מלחמת עולם שלישית בפתח! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת עולם שלישית בפתח!

ירמיהו3

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4275602,00.html

צפון קוריאה תתקוף בארה"ב,איראן תתקוף בישראל,הלך עלינו.

איראן מדינת סף גרעינית תוך 4 חודשים!!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4275327,00.html

וולקאם :cool2:

האופציה השניה היא מלחמת עולם גרעינית ביום שאחרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וולקאם :cool2:

האופציה השניה היא מלחמת עולם גרעינית ביום שאחרי

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עלק מלחמת עולם גרעינית,אם לא הבנת זה אותה האופציה.

מלחמת העולם השלישית=מלחמת עולם גרעינית.

מה חשבת שאיראן תזרוק עלינו?? רגיל? פיסטוקים?

הקשר עם צפון קוריאה זה כדי לקנות ראש גרעיני!

לאיראן יש כבר גרעיני,השאלה כמה היא צריכה!!

אנשים לא קולטים,ביבי עבד על העם הזה.אני מציע שמקרה של הידרדרות נוספת להשמדה,יש לבוא חשבון עם אדום ביבי וביתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לתושבי עזה גם לא מומלץ להיות כאן -אז אנו מוכנים לפנות אותם מעכשיו :cool2: .

לא חושב שאיראן תשתמש בנשק גרעיני ,כיוון שזה יביא גם להשמדתה. כל רעיון הגריעין, זה שמעכשיו היא גם בעלת עוצמה במזרח התיכון.

מלחמת עולם שלישית.

ארה"ב , , ומדינות אירופה (גרמניה וכדו).

צפון קוריאה ,רוסיה ,איראן ומדינות ערב

איזה צד אתם בוחרים?

במצב הזה רק המקקים ישארו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לתושבי עזה גם לא מומלץ להיות כאן -אז אנו מוכנים לפנות אותם מעכשיו :cool2: .

לא חושב שאיראן תשתמש בנשק גרעיני ,כיוון שזה יביא גם להשמדתה. כל רעיון הגריעין, זה שמעכשיו היא גם בעלת עוצמה במזרח התיכון.

מלחמת עולם שלישית.

ארה"ב , , ומדינות אירופה (גרמניה וכדו).

צפון קוריאה ,רוסיה ,איראן ומדינות ערב

איזה צד אתם בוחרים?

במצב הזה רק המקקים ישארו.

תושבי עזה יכולים ללכת לעזאזל מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טס לסין

ברצינות עכשיו? איראן וצ.קוראה?

כמה שאני מכבד את הגודל והכוח הכלכלי של איראן וה"גרעינות" של צ.קוריאה אני אומר שתוך שבועיים מהתקיפה הראשונה חיילים אמריקאים יסעדו את מנות הקרב שלהם בטהרן/פיונגיאנג כשמטוסים ישראלים/אמריקאים/אירופאים חגים להם מעל ראשם.

זאת לא תיהיה מלחמה אם ישוגרו טילים גרעיניים, זו תיהיה שואה גרעינית בה כולם מפסידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק צריך לעורר אותם ,והם כבר ילכו לבד מעכשיו .מה רע.

עזה זו לא הבעיה שלנו. מצרים ולבנון הם הבעיה. צריך לפוצץ את סכר אסואן ולהחריב את לבנון עד עפר. שום טיל מונחה ושום נעלים.

הפצצות שטיח ,להוריד בניין אחר בניין,מבחינתי שיהיו 10 מיליון הרוגים ערבים,אני חותם על כך. העיקר שיקלטו כבר שאם הם לא יכולים להסתדר ולחיות איתנו,אזי הם ימותו איתנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירמיהו, אני מתחיל לחשוד שאתה טרול. יותר מדי נושאים דומים, היסטריים עם פומפוזיות, פונט גדול וסימני קריאה גדולים, החלפות נושאים מהירות ופוסטים פרובוקטיביים ומתגרים במשתמשים ספציפיים. אלו סימני היכר לטרול. לא אומר שאתה כזה, אבל זה די מחשיד, Just saying.

