HTC ONE X - מה קורה עם עדכון רשמי ל JB?? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC ONE X - מה קורה עם עדכון רשמי ל JB??

liav12

Recommended Posts

השאלה בכותרת,

האם שוב פעם מזלזלים בלקוחות?

כי לפי מה שאני רואה ה X+ קיבל ישירות את העדכון, מדוע שאלו שרכשו X רגיל לא יקבלו ולבנתיים מחכים כמו ילדים טובים כבר חודש.

תשובה מ עוד לא קיבלתי במייל.

מעצבן לפעמים ועושה לי חשק להתקין עדכון לא מקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן לפעמים ועושה לי חשק להתקין עדכון לא מקורי.

אתה לא מאיים על אף אחד... :nixweiss:

רום מותאם בד"כ עדיף בהרבה מרום מקורי, מתעדכן יותר מהר וכולל הרבה יותר אפשרויות.

אני נמצא כבר יותר משלושה חודשים עם 3 שבהם אני עברתי כל מיני רומים שונים עד שמצאתי את השניים שאיתם אני הכי אוהב לעבוד. לא רואה שום סיבה לחזור לרום המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך המלצה לרום טוב ל ONE X?

פשוט לא היה בא לי להתעסק עם הקונפיגים השונים בגלל שעדיין יש אחריות גלובלית למקרה שאצטרך לשלוח לחו"ל לתקן משהו או למימוש אחריות מ .

איזה רום JB אתה ממליץ ל ONEX אם מוכר לך אחד כזה?

אני פעיל הרבה זמן ב XDA אבל הבעיה שאתה לא מוצא שם אחד "מומלץ" יש לך פשוט טונות של רומים להורדה.

אגב, האם השיפור הוא באמת גדול? עכשיו סתם להשוואה, אני מקבל קצת מעבר ל 6000 בקואדרנט ובכל בנצ' עקפתי את ה SGS3 של חברים, מבחינת הממשק והשימוש הוא מאוד מאוד מהיר בשבילי, רק רציתי לעדכן כדי שאוכל להשתמש בסוגים שונים של פיצ'רים שמשום מה לא נותנים להשתמש בגרסה המקורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי להתנסות ברומים של ONE X, אבל אין שום דבר שמונע ממך לנסות.

אחרי הרוט אתה יכול לנסות כל רום שתרצה. לא אהבת? תמחק ותתקין אחר, עד שתמצא את הרום שאתה אוהב. זה פשוט.

אני יכול להמליץ לך על CM10 מכיוון שהוא נפוץ מאוד ועל Android Revolution מכיוון שאני משתמש בו והוא מעניק חוויה קרובה וטובה למקור (ב-ONE X הוא מובנה על הסנס ולא על הטאצ'וויז אז התחושה כנראה תהיה שונה ממה שאני מכיר על הגלקסי).

מבחינת שיפור - המעבר מ-ICS ל-CM10 היה עצום. התחושה הייתה כ"כ חלקה שזה הרגיש כמו מכשיר אחר לגמרי. אחרי מעבר כזה אתה לא תוכל לחזור למקור שירגיש לך איטי להחריד.

מניסיון שלי באנצ'מרק לסמארטפון לא משקף לרוב את הביצועים האמיתיים של המכשיר וגם התוצאות שם לא יציבות בכלל. פעם אתה יכול לקבל 6000 ובבדיקה השנייה לקבל 5000. התוצאה הכי גבוהה שהגעתי אליה זה 6631 עם אוברקלוק ל-1.8GHz. בקיצור, אל תבנה על באנצ'מרק. זה סתם בשביל הכיף וזה לא אומר כלום חוץ מזה.

והם?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1797334

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1708371

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות, אגב יש תראד ראשי בנוגע לרומים למכשירי אנדרויד שונים? אין לי בעיה אם אדמין מנהל יוכל להפוך את זה ספציפית לסטיקי תחת כותרת חדשה בשביל בעלי מכשירים דומים אם זה אפשרי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...