LG NEXUS 4 הוכרז - עמוד 40 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG NEXUS 4 הוכרז

freesoul23

Recommended Posts

גיל - בPaid with, הכ.א גם בשם gill cohen(של הship to)?

זה שכתב כאן את הטלפון של - אני מקבל הודעה "גולן טלקום - המספר מנותק"... צריך להוסיף קידומות כלשהן לפני שמתקשרים אליו? באתר של פליי מצאתי "טופס התקשרות" שבו אני מכניס מס' טלפון והם מתקשרים אלייך תוך כמה דקות, אבל אני לא רוצה להכניס מס' טלפון ישראלי(שלא יעשו 1+1...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 975
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שכתב כאן את הטלפון של גוגל - אני מקבל הודעה "גולן טלקום - המספר מנותק"... צריך להוסיף קידומות כלשהן לפני שמתקשרים אליו? באתר של גוגל פליי מצאתי "טופס התקשרות" שבו אני מכניס מס' טלפון והם מתקשרים אלייך תוך כמה דקות, אבל אני לא רוצה להכניס מס' טלפון ישראלי(שלא יעשו 1+1...)

תסתכל פה

https://www.golantelecom.co.il/web/general_information.php#calls_from_israel_abroad

00 לפני המספר של גוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת התרשמויות ראשונות אחרי 36 שעות איתו (הדברים הרעים) , דבר ראשון סוללה, כרגע לא מרשימה, השתמשתי כ-40 דקות ב- ירד לי 20% (כמעט כמו שהיה לי יורד בנקסוס 1 עם בת 3 שנים), אני מקווה שאחרי כמה מחזורי טעינה זה ישתפר, מקסימום נצרוב קרנל אחר.הוא יושב טוב ביד, אבל לדעתי הוא גדול מידי (צריך להתרגל), קשה לי להגיע לכל מקום במסך עם אצבע אחת ביד שמחזיקה אותו, הבעיה הכי גדולה זה כאשר אני מנסה להגיע עם האצבע לאייקון שנמצא בצד הרחוק של המסך והחלק של היד נוגע בפינה של המסך אז הוא לא מזהה לחיצה על האייקון, כלומר נוצר מצב של שני לחיצות על המסך (קצת קשה להסביר את זה במילים חחחח).כפתורי התפריט, אם לוחצים בחלק העליון שלהם זה לא מזהה לחיצה, צריך ללחוץ באמצע או קצת למטה.עוד התרשמויות בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לגוגל, הנציג היה מאוד נחמד ואמר שהוא לא רואה שום בעיה ושהוא "ידחוף" את הנושא עם מחלקת השילוחים... אני פוחד שבגלל ששם בעל הכרטיס האמיתי ושם בעל הכרטיס שהכנסתי לא תואמים ההזמנה לא עברה אבל הוא לא יכול לראות את זה... אמר שבימים הקרובים אני אמור כבר לקבל מספר מעקב ושאם עד רביעי הבא(!) אני לא מקבל הודעה כלשהי ליצור איתם קשר מחדש.

אוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שכתב כאן את הטלפון של - אני מקבל הודעה "גולן טלקום - המספר מנותק"... צריך להוסיף קידומות כלשהן לפני שמתקשרים אליו? באתר של פליי מצאתי "טופס התקשרות" שבו אני מכניס מס' טלפון והם מתקשרים אלייך תוך כמה דקות, אבל אני לא רוצה להכניס מס' טלפון ישראלי(שלא יעשו 1+1...)

אתה חושב שכשאתה מתקשר אליהם מישראל הם לא רואים שאתה מתקשר מישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהם יודעים עליי הכל, כולל את העובדה שהפורנו האהוב עליי כולל קוקיות ושעווה.

זה סתם פרנויות ופשוט נראה לי שאם אני מתקשר אליהם(מה שאכן עשיתי), אז אלא אם לנציג ממש בא - לא נראה לי שהוא יבדוק מאיזה מספר התקשרתי וכד'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת התרשמויות ראשונות אחרי 36 שעות איתו (הדברים הרעים) , דבר ראשון סוללה, כרגע לא מרשימה, השתמשתי כ-40 דקות ב- ירד לי 20% (כמעט כמו שהיה לי יורד בנקסוס 1 עם בת 3 שנים), אני מקווה שאחרי כמה מחזורי טעינה זה ישתפר, מקסימום נצרוב קרנל אחר.הוא יושב טוב ביד, אבל לדעתי הוא גדול מידי (צריך להתרגל), קשה לי להגיע לכל מקום במסך עם אצבע אחת ביד שמחזיקה אותו, הבעיה הכי גדולה זה כאשר אני מנסה להגיע עם האצבע לאייקון שנמצא בצד הרחוק של המסך והחלק של היד נוגע בפינה של המסך אז הוא לא מזהה לחיצה על האייקון, כלומר נוצר מצב של שני לחיצות על המסך (קצת קשה להסביר את זה במילים חחחח).כפתורי התפריט, אם לוחצים בחלק העליון שלהם זה לא מזהה לחיצה, צריך ללחוץ באמצע או קצת למטה.עוד התרשמויות בהמשך.

WAZE שוחט . ככה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...