בכל מקרה, אם אתה רציני, אני מציע שתקרא את זה שוב:

תפתחו את העיניים קצת יותר:

הרי בפועל, מעניינת לאיראן את הביצה השמאלית. המלחמה האמיתית היא זו שמתרחשת מאחורי הקלעים- המלחמה המוסלמית הפנימית.

איראן השיעית רוצה להנהיג את העולם המוסלמי, לקחת את ההובלה מידי הערבים הסונים מסעודיה (להזכירכם, לאלו שטרם הפנימו, פרסים אינם ערבים. אפילו לא קרוב). משמשת כמו תמיד כלי משחק בידי מדינות ערב ובידי איראן, בשביל להסיט את האש ותשומת הלב מהמלחמה האמיתית. וויקיליקס- זוכרים? נחשף בזמנו מסמך של התכתבות בין שר סעודי (לא זוכר איזה, אוטוריטה בכירה כלשהי) שמפציר באמריקאים לפתוח מלחמה באיראן.

הפרסים רוצים לחדש ימיהם כקדם ולהיות אימפריה, הפעם של העולם המוסלמי, ולהשליט שלטון שיעי, בעוד הערבים הסונים מסעודיה רוצים לשמר את מקומם כמנהיגי האסלאם ואת הזרם הסוני כזרם השולט.

כשלאיראן יהיו טילים גרעיניים, 20 מהם יכוונו לישראל. אבל הטיל ה-21, זה החבוי, הוא יהיה הטיל החשוב באמת- זה שמכוון לריאד.

הם ישמחו לחסל גם אותנו אחר כך, במסגרת המלחמה ב"כופרים", וזה בדיוק מה שהם רוצים לעשות גם לעולם הנוצרי- אבל צריך להיות אימפרית אסלאם קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירמיהו, אני מתחיל לחשוד שאתה טרול. יותר מדי נושאים דומים, היסטריים עם פומפוזיות, פונט גדול וסימני קריאה גדולים, החלפות נושאים מהירות ופוסטים פרובוקטיביים ומתגרים במשתמשים ספציפיים. אלו סימני היכר לטרול. לא אומר שאתה כזה, אבל זה די מחשיד, Just saying.

בכל מקרה, אם אתה רציני, אני מציע שתקרא את זה שוב:

אני בהתקף חרדה,מודה.אולי אני קצת מציק אבל אני מאוד מוטרד לאחרונה מהכלכלה שלנו,מחיר הדלק עולה ורמת הביטחון שלנו רק מידרדרת.

יש לי שני הורים כול אחד בעל תואר ראשון אחד בהנדסת חשמל והשני הנדסת תוכנה ושניהם מובטלים ומחפשים עבודה בגיל 53. אני חרד לקיום שלהם אני חרד לקיום שלי.

כבר איזה 7 שנים אני חי בלחץ ובהיסטריה ואני סה"כ רוצה לחיות במקום שקט.סה"כ רוצה חיים שקטים בלי ערבים ,בלי בולשיט של אחרית הימים. נמאס לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4275602,00.html

צפון קוריאה תתקוף בארה"ב,איראן תתקוף בישראל,הלך עלינו.

איראן מדינת סף גרעינית תוך 4 חודשים!!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4275327,00.html

מה שונה הדיון הזה מהדיון הזה http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=541421.0 ?

אין איזה חוק שאסור לפתוח דיונים כפולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד בדיחה

צפון קוריאה תתקוף את ארה"ב

מה כבר מזי הרעב מצפון קוריאה יכולים לעשות, אין להם גבול משותף והם מאוד מאוד רחוקים.

ארה"ב מדינה עם עומק אסטרטגי עצום והרבה קטלני שרק מחכה להפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...