לאיזה מכשיר עדיף לפתח? לאייפון או לאנדרואיד? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה מכשיר עדיף לפתח? לאייפון או לאנדרואיד?

rrr

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין פה עניין של אמינות או לא אמינות, יש פה עניין של פרמטרים שעל פי הם חושבה הסטטיסטיקה הזאת.

לא לימדו אותך שסטטיסטיקה זה השקר הכי גדול שקיים? אפשר בקלות להציג אותה בצורה כזאת או אחרת בהתאם לדרך שבה בוחרים להציג אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

חלק הרכישה צריך לעבור דרך NATIVEית. אי אפשר לנהל תהליך רכישה דרך הדפדפן.

מה שכן - יש הרבה אפליקציות HYBRID - כלומר בסיס נייטיבי שתכלס כל התוכן שלו הוא WEBVIEWS, ויש הרבה SDKים שמשלימים את כל הNATIVE מסביב - כמו PHONEGAP לדוגמא שמאפשר לך לכתוב מינימום ומקסימום WEB.

(או כמו השירותים של CONDUIT בנושא)

לגבי שקר הסטטיסטיקה - עד גבול מסוים - זה נכון.

קל מאוד לקבל איזה תשובות בסטטיסטיקה שאתה רוצה בעיקר כשאלו משאלים ואז דרך הצגת השאלות וקבלת המידע משנה מאוד.

כשאתה מדבר על ניתוחים סטטיסטים למאגר מידע - זה קצת פחות.

חוץ מזה - מתישהו אתה צריך לסמוך על גוף כלשהו - אחרת מה שאתה אומר תכלס שווה ערך ל - אם כל הנתונים לא אצלי ואני לא עשיתי את הניתוח - אני בחיים לא מאמין לסטטיסטיקה כזו או אחרת.

פה המודל הוא פשוט מאוד שחבל להיכנס לתיאוריות ואינטרסים - שפשוט לא קיימים אצל גוף שכל מה שהוא מציע זה מנגנון LOGים מכוונן ומידע סטטיסטי כללי. הם לא שייכים לא לאפל ולא לגוגל.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן - יש הרבה אפליקציות HYBRID - כלומר בסיס נייטיבי שתכלס כל התוכן שלו הוא WEBVIEWS, ויש הרבה SDKים שמשלימים את כל הNATIVE מסביב - כמו PHONEGAP לדוגמא שמאפשר לך לכתוב מינימום ומקסימום WEB.

(או כמו השירותים של CONDUIT בנושא)

תודה על המידע, אני אבדוק זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...