מחפש המלצה לטאבלט (סיני?) שישמש כמחברת - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לטאבלט (סיני?) שישמש כמחברת

Kzer-Za

Recommended Posts

הי,

אני סטודנט בטכניון ומחפש להחליף את המחברות שלי.

נוצר מצב שבד"כ גם ככה אני רושם את רוב התוכן על קבצי PDF שמפרסמים (אני מדפיס, רושם ואז סורק).

בשביל השאר, ראיתי כבר כמה נחמדות שמאפשרות לך ליצור מחברות.

אני מחפש משהו זול. למטרה הזו בלבד. (בגדול מעבר לטאצ', צריך לכלול WIFI)

אני יודע שיש שיש להם עט ייעודי אבל אני כמובן אתפשר על עט גנרי ברכישה נפרדת.

אני לא אוכל להרשות לעצמי משהו מעל 1000 ש"ח, וגם עדיף שיהיה הרבה פחות.

קיים דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכיר טאבלט סיני שידע לעשות את זה.

הדבר הכי קרוב לתקציב שלך זה Flyer שנמכר באייבי תמורת 300$ כחדש(יעני 1200)..

עוד אופצייה זה לחפש מחשבי SLATE עם מהדור הקודם (core 2) שכנראה גם יהיו בטווח המחירים הנ"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה שאתה רוצה צריך גם מסך מגע משובח וגם עט משובח - אחרת יהיה קשה מאוד לרשום הערות בכתב יד על המסך.

אני חושב שהמינימום זה לקנות את הנקסוס7 עם איזה עט-מגע איכותי אבל אני אסייג שאין לי ניסיון אישי בעניין.

הנקסוס7 נמכר ב-1100 ש"ח באילת בגרסת ה-16G ;)

הטאבלטים הסיניים האיכותיים (AURORA2, FIRE HERO, CUBE ודומיהם) גם יספיקו מבחינת חומרה ואיכות (וודאי מחיר) אבל מההתרשמות האישית שלי עם ה-AURORA2 המגע שלו לא מדוייק דיו לשרבוט הערות בזמן אמת.

מצד שני - אין לי עט מגע איכותי אלא רק משהו גנרי-סיני ב-4$ בקושי. :nixweiss:

אני חושב שאתה צריך משהו כזה:

http://www.wacom.com/products/stylus/bamboo-stylus

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה ;)

חשבתי באמת על הנקסוס 7, כי המחיר שלו די אטרקטיבי. אני קצת חושש בכך שהוא "7 ושזה לא יספיק מבחינת שטח כתיבה...

העטים של wacom מרגישים לי עבים מידי - לא רואה איך אפשר לרשום איתם משוואות ופיתוחים מתמטיים.

יש לי חבר עם Flyer כמו שהמליצו ויש לו עט ייעודי אבל המחיר קצת גבוה והוא מצידו טוען ש- נטשו כל פיתוח של הטאבלט והקהילת מפתחים לא פעילה עד לא קיימת כלל (רוט היה משהו ששלקח הרבה זמן לראות שלא לדבר על רומים מתקדמים יותר של שלא קיימים).

אני אנסה לחפש קצת עטים איכותיים. אם אני אמצא משהו שנראה טוב תרצה לקבל אותו להרצת מבחן על ה-Aurora?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לחפש קצת עטים איכותיים. אם אני אמצא משהו שנראה טוב תרצה לקבל אותו להרצת מבחן על ה-Aurora?

אין בעיה :xyxthumbs:

אתה מוזמן להתרשם ממנו אם תרצה.

7 אינטש זה באמת גבולי לכתיבה של ממש מעבר להערות שוליים...

יש את ה- AINOL HERO ב~180$ + משלוח חינם לארץ. בד"כ לא נעצר במכס.

חומרה מצויינת ומסך בגודל 10 אינטש אבל אני מניח שעניין המגע זהה פחות או יותר לאורורה2 (אם כי שוב - אולי עם עט איכותי זה יעבוד).

