hp 4500 או 6500 או משהו אחר בכלל - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

hp 4500 או 6500 או משהו אחר בכלל

Judas Iscariot

Recommended Posts

נראה לי שאני מבזבז יותר זמן על הבדיקה מה לקנות מאשר זה שווה, אבל זה כבר מים מתחת לגשר...

הדרישות הם יכולות הדפסה וסריקה, פקס אופציונאלי ולא חובה - וכן הדפסה אלחוטית(המדפסת תהיה מחוברת לראוטר וידפיסו ממנה דרך שמחוברים לאותה ביתית). סה טו.

ה4500 wireless קורצת לי גם במחיר, וקראתי פה כמה וכמה וכמה דיונים על ההשוואה ביניהם, כאשר בכולם מזכירים את זה של4500 יש ביקורות גרועות ואת ה6500 מהללים, אבל באמת שלא הצלחתי להבין למה. תהרגו אותי.

ברור לי אגב, שמבחינת עלויות, אפשר לרכוש ב100 ש"ח ואז כעבור שנה להשקיע 1000 בדיו, ואפשר לקנות ב500 ולהשקיע 400 בשנה בדיו - אני לא בטוח שהפרש המחירים בין ה4500 ל6500 "מצדיק" את זה - תקנו אותי אם אני טועה.

לפי זאפ ידידנו, ה4500 wireless מתחילה באזור ה390 ש"ח:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=754120

וה6500A Plus(הגירסא עם האלחוטי) מתחילה באזור ה650:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=777824

אני אשמח מאוד לשמוע מבעלים של אחת מהמדפסות האלה, אם יש כאן כאלה.

כמובן אגב, שאני אשמח להצעות אחרות/של חברות אחרות - רק בבקשה לא לבלבל אותי אפילו יותר :P

תודה מראש למסייעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל 4500 יש ראש אחד לשלושת הצבעים. ל 6500 יש מיכל נפרד לכל צבע.

ולסבך לך את החיים : hp8600A עולה 895 ש'ח, חסכונית עוד יותר, אלחוטית, וכוללת יכולת הדפסה דו צדדית.

לי יש את האמא שלה (8500) ויכול לאשר שנתוני צריכת הדיו של אמיתיים. אם נוסיף את המחיר הזול של מחסניות דיו מקוריות, אז בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדפיס מעט תשקול לקחת מדפסת לייזר שחור לבן.

היתרון שהאבקה לא מתייבשת ואין בעיה להדפיס מתי שרוצים.

יש פחות מבחר אלחוטיות במחירים האלו אבל אם יש לראוטר שלך חיבור אז אתה יכול לחבר אותה לשם ולהדפיס מכל מחשב, או לחלופין לחבר ישירות למחשב שפועל כל הזמן, לשתף את המדפסת ולהגדיר אותה ככל המחשבים ואז גם אין לך בעיה.

בשיטה הזו זה עובד מהר יותר וגם עם הרבה פחות תקלות של התנתקות המדפסת מהרשת האלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבור הדפסות בתדירות נמוכה ה 4500 אמורה לעשות את העבודה דיי טוב.

אמא שלי מורה והיא מדפיסה סורקת בתדירות של מספר פעמים בשבוע. ה 4500 (חוטית) משרתת אותה היטב. מהירות התגובה וההדפסה שלה טובה, איכות ההדפסה סבירה והתצורה הפיזית שלה דיי נוחה. יש חסכוניות בדיו ממנה - אבל עם תדירות שימוש נמוכה זה לא ממש משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שתמיד צריכה להגיע הסתבכות כלשהי:

הייתי באייבורי, לא היה להם את ה4500 במלאי, אבל היה לו איזו canon שהוא המליץ עליה:

Pixma MX435 +WIFI

מהסתכלות יבשה, נראה שהיא וה4500 פחות או יותר זהות - רק מה, לקנון יש 3 שנים אחריות ולHP רק 1... מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להעיד על ה-6500 של והיא מצויינת. הדיו זול ומספיק להמון הדפסות, מהירה ושקטה, עם פקס ולא מאכזבת.

אם תדירות ההדפסה נמוכה, אתה יכול להדפיס דף טיוטה פעם בשבוע רק בשביל שהדיו לא יתייבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...