עזרה בקניית smartphone עד 1000 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית smartphone עד 1000 ש"ח

boazj

Recommended Posts

הי,

לאור העבודה שהבטחתי לשדרג את אשתי וילדי לטלפון חכם, מדובר בהוצאה רצינית.

רוצה להגביל את המחיר ל 1000 ש"ח עדיף פחות (לכל מכשיר).

מתלבט בין ה extremer שצריך להגיע לבאג, לבין טלפוניים סיניים במחיר דומה או נמוך יותר.

יש את ה Newman שמישהו כבר שאל עליו. מהסתכלות בפורומים נוספים ראיתי המלצות גם על Jiayu G3 או G2 אם אני רוצה לחסוך עוד או יצרן סיני אחר בשם ZOPO.

חבר אחר המליץ על זה http://www.tmallbox.com/mobile-phone/14692-mtk6577-star-9300.html

בגדול מחפש טלפון עד גודל 5" מעדיף סביב 4.5 " , שיכנס בקלות בכיסים של הילדים.

כמובן שלא מדובר בפלאפון שהוא המילה האחרונה, אבל משהו ברמה של ה S1 שיש לי, עם מסך סביר, ואמינות טובה (זו של ה S1 שלי היא ככה ככה :nixweiss: ) יספיק.

אשמח להמלצות/השוואות וגם למקום קנייה מומלץ.

תודה מראש,

בעז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Xtreamer Aiki הזה הוא המכשיר הכי מגוחך שקיים, וגם בחינם לא הייתי לוקח אותו.

קודם כל יש לו בנפח מצחיק ביחס לצריכת המסך, והוא יחזיק שעתיים של שימוש.

המסך ענק מעבר לכל פרופורציה, אבל אם זה מה שאתה רוצה, הרזולוצייה פשוט.. איך לומר בעדינות? על גודל מסך כזה, כל פיקסל יהיה בגודל סמ"ר אחד. מה הם חשבו לעצמם אני לא יודע.

גרסת מערכת ההפעלה עתיקה כבר, אני לא צופה יותר מידי עדכונים או תמיכה, ושאר החומרה היא סיפור עצוב במקרה הטוב.

5" לא יכנס בשום פנים ואופן בקלות לכיסים של הילדים. הם מאוד יתקשו להשתמש במפלצת שכזו, ולמעשה גם הרבה מאוד מבוגרים. זה הרבה יותר מידי גדול. תנסה למצוא מישהו עם מכשיר ענק כזה (המובילים בקטגוריית הטאבלטפונים הם מכשירי ה-Note של סמסונג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשירים שאתה מציע הG3 והSTAR תומכים רק בתדר 2100 בדור השלישי.

חפש מכשיר שתומך גם ב850 וגם ב2100 אחרת יהיו לך בעיות קליטה בתוך מבנים בעיקר אם אתה מחובר לחברות פלאפון/הוט מובייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אכן מעדיף סביב "4.3.

לגבי הרשת, כרגע הילדים באורנג' ואשתי בסלקום.

לפחות את הילדים אעביר לגולן.לכן התדרים נראים לי מתאימים.

quad network כנראה יהיה אכן הכי טוב.

האמת שאם הייתי חושב שהנקסוס יהיה זמין בקרוב, הייתי הולך עליו, אבל נראה לי שמדובר בחודשים עד שיהיה זמין, ואני אסתפק במשהו סביב 200$ גג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...