HTC X8 - דרך סלקום במחיר מצחיק (דרך חי"ל) - 143 ש"ח - שווה? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC X8 - דרך סלקום במחיר מצחיק (דרך חי"ל) - 143 ש"ח - שווה?

liav12

Recommended Posts

לא ממש.. זה 50 ש"ח לחצי שנה, יש לו תוכנית של 70 וקצת ש"ח ל3 שנים כולל 5 ג'יגה גלישה. זה אולי לא זמין לכולם או מתאים לאלו שמדברים ממש המון, אך אם יש הזדמנות כזו, לא כדאי לשלול אותה מראש. אגב, למיטב זכרוני, אם זה ללקוח פרטי ההתחייבות היא מקס' לשנה וחצי. הכל תלוי שימושים, אם הוא לא חורג מהדק', למה שלא ישלם פחות ויקבל המון נפח גלישה?

האם המחיר שציינת הוא גם אם לא תרכוש מכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

broken - אכן מדובר במסלול של כי"ל, אמר שלי לא תקנה מכשיר כזה במחיר מלא כיוון שהמחיר גבוה מדי, הסברתי לה שעדיף לקנות מחשב אבל היא מעוניינת בכך כיוון שהבטיחה לאחי "מתנת יום הולדת".

אני שמח על הבחירה החכמה של אמך. מקווה מאוד שתראה לה את הדיון הזה, פשוט כי יש פה אנשים שעוד לא הבינו שיש לנו עסק עם מישהו שלא ממש יודע להתנהל כלכלית.

לא רוצה להעליב, אבל הייתי באותה הסירה בדיוק. רק שעכשיו יש ברשותי s שאני משלם עליו 119 שקל בחודש (עוד 1500 עד הסוף המר) שגם במצב חדש הוא נמכר באזור 1400 (למרות שאם הייתי מוכר אותו, בנס הייתי מקבל עליו 800). כל זה למרות שהייתי בחבילה עם זיכוי כפול, שבסופו של דבר לא הייתה משתלמת בכלל לעומת שאר החברות.

מקווה שתלמד לקח מנסיון של אנשים אחרים, מאשר על בשרך.

לך תריב עם אמא.. היא בשלה - :facepalm:

רוצה לקנות לו את המכשיר הנ"ל כיוון שהחליפה לו, כמובן שהוא ישאר עם המכשיר עד לסיום תקופת התשלום עליו כי היא לא תחליף שוב.

רק היום אחת החברות פירסמה מסלול של 50 שקל

רק מראה כמה זה מטופש להצמיד היום מכשיר לחבילה

מסלול של 50 "שח זה טוב על פניו אבל לאחר מכן המחיר עולה וזה ללא מכשיר מתקדם כמו ה S3 ממה שהבנתי..

אני עדיין יושב לה על הראש שלא תקנה את זה, אולי היא תקשיב לי אם תראה את התראד כאן :P

בעקרון שאני חושב על זה מצד שני 70 ש"ח למכשיר *36 חודש יוצא מחיר סביר לגלקסי S3 יוצא 2530 בחישוב זריז. שזה מחיר דיי בסדר, אם למשל היתה לי תאפשרות לקנות במסלול הזה את ה ONE X היתי קונה, בכל זאת שילמתי על שלי מזומן 2900 שח לפני שלושה חודשים ועם זה אני משלם על מסלול 89 שח לחודש שזה יוצא יותר יקר ממה שאמא שלי תשלם על של אחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק אם יש לך החזרים על רכישת מכשיר. אם כן, מה ההבדל בין רכישה בסלקום לחנות כלשהי? גם חנויות אחרות יפרסו לך לתשלומים. אם יש לך ביטוח זה אולי סיפור מעט שונה.

נ.ב. התוכנית מעולה, אני לא זוכר שהייתה חב' כה גדולה. המחיר שציינת זה המחיר לחב' ללא הטבות כלשהן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה50 שקל לפי הבנתי לא קשור למכשיר

לא בדקתי לעומק

והיום אתה יכול ליתנתק ממסלולים פרטים מתי שאתה רוצה

אני פשוט מניסיון חושב שזה גרוע לקנות מכשיר מחובר למסלול

ובכלל בתשלומים ארוכי טווח כאלו

אני על הנוט שלי שילמתי במזומן וקיבלתי מכשיר נקי מהיצרנית

ושישעמם ,אני יקנה מכשיר אחר ,בלי לחכות לסוף התשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מסלול של כי"ל או חי"ל לא יודע בדיוק מה השם, אבל זה של עובדי חברות כימיכלים שונים כמו שהסביר כאן אחד המגיבים, אמא שלי כמקורבת מדרגה ראשונה קיבלה את המסלול גם, אפשר כמה מכשירים שרוצים כל עוד הקרבה היא מדרגה ראשונה, אז אמא שלי לקחה 4 מסלולים לאחים שלי לה ולאבא עם מכשירי שונים וכרגע רוצה מכשיר נוסף לאחי, אז המחיר יוצא שלם כולל ביטוח מסלול ומכשיר 143 ש"ח, בגלל זה ההתלבטות :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...