LG NEXUS 4 הוכרז - עמוד 47 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG NEXUS 4 הוכרז

freesoul23

Recommended Posts

• תגובות 975
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מה שעשיתי

אבל "חשבונית" זה לא

צילום מסך של החשבונית במייל זה חשבונית לכל דבר (שים לב שגם מתיחסים לזה ככה).

יותר מזה, השבוע הייתי בבנק והראתי לבנקאי צילום מסך בטלפון של העברה בנקאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוסעמק.

עבר שבוע מאז שדיברתי עם נציג של , והוא אמר לי שאם תוך שבוע אני לא מקבל מספר מעקב לדבר איתם.

כמובן שלא קיבלתי כלום, אז התקשרתי. ענה נציג אפאטי שכל מה שהיה לו לומר זה שבקבלה של פליי כתוב 4-5 שבועות ממועד ההזמנה. שהסברתי לו(בעדינות) שאנשים שהזמינו אחרי כבר קיבלו מספר מעקב ואת המכשיר ושהנציג שדיברתי איתו לפני שבוע אמר לדבר איתם אם תוך שבוע אני לא מקבל מספר מעקב - הוא אמר ש"זו פעם ראשונה שאני שומע על זה שאנשים שהזמינו אחרי ה27 קיבלו לפני אלה שהזמינו ב27" ו"שהנציג הקודם שדיבר איתך כנראה לא ידע על מה הוא מדבר". ושאני בעצם צריך לחכות עד ינואר(!) למספר מעקב, ואם עד אז לא אקבל - לדבר איתם.

כוסעמק ערס.

אני רוצה לשלוח מייל לתמיכה בשביל לקבל אולי איזה תאריך נורמלי יותר(כמו החבר'ה פה שקיבלו "according to our records, should ship by XX") אבל נגמר לי הtrial החינמי בunblock-us. יש פרוקסי מומלץ אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה צריך פרוקסי כדי לשלוח מייל?

לבשביל שלוח דרך ה"טופס יצירת קשר" של לגבי תמיכת מכשירים - צריך שהוא יחשוב שאני מארה"ב.

TunnelBear

תודה. בינתיים השתמשי בProXPN. נקווה שהם לא ישדדו את כל המידע שלי.

קיבלתי מהם תגובה אוטומטית שההזמנה אמורה להישלח עד הערב של ה2 בינואר. זה פשוט חולני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אלבום דרך פליי עם אותו כרטיס אשראי, ולא הייתה שום בעיה. אז ב99% שאין שום עניין עם הכרטיס אשראי וכל הבעיה זה משהו ספציפי בנקסוס 4 ועם התאריכים האלה. מתסכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נסגר עם בעיות הסוללה שדווחו? יש פתרון כלשהו? חבר שעבר מגלקסי 2 לנקסוס מדווח שזמן הסוללה מזעזע (נגמרת אחרי שימוש בינוני תוך כ6 שעות).

אני חושב שיש בעיית ,אצל חלק מהמשתמשים הסוללה מצוינת ואצל חלק על הפנים.

סמוך על שיתקנו את זה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי אלבום דרך פליי עם אותו כרטיס אשראי, ולא הייתה שום בעיה. אז ב99% שאין שום עניין עם הכרטיס אשראי וכל הבעיה זה משהו ספציפי בנקסוס 4 ועם התאריכים האלה. מתסכל.

חייב להסכים.. אני באותו מצב.. שלחתי להם מיליון שאלות ואפילו העתק למייל לא קיבלתי..

כרגע נראה לי שיש בעיה עם הwallet ניסתי להזמין 10 (שקיים במלאי) וזה פשוט זורק לי שגיאה.. הפעם היחידה שהצלחתי זה כשפתחתי חשבון חדש ומילאתי מחדש את פרטי כרטיס האשראי.. (כרגע בpending................. :kopfpatsch: )

מה שהכי מוזר הוא שכשניסתי להזמין עוד מכשיר (כלשהו .. סתם לנסות) שוב פעם לא הצלחתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמה שזה נראה אחלה טלפון וככל הנראה כרגע בטופ מבחינה טכנולוגית, מצחיק אותי שבכל פעם שגוגל מוציאה מכשיר דגל מצפים ממנו להיות אחלה מכשיר ועם המאפיינים המובילים בשוק, אבל כשאפל מוציאה מכשיר דגל מצפים ממנו להפליץ הולוגרמות ולעשות מסאג' באוזניים...

בכל מקרה נראה מכשיר טוב, אבל בגדול more of the same.

[/quo

חחחחחחחחחחחח הרגת אותי!! כמה שזה נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...