מקלט של שלט Xbox360 למחשב הפסיק לעבוד - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלט של שלט Xbox360 למחשב הפסיק לעבוד

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני מספר שבועות הפסיק לעבוד לי המקלט (זה שמתחבר למחשב עם ה ..) של השלט של ה Xbox360.

לא רואה סיבה הגיונית או משהו שקרה, הוא פשוט הפסיק לעבוד - אין אפילו נורה ירוקה. כלום. (הוא בן כמה שנים כבר..)

פתחתי אותו ולא ראיתי משהו חריג + מדדתי מתח כשהוא מחובר והוא מקבל 5 וולט מה כמו שהוא אמור לקבל.

לאחר חיפושים נרחבים ברשת הבנתי כי לא ניתן לרכוש מלקט כזה מקורי חדש אלא רק חליפי סיני או משומש מקורי.

מאחר ואנשים חיים בסרטים ומוכרים את המקוריים המשומשים יותר יקר משלט מקורי חדש + המקלט שלו החלטתי לרדת מזה ולהזמין

חליפי סיני זול. (לא כזה זול..)

הזמנתי את המוצר הבא:

http://www.ebay.com/itm/BLACK-Cordless-Game-Pad-Controller-Signal-Receiver-For-xBox-360-PC-Windows-7-OS-/310425969073?pt=Video_Games_Accessories&hash=item4846d461b1

לאחר כמעט שבועיים של המתנה הוא הגיע. קבלתי מוצר ללא אריזה וללא כלום (צוין במעמד השליחה. אני מניח שזה נובע מזה שזה זיוף)

הגיע המקלט ודיסק התקנה לכאורה. לכאורה מפני שבדיסק פשוט היו שתי תיקיות עם קבצים וקובץ אחד של הוראות התקנה שכל קשר בינו לבין מה שיש בדיסק בפועל ומה שמוצג על המסך הוא מקרי בהחלט.

שברתי קצת את הראש ולבסוף החלטתי לחפש ברשת הוראות. מצאתי כל מיני הסברים על אופן ההתקנה כשבגדול כולם רשמו פחות או יותר את הדבר הבא:

1) להתקין את הדרייברים החדשים לשלט המקורי ישר ממיקרוסופט

2) לחבר את המקלט

3) המחשב ינסה להתקין את הדרייברים שלו וייכשל

4) להכנס למנהל ההתקנים ולבחור בעדכון ידני של הדרייבר

5) לבחור את התיקייה בה נמצאים הקבצים בדיסק ההתקנה שהגיע

6) המחשב יודיע שהדרייבר לא מאושר או משהו כזה - לאשר

7) המקלט מוכן לפעולה

אז זהו שלא. המקלט שלי באמת מזוהה במנהל ההתקנים ויש לו שם שם והכל אבל הוא פשוט לא מצליח להסתנכרן עם השלט.

ניסיתי לפחות 4 שעות של הסרה והתקנה בדרכים שונות ומשונות כולל התקנה של כל מיני גרסאות של .

בכולם ההתקנה עברה חלק כמו שרשמו והמקלט אכן מזוהה, אך הוא פשוט לא עובד.

שורה תחתונה, אחרי כל החפירות -

מישהו מכיר את המקלטים האלה ויש לו נסיון איך אמורים להתקין אותם / להפעיל אותם נכון ??

אני אובד עצות. שלחתי מיילים למוכר וכל מה שקבלתי ממנו חזרה זה תשובות לקוניות באנגלית שבורה של כתה ב'.

אז רגע לפני שאני פונה ל לקבל את הכסף חזרה והולך לרכוש שלט "קומפלט" חדש אשמח לקבל עצות.. דחוף.

תודה מראש לעוזרים, :xyxthumbs:

שחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שכבר עדיף מתאם מקורי או לקנות שלט חדש, אם אחרי כל הנסיונות זה עדיין לא עובד.

אולי תנסה לדבר עם (בישראל ובחו"ל), יכול להיות שהם יוכלו לעזור לך. שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שלי הפסיק לעבוד.

מסתבר שהתופעה נפוצה ונובעת מכשל בתכנון המוצר.

ליתר דיוק יש FUSE מאוד רגיש שתוכנן להישרף ללא סיבה טובה כל פעם שמישהו מתעטש.

אפשר לעקוף אותו עם הלחמה.

http://www.techpowerup.com/forums/showthread.php?t=103930

הייתי מצפה ממיקרוסופט שיחליפו לנו את המוצר.

המקלט הזה הוא לא פחות מPLANNED OBSOLESCENSE.

מיקרוסופט עבדו עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה למגיבים.. :xyxthumbs:

שלחתי עוד מייל לחנות ודרשתי זיכוי כספי והם הסכימו לזכות אותי בחצי מהמחיר באיזה תירוץ על עלויות משלוח או משהו..

זרמתי. לא היה לי חשק להתווכח שוב, אחרי הכל מדובר בכמה שקלים.

בכל מקרה, אין לי 64 ובאמת כמעט וכבר רכשתי שלט מקורי חדש.. אבל אז ראיתי את ההודעה של Art Tatum..

גאוני. עשיתי בדיוק את ההלחמה שהסבירו בסרטון אחרי שאכן וידאתי שהפיוז הזה שרוף וזה פשוט הצליח.

שתי שקות בדיוק של עבודה שחסכו לי המון כאב ראש וגם לא מעט כסף (ועוד בגלל איזו שטות..)

"קונספירציית הנורה החשמלית" מישהו ?? מדהים השטויות האלה. (באופן הרע של הביטוי)

בכל מקרה, שוב תודה לכם ובעיקר לך Art Tatum על הפתרון המוצלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שיהיה ברור.

הדריוור של המקלט המקורי עובד יופי בוינדוס 64BIT.

אחרי הכל המוצר עצמו של , ואין מצב שהם לא יתמכו בו בכל גירסאות הוינדוס.

זה רק החיקוי הסיני שכנראה אין לו דריוור תואם כי אין להם איך לחתום אותו בלי אישור של .

ואולי לא כל כך יאהבו את הרעיון לחתום דריוור לחיקוי סיני של מוצר שלהם, ולכן זה לא אפשרי.

בכל מקרה אני שמח שהצלחת להחיות את המקלט.

שלי עוד מחכה שאני יוציא את המלחם מהמחסן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...