LG NEXUS 4 הוכרז - עמוד 48 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG NEXUS 4 הוכרז

freesoul23

Recommended Posts

כי לוקחת פי 2 על המכשירים שלה למרות שמבסיסים הם פחות טובים (נעולים וכו) בעוד גוגל נותנת את מיטב הטכנולוגיה במחיר מדהים.

ואל תגיד לי שאתה משווה את לגוגל..

אל תבזה את ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 975
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעיקר בגלל מיתוג, התחלה הצליחה למתג את עצמה כחברה "חדשנית" ועל פי הקריטריון הזה היא נבחנת (אנשים מצפים מהם להמציא מוצר חדש לגמרי כל פעם).

אם תרצו מגוגל מצפים לאבולוציה ומאפל לרבולוציה.

אני לא מבין איך אפשר לטעון שאייפון פחות טוב באופן אבסולוטי ממכשירי האנדרואיד.

יש כאלה שיעדיפו אותו ויש כאלה שלא (אני ביניהם למען הסר ספק ולמען זיכויי מאשמה).

נ.ב- כל היין המכשיר שלי תקוע במכס מחמישי שעבר,

ב buy2usa כתוב שהוא מעוקב, בדואר אתמול הופיע שהוא יצא והתקבל ב...אותו המקום.

אני שוקל לכתוב טרילוגיה על מסעותיו של הנקסוס לארץ הקודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי היום את PTV3000, עם הקשוחה המקורית שלו לא הצלחתי להפעיל את ה-MIRACAST על 4, אבל אחרי התקנת קשוחה 2.1.5 (בטא) הצלחתי להפעיל, זה לא עובד הכי חלק אבל לפחות עובד, הנה הסרטונים שהעלתי:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם בעיות הסוללה שדווחו? יש פתרון כלשהו? חבר שעבר מגלקסי 2 לנקסוס מדווח שזמן הסוללה מזעזע (נגמרת אחרי שימוש בינוני תוך כ6 שעות).

גם אני עברתי מגלקסי 2 עם סוללת ANKER ואני חייב להגיד שבכמה ימים הראשונים הסוללה היתה זוועתית..

עכשיו(שבוע+ עם הטלפון) אני יכול להגיד בלב שלם שהסוללה מצויינת ומשתווה/עוקפת את זמני הסוללה עם הANKER 1800MAH על הגלקסי 2.

אתמול הגעתי לכמעט 4 שעות מסך...(נשאר עוד איזה 5 אחוז סוללה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עברתי מגלקסי 2 עם סוללת ANKER ואני חייב להגיד שבכמה ימים הראשונים הסוללה היתה זוועתית..

עכשיו(שבוע+ עם הטלפון) אני יכול להגיד בלב שלם שהסוללה מצויינת ומשתווה/עוקפת את זמני הסוללה עם הANKER 1800MAH על הגלקסי 2.

אתמול הגעתי לכמעט 4 שעות מסך...(נשאר עוד איזה 5 אחוז סוללה)

4 שעות זה לא כל כך הרבה... חשוב להבדיל בין השימושים השונים בהם המסך פעיל - גלישה באינטרנט למשל מבזבזת המון סוללה, לעומת סתם צפייה בסרט או אפילו חסכוני יותר- מצב המתנה.

אפשר לראות השוואה למכשירים אחרים בבדיקת הסוללה של GSMArena (כאן) {לחצו על Expand כדי לראות את כל המכשירים}

לא יותר הגיוני הפוך? שהסוללה "תיחלש" עם הזמן ולא "תתחזק"? מה גורם לתופעה המוזרה הזו?

לא. לסוללות לוקח כמה מחזורי טעינה להתייצב.

(וגם מה שאומר ag43 נשמע הגיוני, כנראה גם וגם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...