SGS1 לא חזק מספיק בשביל ICS? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SGS1 לא חזק מספיק בשביל ICS?

ORrrr

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי 2 חברים שלפני שבועיים התקינו CM10 על SGS1.

לא רק ש JB עובד יופי אצלם, הם אומרים שזה עובד הרבה יותר טוב מ 2.3 TW של .

אומרים שהכל טס.

בקיצור, מדובר בתירוצים נטו. זה יותר קל להם להגיד המכשיר חלש מדי מאשר להגיד: פשוט לא בא לנו להוציא כסף לשלם למפתחים. (להחזיק מפתחים שיעדכנו את 500 המכשרים שלהם מהשנים האחרונות, עולה הרבה כסף)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל לא רקובה. מוצרים של אפל סגורים ומוגבלים, אבל לפחות אפל מספקת עדכונים ל-3 שנים וחווית שימוש מושלמת. יצרניות אנדרואיד זונחות מכשירי דגל בני שנה. אני לא יודע מי אשם יותר היצרניות או גוגל שלא שמה קץ לתופעה ע"י הצבת סטנדרטים הרבה יותר נוקשים.

גן פתוח זה מגניב בשביל כל מיני גיקים שנהנים להתעסק עם הטלפון מהבוקר עד הערב, אבל בשביל משתמש פשוט ומפתחים זה גיהינום על פני אדמות.

http://www.gsmarena.com/latest_android_figures_show_poor_growth_for_jelly_bean_and_ics-news-4886.php

GB מחזיקה ב-55.8% מהשוק. כלומר 55.8% ממכשירי עובדים על מערכת הפעלה שבורה ומיושנת. השוק מוצף במכשירי low-end שבקושי עובדים. אני מרחם על המפתחים שצריכים לפתח לעשרות מפרטים שונים. אני עוד יותר מרחם על אנשים ששילמו על מכשיר סלולרי במיטב כספם ומקבלים חווית שימוש איומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הtelit הישן שלי סיפוק חווית שימוש מושלמת.

חווית שימוש זה משהו סובייקטיבי וכל אחד מחפש חווית שימוש שונה.

ברגע שתבין את זה, תבין ששום דבר לא מושלם, גם לא חווית השימוש של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GB מחזיקה ב-55.8% מהשוק. כלומר 55.8% ממכשירי עובדים על מערכת הפעלה שבורה ומיושנת. השוק מוצף במכשירי low-end שבקושי עובדים. אני מרחם על המפתחים שצריכים לפתח לעשרות מפרטים שונים. אני עוד יותר מרחם על אנשים ששילמו על מכשיר סלולרי במיטב כספם ומקבלים חווית שימוש איומה.

תסלח לי, אבל GB היא ממש לא מערכת שבורה. אולי מיושנת, אבל עובדת נפלא על הרבה מכשירים, בהרבה מקרים יותר מאשר ICS או JB שכבדות מבחינת דרישות חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ככל שנוקף הזמן GB ו-FROYO מתכווצות ומשתמשים עוברים ל-ICS ו-JB. יהיה בסדר, גם ככה אף אחד לא רוצה TW.

אני מסכים שגוגל צריכה להיות נוקשה יותר עם היצרניות (קשה מאוד וגם פוגע בקונספט), או להרכיב לאנדרואיד פלטפורמת תוכנה שעל גביה ירוצו האפליקציות, והיא תדאג לתאימות חומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אתה צודק.

אני באמת חושב שכדאי לבנות פלטפומת תוכנה סטייל .net עליה ירוצו האפליקציות והיא תנהל את ההתאמה לחומרה. השאלה הגדולה היא האם:

1. זה לא יהיה כבד מדי?

2. לגוגל יש בכלל אינטרס לעשות דבר כזה? זה אומר שהפלטפורמה תהיה בקוד פתוח וכך תוכל להתקמפל על כל מערכת שהיא- זה טוב לה או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוגל צריכה להציב תנאי - אתם חייבים לתמוך במכשירים לפחות שנתיים. ליצרניות לא תהיה ברירה הם יאלצו להוציא עדכונים. יצרניות לא יכולות לעבור ל- כי בלעדית לאפל. הם יכולים לעבור ל-WP, אבל גם מיקרוסופט תדרוש ׁ(ואכן דורשת) תמיכה לטווח ארוך. שימו לב שאפילו מכשיר החלש ביותר יקבל עדכון ל-WP 7.8. לדעתי הימנעות מהצבת סטנדרטים מינימליים זו אסטרגיה מכוונת מצד גוגל להציף את השוק במכשירי וליצור אשלייה של דומיננטיות. זה כמו הצבא האדום ערב מלחמת העולם השנייה שהיה הצבא הגדול בעולם, אבל רקוב מבפנים בלי הנהגה, ציוד וחיילים איכותיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אתה צודק.

אני באמת חושב שכדאי לבנות פלטפומת תוכנה סטייל .net עליה ירוצו האפליקציות והיא תנהל את ההתאמה לחומרה. השאלה הגדולה היא האם:

1. זה לא יהיה כבד מדי?

2. לגוגל יש בכלל אינטרס לעשות דבר כזה? זה אומר שהפלטפורמה תהיה בקוד פתוח וכך תוכל להתקמפל על כל מערכת שהיא- זה טוב לה או לא?

יש פלטפורמה שעליה רצה המערכת

http://en.wikipedia.org/wiki/Dalvik_(software)

הפלטפורמה כבר בקוד פתוח

כל חברה יכולה להשתמש בה להוציא "מערכת משלה"

ראה דוגמה עם הקינדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...