ביטוח לאומי וקצבאות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטוח לאומי וקצבאות

BarBee

Recommended Posts

האם מישהו יודע אם יש זכאות לקצבה כלשהי (הבטחת הכנסה) לתלמיד אחרי גיל .

שמעתי משהו על זכאות במקרה של לימודי ערב, אבל לא קיבלתי פירוט.

מישהו יודע מה התנאים, אם זה אפשרי בכלל?

אני רוצה לדעת לפני שאני ניגש לסניף הקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה , אני יודע שבגין דמי אבטלה לא זכאים אלא אם כן עובדים במשך שנה תמימה .

בגין הבטחת הכנסה אני יודע על עצמי שעל קורס בוקר שמוכר למשרדים של הביטוח לאומי מקבלים לערך עד 1500 שקל בחודש תלוי לפי כמה פרמטרים ובהגשת מסמכים המעידים על השהייה בקורס מידי חודש בחודשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D חחח לא זכור לי שאני פקידה שמה חחח אין לי .

מי שצריך לקבל את ההבטחת הכנסה צריך ללכת לשמה ולמלא טפסים ( משהו כמו 15 עמודים שחופרים לך על החיים שלך מאז שעשית אפצ'י ראשון , , לימודים , עבודות, מה אתה עושה בסופש"ים וכו' ועוד חקירות ) והפקידה שמה תגיד לך .

בנוסף אני ממליץ לך לנסות להיות איתם בקשר טלפוני יש להם שירות טלפוני שדי חוסך להגיע לשם ברוב הפעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע אתה חייב לעבור דרך לשכת התעסוקה - ואלה החברה הבעייתים - לא ביטוח לאומי .

השאלה היא אם אתה מעוניין בקורסים שלהם - ואם אתה עומד בפרמטרים הנוקשים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בלשכה מזמן, וזה תלוי במי הפקיד שעובד מולך.

שם נתנו לי הטיפ על לימודי ערב שהם שמעו בכדרך אגב והמליצו לי לבדוק בביטוח לאומי פרטים.

לא כולם רעים בעולם הזה, אז אני אתעלם ברשותך מההערות המייאשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאני פשוט נפלתי על פקידה "מכשפה" ?..

לא היו הערות מאיישות ( או שהיו ?) , אלא ריאליסטי , אני רק יודע שחזרתי מחו"ל , היה מגיע לי דמי אבטלה , הפקידים בביטוח לאומי היו באמת אחלה , עזרו לי , ולא הבינו למה עושים לי בעיות בלשכת התעסוקה .

מה באמת שייחרט לי בראש הוא היחס הזוועתי בלשכת התעסוקה . והרצון של הפקידה לפתוח "במלחמה " נגדי ( וזה ציטוט )

בכל מקרה , נשמע שהמקרה שלך מעט שונה משלי , אז בהצלחה :xyxthumbs: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...