SGS1 לא חזק מספיק בשביל ICS? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SGS1 לא חזק מספיק בשביל ICS?

ORrrr

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חוסר עדכונים זאת בעיה הנובעת מהעובדה שכל חברה מוציאה מליון וחצי מכשירים שונים במקום כל שנה 3 מכשירים, אחד לשוק גבוה אחד לבינוני ואחד לנמוך.

ככה היא מעדיפה לא להשקיע משאבים במכשירים ישנים, מבזבזת יותר כסף על ועושה בלאגן למפתחים עם שלל שבבים ורזולוציות.

אני תוהה מתי תפסיק השיטה המעצבנת הזאת.

כמובן שסמסונג היא המובילה בתחום שלל המכשירים ולדעתי זה ממש חסרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך את הדוגמאות האלו בכלל. לנקסוס S, לו יש חומרה כמעט זהה לחלוטין ל S, יצאו גם ICS וגם JB.

הטענה של הייתה שהתוספות שלה למכשיר דורשות משאבים ועבור התוספות שלה (TouchWiz) יחד עם ICS - החומרה איננה מספיק חזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור בעלים של נקסוס S, אני חייב לציין שהJB כבד מאוד על המכשיר. ב-XDA יש לא מעט שמדברים על זה שהם מעדיפים לחזור לGB מהסיבה הזאת.

אמנם כל הכבוד לגוגל שיש תמיכה של מכשיר בן שנתיים כמעט במערכת חדשה, אבל חבל שהם לא עושים אופטימיזציה ברמה של אפל למכשירים הישנים. למיטב הבנתי IOS6 רצה חלק על 4, אין שום סיבה שעם האופטימיזיציה הנכונה זה לא יקרה לJB על S.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

סמסונג לא עדכנה בגלל הראם, אין מספיק בשביל מערכת והממשק. לא עדכנה את הDHD למשל בגלל שהמידע של הסנס ביחד עם המידע של המערכת גדול ממה שהקצו להם כששחררו את המכשיר ומי שרוצה לעדכן בעצם יעבור וויפ, למשתמשים מתקדמים זה לא באמת מזיז לדעתי אבל למשתמשים רגילים זה חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המכשירים היו סובלים עידכונים, אבך הרצון של החברות לדחוף את הלונצ'רים שלהם (סאמסונג, ו- הם דוגמאות בולטות) רוצח כל אפשרות לעידכון, אני בטוח שסקר מהיר היה מגלה שיש עשרות אחוזים שמעוניין לקבל עידכון בלי TW, אבל אין אפילו אופציה כזאת.

נכון שאפל מורידה אופציות מעידכוני מערכת למכשירים ישנים אבל משאירים את ההחלטה בידי משתמש הקצה, דבר שלא קיים באדרואיד ופשוט מעיב לא מעט על המערכת (ראה ערך מוטורולה אטריקס שכבר לא יקבל ICS, שלדעתי למכשיר כפולה זה סוג של מינימום כבר).

לא להעלות שוב את נושא הרומים המקוסטמים, זה לא העניין כאן, וזו לא התמיכה שלקוח קצה מצפה לה מהחברה שבה "השקיע" את מיטב כספו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...