פניה של מערכת החינוך - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פניה של מערכת החינוך

maverick

Recommended Posts

חשד: עשרות מורים רכשו תארים אקדמיים מזויפים.תושב חיפה נעצר בחשד שמכר את התארים המזויפים מאוניברסיטה ממולדובה. למרבה התדהמה, עשרות מורים שקנו את התארים ונחקרו, לא הבינו למה המעשה פסול וטענו שרכשו את התעודות לצרכי העלאת שכר "בלבד".

אז מה אם התואר מזויף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה סיפור זהה בצבא ואוניברסיטת לטביה, לא נראה לי שעשו למישהו משהו בגלל זה.

זו פשוט מערכת מפגרת שנותנת כסף עבור כל מני קורסים ותארים שאינם קשורים בכלל לתפקיד של האדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך בארץ תואר שני בפיסיקה גרעינית, ואתה מלמד ספרות מן המאה ה-18, יהיה לך שכר גבוה יותר משכר של מורה בעל תואר ראשון בספרות שמלמד באותו המקצוע :-\

ועוד מתפלאים למה הדור הצעיר הוא לא "מה שהיה פעם", שיראו מי מלמד אותם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה סיפור זהה בצבא ואוניברסיטת לטביה, לא נראה לי שעשו למישהו משהו בגלל זה.

זו פשוט מערכת מפגרת שנותנת כסף עבור כל מני קורסים ותארים שאינם קשורים בכלל לתפקיד של האדם.

נראה לי שזה היה במשטרה דווקא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בושה..... ועוד מורים מתרצים את הדברים שהם עשו בדיוק כמו ילדים קטנים

"כולם עשו את זה"

"זה היה בלי כוונה"

ועוד ועוד.... נו באמת.. אנשים מלומדים... תמצאו דברים יותר טובים... רואים שרכשתם את התואר, כי להרוויח אותו ביושר בעזרת השכלה לא הייתם מצליחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה היה במשטרה דווקא.

בטוח ב 100% שהיה בצבא כי אני מכיר אנשים בקבע שעשו את התארים, אבל המשטרה והצבא די קשורים במדינה שלנו אז בטח הקומבינות תפסו גם שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאתה צודק בקטע של רמאים אני חושב שאין קשר בין אחד לשני.

אין קשר ?! :-\

מחנך משקר / מרמה, בהצהרה שהוא עבר תואר שני קביל אלף אלפי הקבלות לח"כ - שליח ציבור שמשקר בכנסת - וגם הוא רמאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח ב 100% שהיה בצבא כי אני מכיר אנשים בקבע שעשו את התארים, אבל המשטרה והצבא די קשורים במדינה שלנו אז בטח הקומבינות תפסו גם שם.

דובר על אליק רון שהיה במחוז הצפוני. אז דובר על אונ' לטביה המפורסמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...