חרא של מדינה. אבל... - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חרא של מדינה. אבל...

ross

Recommended Posts

רוני, אם למילה יש כזאת חשיבות רפואית. למה חייבים לעשות אותה כדת משה וישראל עם מוהל שחותך בחדר

הומה אדם ולא סטרילי בולבול של תינוק ואז מוצץ אותו?

אפשר לגדל את הילד עד גיל 7-8 או וואטאבר, ואז לשאול אותו "בן, אתה מרגיש שחסר לך שאתה לא נימול?"

אם הוא אומר כן, עושים ניתוח ושבועיים החלמה. אם הוא אומר לא, אז פאק איט.

זה בדיוק כמו שילד ירצה ניתוח פלסטי בגיל 7, אני מאמין שניתוחים מסויימים יעשו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הויכוח הזה מיותר מעיקרו. יהודים שמלים את בניהם לא עושים זאת כי זה בריא או לא. הם עושים זאת כי ברית המילה טבועה עמוק בתרבות היהודית הקולקטיבית. לא צריך להיות חרדי,דתי או אפילו מאמין. אחוז היהודים שלא מלים את ילדיהם שואף ל0. אני לא רואה שום טעם להמשיך את הויכוח הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת "אין טעם להמשיך את הוויכוח"? אתה מתכוון כאן בפורום או בשיח הציבורי?

כי לי אישית, יש המון מה להגיד על "מנהגים שטמועים עמוק ביהדות" שהיה ראוי לבדוק,

לפני שמגנים עליהם בחירוף נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם להמשיך את הויכוח כי אתה מייצג דעה של (אולי) 1% מהיהודים בארץ, מכל העדות, מגזרים, מגדרים וכו'. לדעתי אפילו פחות. במצב הנוכחי אתה לא תצליח לשנות שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם להמשיך את הויכוח כי אתה מייצג דעה של (אולי) 1% מהיהודים בארץ, מכל העדות, מגזרים, מגדרים וכו'. לדעתי אפילו פחות. במצב הנוכחי אתה לא תצליח לשנות שום דבר.

אנחנו עוד נראה מי יצליח לשנות מה ואיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו עוד נראה מי יצליח לשנות מה ואיך.

למה כל כך חשוב לך לשנות משהו?

אתה גם ככה לא מרגיש הזדהות עם התרבות היהודית (זכור לי שאמרת את זה באחד השרשורים הישנים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה. נתראה עוד 50 שנה?

עם איך שאתם מתנהגים כאן, היהורה והבטחון יתר בצדקתכם,

נראה לי שנתראה מהר הרבה יותר ממה שנדמה לך.

למה כל כך חשוב לך לשנות משהו?

אתה גם ככה לא מרגיש הזדהות עם התרבות היהודית (זכור לי שאמרת את זה באחד השרשורים הישנים).

אין קשר בין הדברים, עם התרבות היהודית אני דווקא כן מרגיש הזדהות.

לא מרגיש הזדהות עם פולחנים חסרי טעם שעלולים לפגוע, או כפייה דתית.

בזה נילחם, פעם רוב האוכלוסייה היה נגד מסעדות לא כשרות, היו נגד טיב-טעם,

היו נגד פתיחת עסקים בשבת. וזה היה כשרק עליתי לארץ, היום, בהמון מקומות בארץ

שבת הוא יום שוקק חיים ובילויים. והיו גם המון אנשים יהירים כמו ag43 שחשבו שאין טעם לדון בזה, כי לא יקרה שינוי בכיוון הזה לעולם.

החברה הישראלית עוברת מודרניזציה והתנתקות מפולחנים חסרי תועלת(שסליחה, אבל אם זאת הזהות שלך, אז צר לי)

ודברים משתנים. אני מאמין שבעתיד, רוב האנשים יפעלו כמו שהצעתי, יעשו מילה בהליך ניתוחי, כאשר הילד מספיק גדול להחליט לבד.

הכי חשוב שבסופו של דברים אנשים יבינו שחיים במדינה הזאת לא רק יהודים, אלא עוד עמים, שבינהם, בני תערובת כמוני

שמואסים ביחס סוג ב' הזה ומאבדים את הרצון לתמוך במדינה שבשורה התחתונה הם אוהבים לחיות בה.

וזה לא קשור למדיניות הממשלה, זה קשור לאנשים כאן. עם מנטליות ארכאית ואכזרית, שהם בתכלס אספסוף שמרגיש מלך ליום אחד

(עד לא מזמן, יהודים בתפוצות חוו את הצד השני של המטבע בצורה חמורה בהרבה),

ותמיד כיף להרגיש שאתה טוב יותר ממישהו רק על סמך המוצא שלך וההרכב הגנטי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכירו לי מי מחייב את מי לעשות ברית מילה,אה נכון אף אחד.

רצוי לחכות שהילד יגדל ולשאול אותו באיזה גן הוא רוצה להיות ,וכן גם בית ספר ... וגם איזה חינוך הוא מעדיף :lol: .. הרי ילדים "יודעים " מה לטובתם.

מגיע לכאן לא יהודי ואף קיצוני הסולד מכל דבר דתי באופן אוטומטי..שרוצה לשנות דברים על פי רוחו.כאן זאת מדינה לאום היהודים ולא כל אזרחיה. אתה יכול ללכת. העיקר נשמר האינטרס של זהות יהודית.

החברה בישראל יותר מסורתית וכן מתרבה על פי הסקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להירגע .יש כאן עוד משתתפים בדיון וזה לא בית עם דעותך בלבד. האג'נדה ? תשתה כוס מים קרים.

הוא כתב "החברה הישראלית עוברת מודרניזציה והתנתקות מפולחנים חסרי תועלת" מה שלא נכון. ועל כך כתבתי.

יש אתאיסטים (ויותר קשה למצוא כמובן הורים) שאינם עושים או שאכן מעודדים לא לעשות -פשוט אתאיסטים הם מעטים בחברה ..לכן האחוזים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...