אתה יכול גם לשקול את המפלצת הזו בקצת פחות מ-1000 ש"ח (שים לב לרזולוציה המפלצתית):

http://www.pandawill.com/cube-u9gt-v-u9gt5-tablet-pc-97-inch-android-41-retina-screen-16g-rk3066-white-p68319.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאופטימלי עבורך יהיה מחשב "טאבלט" מהסוג הישן שעובד עם עט ומיועד לכך, לדוגמא thinkpad 61x:

http://www.tabletpcreview.com/default.asp?newsID=868

יש לי גם תחושה שתוכל להשיג היום אחד כזה במחיר זול למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ה- AINOL HERO ב~180$ + משלוח חינם לארץ. בד"כ לא נעצר במכס.

חשבתי עליו במסגרת מבצעי ה-BF. המחיר סבבה והגודל טוב. באמת רק נשאר העניין של העט שיש בו מן ההימור.

אם כן ייעצר במכס, איזה אחוז הם גובים?

אני חושב שאופטימלי עבורך יהיה מחשב "טאבלט" מהסוג הישן שעובד עם עט ומיועד לכך, לדוגמא 61x.

תודה, זה באמת יותר "ייעודי" והיה זמן ששקלתי את זה אבל זה עולם חדש ואמיץ, אני לא מעוניין להסתובב עם משקולת מסורבלת בעלת זמן סוללה קצר.

האמת, אני מופתע. איך אין יותר שמיועדים למטרה הזו... הרי זה כל כך זועק לעשות בטאבלט שימוש כזה ועדיין אין תמיכה טובה בעטים וגם האפליקציות צולעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חקרתי את הנושא עוד טיפה..הישום הכי "טוב" לזה זה המכשיר הבא:

http://www.improvelectronics.com/boogie-board-LCD-writing-tablet/boogie-board-rip-LCD-writing-tablet.html

אבל כמות החסרונות בו עולה על היתרונות..

(לפעמים מפספס קצת את העט, אי אפשר להציג את מה שכבר נשמר, כתב "שמן" מידי, אי אפשר לקבוע שם לקובץ)

לאסוס יש מחשב סלייט עם I5 וארבי ג'יגה ראם ובערך 4 שעות סוללה(asus eee slate)..זה כנראה הכי טוב שתמצא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חקרתי את הנושא עוד טיפה..הישום הכי "טוב" לזה זה המכשיר הבא:

http://www.improvelectronics.com/boogie-board-LCD-writing-tablet/boogie-board-rip-LCD-writing-tablet.html

אבל כמות החסרונות בו עולה על היתרונות..

(לפעמים מפספס קצת את העט, אי אפשר להציג את מה שכבר נשמר, כתב "שמן" מידי, אי אפשר לקבוע שם לקובץ)

מעניין. אבל הבעיה היא שהוא לא באמת מחשב. אני רוצה להיות מסוגל לכתוב על PDF או על שקפים של מצגות או סתם באפליקציה שנותנת הדמיה של דפדפת משבצות.

ה- eee slate תפס לי את העין כבר לפני שנה. זה כיוון ששווה לשקול אבל התג מחיר גבוה מידי.

כל מחשבי המגע עם WIN8 שיוצאים עכשיו יתאימו הרבה יותר וככל הנראה חזקים, חסכוניים וזולים יותר אבל אף אחד מהם לא יגרד את ה-1000 ש"ח מלמטה.

לפני חודשיים בערך זה בדיוק מה שאמרתי לעצמי. יגיעו הטאבלטים מבוססי 8 ומשם תבוא הישועה. וזה בהחלט ייתכן.

פשוט מי יודע מתי היא תגיע... עד שיהיו מספיק טובות למטרה, תמיכה ייעודית בעטים וכד'...

אולי סבלנות היא שם המשחק...

עט שנראה מרשים:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...