מלחמת עולם שלישית בפתח! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת עולם שלישית בפתח!

ירמיהו3

Recommended Posts

האמת? צפון קוריאה הרבה יותר מטרידה את ארה"ב מאירן. בתרחישים האופטימיים תפרוץ מלחמה ולאחר מכן זמן ייצוב האזור יקח לפחות כמה שנים ויעלה מאות מליוני דולרים. בתסריטים פחות אופטימיים? מלחמה עם קוריאה תוביל למלחממת עולם שלישית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהתקף חרדה,מודה.אולי אני קצת מציק אבל אני מאוד מוטרד לאחרונה מהכלכלה שלנו,מחיר הדלק עולה ורמת הביטחון שלנו רק מידרדרת.

יש לי שני הורים כול אחד בעל תואר ראשון אחד בהנדסת חשמל והשני הנדסת תוכנה ושניהם מובטלים ומחפשים עבודה בגיל 53. אני חרד לקיום שלהם אני חרד לקיום שלי.

כבר איזה 7 שנים אני חי בלחץ ובהיסטריה ואני סה"כ רוצה לחיות במקום שקט.סה"כ רוצה חיים שקטים בלי ערבים ,בלי בולשיט של אחרית הימים. נמאס לי...

לא בדיוק קשור לנושא ,אבל "הצפת " בעייה כואבת .

גם לי יש קרובי משפחה במצב דומה .

לכן החלטתי לפתוח פוסט חדש שעוסק במצבם של אקדמאים עם מקצועות מבוקשים לכאורה שניזרקים כמו כלבים חולים אחרי שהם עברו גיל מסויים,למרות שהם עדיין נימצאים במיטב שנותיהם

ולפניהם תקופה ארוכה עד הפנסיה.

להלן הקישור לפוסט :

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=541803.msg4622108#msg4622108

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהתקף חרדה,מודה.אולי אני קצת מציק אבל אני מאוד מוטרד לאחרונה מהכלכלה שלנו,מחיר הדלק עולה ורמת הביטחון שלנו רק מידרדרת.

יש לי שני הורים כול אחד בעל תואר ראשון אחד בהנדסת חשמל והשני הנדסת תוכנה ושניהם מובטלים ומחפשים עבודה בגיל 53. אני חרד לקיום שלהם אני חרד לקיום שלי.

כבר איזה 7 שנים אני חי בלחץ ובהיסטריה ואני סה"כ רוצה לחיות במקום שקט.סה"כ רוצה חיים שקטים בלי ערבים ,בלי בולשיט של אחרית הימים. נמאס לי...

יהיה בסדר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה בסדר :xyxthumbs:

עם הפה שלך לאלוהים. בקיצור נחתום את הפוסט הזה שאני מאחל לכולכם ולי:

חיים של אושר ושמחה,שנתחתן ,נביא ילדים ונהייה הורים מאושרים בלי מלחמות טיפשיות ,רק שקט ושלווה.

לא להגיב אחרי,הפוסט נעול מבחינתי תנו לו למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח אחרי המלחמה איזה שקט יהיה ,משהו משהו :D :D

ירמיהו3

מה שיהיה יהיה בתור בן אדם אחד או קבוצה של אנשים אי אפשר הרבה כולם צריכים לעשות ביחד

ככה שמה שנשאר לנו לעשות זה

פשוט להנות מהצגה הגדולה של העולם :D

הצגה הזוייה כן מה לעשות תאשים את הטימטום האינסופי של בני אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...