לחלק מהמשחקים לרוץ בצורה חלקה יותר. לכן, אני די מסתייג מלשים כרטיסים חזקים מאוד כגון HD7950/GTX660TI ביחד עם מעבד כמו G640, שכן אני יודע שצוואר הבקבוק הזה יגדל בזמן הקרוב, לכן במקרים כאלו עדיף לבצע איזון כזה או אחר- אומנם לאבד אחוזי ביצועים במשחקים, אבל לשחק בצורה חלקה גם במשחקים הדורשים כח עיבוד נוסף ו/או בסצנות כבדות מבלי לאבד יותר מדי FPS.

במקרה הזה, לדעתי אין סיבה לקחת לא i3 אך גם לא HD7850. צויין כאן שמדובר כאן על גיימינג קל יחסית ומשחקים שהם לא כבדים במיוחד, לכן לדעתי שילוב שהוא יותר מ-G640+HD6850 הוא די מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il .

מעבד:

Intel Dual Core G640 2.8GHZ for 1155 Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪269

קירור למעבד:

Intel Original 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪29

לוח אם:

MSI B75MA-E33 for 1155 Sata3/Usb 3.0

כמות: 1 - מחיר: ₪306

מארז:

SilverStone Redline 1 USB 3.0 + Seasonic 430W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪475

זיכרון:

Elpida 1X8GB DDR3 1600Mhz 1.5V

כמות: 1 - מחיר: ₪190

קשיח למחשב שולחני:

Toshiba 500G 3.5" SATA3

כמות: 1 - מחיר: ₪286

כרטיס מסך:

Sapphire 7850 1GB GDDR5 HDMI DP - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪938

סה"כ: ₪2493

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2444 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/n31udkch

אפשר לשדרג כ.מסך ב100 או 200 שקל לאחד עם 2GB זיכרון(מומלץ) או ל660 (בהתאמה).

אני גם מעוניין לקנות מחשב ויש לי בערך את אותן הדרישות לכן לא אפתח אשכול חדש.

האם אפשר לקבל מפרט דומה רק עם i3 ועם הכרטיס מסך שאתה ממליץ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים כבדים אתה כן תרגיש הבדל.

משום מה בזמן האחרון כולם חיים בסרט שמעבד כמו G640 לא יוצר צוואר בקבוק כלל, גם לא לכרטיסים חזקים ברמה של HD7870/GTX660- ובכן זה לא נכון. המעבד הזה כן יוצר צוואר בקבוק אך הוא לרוב קרוב לאפסי ואינו מורגש, כאשר במשחקים כבדים מאוד ו/או בכאלו שדורשים כח עיבוד נוסף מצד המעבד, כן מורגש צוואר בקבוק משמעותי יותר. אין שום ספק שהמעבד הזה משתלם יותר מה-i3 בגלל מחירו המצויין, אך עדיין אותו הפרש ביצועים בין המעבדים הללו כן יגרום לחלק מהמשחקים לרוץ בצורה חלקה יותר. לכן, אני די מסתייג מלשים כרטיסים חזקים מאוד כגון HD7950/GTX660TI ביחד עם מעבד כמו G640, שכן אני יודע שצוואר הבקבוק הזה יגדל בזמן הקרוב, לכן במקרים כאלו עדיף לבצע איזון כזה או אחר- אומנם לאבד אחוזי ביצועים במשחקים, אבל לשחק בצורה חלקה גם במשחקים הדורשים כח עיבוד נוסף ו/או בסצנות כבדות מבלי לאבד יותר מדי FPS.

במקרה הזה, לדעתי אין סיבה לקחת לא i3 אך גם לא HD7850. צויין כאן שמדובר כאן על גיימינג קל יחסית ומשחקים שהם לא כבדים במיוחד, לכן לדעתי שילוב שהוא יותר מ-G640+HD6850 הוא די מיותר.

G640+7850 יוצר צוואר בקבוק גדול?!?!?!?

עם ה660TI וה7950 אתה צודק-אבל מי המליץ על השילוב הזה?

אני גם מעוניין לקנות מחשב ויש לי בערך את אותן הדרישות לכן לא אפתח אשכול חדש.

