LG NEXUS 4 הוכרז - עמוד 32 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG NEXUS 4 הוכרז

freesoul23

Recommended Posts

• תגובות 975
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כע אני מבין את זה, פשוט מעצבן לשלם על "משלוח מהיר" שהוא בתכל'ס, איטי(מה אכפת לי כמה זמן הוא "בדרכים" וכמה זמן הוא עדיין במטה גוגל - מבחינתי אני מקבל את המוצר X שבועות אחרי שהזמנתי).

עכשיו, "פחד" שיש לי - אני קורא כאן:

http://support.google.com/googleplay/bin/answer.py?hl=en&answer=2506344&topic=2451685&ctx=topic

וכתוב:

If your credit/debit card was declined, consider the following issues that users often encounter when making purchases online:

• Your information was incorrectly typed. Reenter the entire card number without any spaces or dashes.
  • You've entered an expired credit card. Verify your card hasn't expired, and enter the correct expiration date.
  • You've incorrectly entered the Card Verification Code (CVC). Double-check the number and type it in again.
  • Your billing address doesn't match the one on file with your bank. Check that the address listed in your Wallet account matches the billing address that appears on your credit/debit card statement.
    וגם:
    At this time, the country of your credit card must match the the country to which you're shipping.

לפי מה שאני מבין, אני אדע עם כרטיס האשראי נדחה או אושר רק שהם "ישלחו" את המוצר.

ברור שהבילינג אדרס שהכנסתי והבילינג אדסרס של האשראי ומדינת המקור של הכרטיס והמדינה אליה אני שולח *אינן זהות* כמובן... מה הסיכוי ש"יעלו" על זה ועוד חודש אני אקבל הודעה שאמצעי התשלום שלי נדחה וחבל לי על הזמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין ניתן לקנות אותו, אבל הזמן למשלוח שמדברים עליו (באופן רשמי לפחות לפי גוגל) הוא כמעט חודשיים

בפועל זה כנראה יהיה מהיר יותר, אבל אי אפשר לדעת

יתן לקנות עם חברות מתווכות, זה יוצא כולל מסין ומשלוח כ2,300 ש"ח ל16 ג'יגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין ניתן לקנות אותו, אבל הזמן למשלוח שמדברים עליו (באופן רשמי לפחות לפי גוגל) הוא כמעט חודשיים

בפועל זה כנראה יהיה מהיר יותר, אבל אי אפשר לדעת

יתן לקנות עם חברות מתווכות, זה יוצא כולל מסין ומשלוח כ2,300 ש"ח ל16 ג'יגה

במחיר הזה לא עדיף כבר את הגלאקסי 3 באילת ?

נ.ב מה עם המחיר 299$?? זה ל8 ג'יגה ? לא אכפת לי כ"כ.

עם ערך הדולר של היום : 3.81 יוצא 1140 ש"ח - איך המחיר הוכפל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...