חוות דעת על מפרט - 3500~ ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט - 3500~ ש"ח

pavelr

Recommended Posts

מעוניין במחשב חזק לצרכים ביתיים, מעט משחקים מדי פעם. כולל מסך, ללא דיסק קשיח וצורב. אשמח לדעתכם.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Ivy Bridge Core i5 3470 Socket 1155 6MB 3.2Ghz Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪953

קירור למעבד:

ZALMAN 7000V Al SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪46

לוח אם:

Gigabyte GA-B75M-D3H

כמות: 1 - מחיר: ₪373

מארז:

SilverStone Redline 1 USB 3.0 + Seasonic 430W - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪475

קירור למארז:

Raidmax 120mm Retail Quiet Fan

כמות: 1 - מחיר: ₪22

זיכרון:

Corsair 4Gb CMX4GX3M1A1600C9 CL-9-9-9-24

כמות: 2 - מחיר: ₪126

כרטיס מסך:

Sparkle GTX650 1GB GDDR5 HDMI OC - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪550

מסך:

DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM - IPS PANEL - בקניית מחשב חדש

כמות: 1 - מחיר: ₪880

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3551

מתחרים בכל הצעה בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3480 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/f8c4mdxq

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתאר את השימושים במשפט אחד בד"כ גורר המלצה של מפרט לא אופטימאלי וחבל, אמליץ לך לענות על השאלון שנמצא בחוקי הפורום (בסטיקי).

מה זאת אומרת מחשב חזק לשימושים ביתיים? אם זה לשימושים ביתיים, מעבד כמו G640/I3 יספיקו מעל ומעבר.

אתה יכול גם להחליף את לוח האם ששמת לדגם הזה, ולקחת סטיק אחד של 8GB (למרות שגם 4 ג'יגה יהיו מעל ומעבר לשימושיך).

לגבי כרטיס המסך איני יכול לעזור, שכן לא רשמת אילו משחקים תרצה להריץ ועל איזו רמה גרפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההיענות.פרסמתי לפני 3 שבועות פוסט, שאף אחד לא התייחס אליו גם אחרי 2 הקפצות. הנה הקישור אליו: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=546850. לא ראיתי טעם לפרסם את אותו פוסט בדיוק או להקפיץ שוב. *תיקון: שם אני מציין שאני לא צריך מארז, החלטתי בסוף לקחת גם מארז.

בעיקרון, זה אומנם יהיה לשימוש כללי (שיכול גם לכלול דברים די כבדים), אבל אני לא מחליף חלקי מחשב לעיתים קרובות ואני מעדיף שתהיה לי עבודה חלקה גם בעוד כמה שנים. אני לא גיימר, אבל רוצה שתהיה לי אפשרות להריץ משחקים על הגדרות בינוניות (ברזולוציה של מסך 23"), לפחות בשנה-שנתיים הקרובות.

עדיף באמת לקחת סטיק אחד של זכרון? אין עדיפות ל-dual channel בלוח אם שבחרתי? על אני סומך פחות.

ועוד שאלה, של 430W אמור להספיק? בדקתי במחשבון צריכה ויצא שכן, אבל לא בטוח לגבי הדגם של הספק הזה ספציפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה שפוסטים מתפספסים.

בנוגע לספק הכח- אל תדאג, הוא יספיק מעל ומעבר. מדובר על דגם איכותי מאוד.

יש לך גם אפשרות לקחת את הבאנדל הזה, שגם כולל אחלה ספק כח ומארז מצויין בתוספת כספית קטנה (אפשר להוריד את המאוורר הנוסף כי הוא כבר כולל זוג).

בנוגע ללוח האם וזכרונות- MSI חברה מעולה ואתה פשוט חוסך כמה עשרות שקלים אם אתה לוקח את הלוח הזה ו-8GB זיכרון בסטיק אחד.

כיום תוספת הביצועים שמערך DC נותן לך היא די אפסית.

בנוגע לכרטיס המסך- לגיימינג קל-בינוני הוא יספיק, אני מציע לך לקרוא סקירות וביקורות כדי שתקבל אינדיקציה לרמת הביצועים שלו. שים לב שבעוד 100~ ש"ח יש לך את HD6850 OC שאומנם לוקח יותר חשמל, אך גם חזק יותר.

שים לב שיש את ה-black friday שם אז אתה יכול לחסוך על חומרה מסויימת (במקרה הזה, המסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט טוב אך הכ"מ לא משהו.כל עוד המשחקים בעדיפות משנית אז לך עליו.

בנוגע לבאנדל יש אופציה נוספת https://www.tms.co.il/product/12028.

כמו שיאיר אמר המסך עולה בסביבות 800 שקל בBF שלהם.גם אני מעדיף את הלוח של שאף זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...