האם אפשר לקבל מפרט דומה רק עם i3 ועם הכרטיס מסך שאתה ממליץ?

תודה מראש

פשוט תחליף את הG640 לI3 3220.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שרשמתי ש-G640+HD7850 יוצר צוואר בקבוק גדול? במקרה הזה עושה רושם שהוא פשוט לא צריך כרטיס מסך שכזה, בלי קשר למעבד. וכן, היו בעבר המלצות עם G640 ביחד עם כרטיסים חזקים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אני מודה לכולם על העזרה.

שנית מכיוו שאיני יכול להזמין מTMS. מכיוון שKSP נמצא לידי וTMS מאוד רחוק ואם אצטרך את האחריות איני יכול ללכת עד לTMS.

אני חייב להזמין מKSP למרות ההפסד שיהיה לי.

הרכבתי מחשב ורציתי לדעת את דעתכם עליו.

אני מתקין וינדוס 32BIT לכן יותר מ4GB זכרון לא משנה. מה דעתכם על המפרט?

[/r]

מעבד אינטל :[table][tr][td]Intel Pentium G640 2.8Ghz 3MB L3 Cache s1155[/td][/tr][/table]1מאוורר למעבד :[table][tr][td]Zalman SZ CC92HS CPU Cooler[/td][/tr][/table]1לוחות אם למעבדי אינטל :[table][tr][td]Asus P8H61-M LX R2.0 LGA1155 i3/i5/i7, Intel H61, 1600, PCI-E, VGA[/td][/tr][/table]1זכרונות :[table][tr][td]Corsair Value 4GB 1600MHz[/td][/tr][/table]1כרטיסי מסך :[table][tr][td]Asus Radeon HD 7850 2GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E[/td][/tr][/table]1דיסקים קשיחים :[table][tr][td]Western Digital Caviar Blue 500GB 7200RPM, 16MB, SATA III WD5000AAKX[/td][/tr][/table]1כונני SSD :[table][tr][td][/td][/tr][/table]0צורבי :[table][tr][td]LG DVD±RW GH24NS x24 Black SATA OEM[/td][/tr][/table]1כרטיסי קול :[table][tr][td]On Board 5.1 Channel Audio[/td][/tr][/table]1ציוד :[table][tr][td]On Board 10/100/1000[/td][/tr][/table]1ספקי כוח :[table][tr][td]Golden Tiger 550W Real, 12cm Fan 24pin[/td][/tr][/table]1מארזים :

Knight-18 MIDI ATX Black With + 1X80MM Fan (Arctic Cooling) (No PSU)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,אותו כרטיס רק יותר גרפי.

הזמנתי.

מענין שלא שמעתי על tms עד עכשיו.

פעם ראשונה מזמין מהם מחשב. ביקשתי מהם להכין עד סוף השבוע ואמרו שינסו. נראה אם הכל ילך מהר וטוב אקנה מהם עוד הרבה מחשבים. ויכול לשלוח להם עוד קונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי.

מענין שלא שמעתי על tms עד עכשיו.

פעם ראשונה מזמין מהם מחשב. ביקשתי מהם להכין עד סוף השבוע ואמרו שינסו. נראה אם הכל ילך מהר וטוב אקנה מהם עוד הרבה מחשבים. ויכול לשלוח להם עוד קונים.

כל הפורום מדבר עליהם :)

איפה היית בחצי שנה האחרונה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלח לי על הבורות אבל מה זה דילר?(אחד שקונה בכמויות גדולות,או שאני סתם מנחש) :)

TMS לא מוכרים ....

יש לא מאט טכנאים פרילנסרים ועסקים קטנים ואפילו חנויות מחשבים שקונים את כל הסחורה שלהם עבור הלקוחות מKSP.

וKSP נותן לאנשים האלה חשבון "דילר" שזה הנחה של כמה אחוזים מהמחיר המחירון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שיש קטגוריה שלמה שלא הייתי מודע לה..... :silly:

יש לא מאט טכנאים פרילנסרים ועסקים קטנים ואפילו חנויות מחשבים שקונים את כל הסחורה שלהם עבור הלקוחות מKSP.

וKSP נותן לאנשים האלה חשבון "דילר" שזה הנחה של כמה אחוזים מהמחיר המחירון.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...